податкова: у Вас все якось підозріло добре, так що нам іти до Вас

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Дівчата, ну скажіть в кого ще отакий виїздний дурдом#g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# в мене підприємство на спецрежимі оподаткування ФСП , фіксований с.г. податок плачу, орендну плату за землю плачу, причім місяців так на 2-3 наперед просять, податок на доходи по орендній платі за паї заплатила наперед за півроку - просять,ПДВ по спецдекларації плачу, в тому році, кроме зустрічних перевірок, я надавала інформацію по площах по врожайності, по валовому збору де що коли купили, кому як продали (хоча реєстри до Декларації додаю все видно!!!!!!!!!!!), довідки з земельного відділу є що площі збільшились наполовину, тепер знову напишіть чого у вас такі великі обороти, і я розумію полізу на рога припруться, в кого ще оце таке є ну вже не має сили , напевне не в ту рубрику помістила треба було "Стена плача" коротше пі-пі-пі....#russian# #russian#

Oxana777
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 24 січня 2012, 05:33
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення Oxana777 »

LLM писав:Дівчата, ну скажіть в кого ще отакий виїздний дурдом#g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# в мене підприємство на спецрежимі оподаткування ФСП , фіксований с.г. податок плачу, орендну плату за землю плачу, причім місяців так на 2-3 наперед просять, податок на доходи по орендній платі за паї заплатила наперед за півроку - просять,ПДВ по спецдекларації плачу, в тому році, кроме зустрічних перевірок, я надавала інформацію по площах по врожайності, по валовому збору де що коли купили, кому як продали (хоча реєстри до Декларації додаю все видно!!!!!!!!!!!), довідки з земельного відділу є що площі збільшились наполовину, тепер знову напишіть чого у вас такі великі обороти, і я розумію полізу на рога припруться, в кого ще оце таке є ну вже не має сили , напевне не в ту рубрику помістила треба було "Стена плача" коротше пі-пі-пі....#russian# #russian#
Сочувствую!!! Это у них контроли приходят сверху, а самим сочинить слабо (или в отчет посмотреть) - так с ваших писем и сдирают ответы.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

LLM писав:Дівчата, ну скажіть в кого ще отакий виїздний дурдом#g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# в мене підприємство на спецрежимі оподаткування ФСП , фіксований с.г. податок плачу, орендну плату за землю плачу, причім місяців так на 2-3 наперед просять, податок на доходи по орендній платі за паї заплатила наперед за півроку - просять,ПДВ по спецдекларації плачу, в тому році, кроме зустрічних перевірок, я надавала інформацію по площах по врожайності, по валовому збору де що коли купили, кому як продали (хоча реєстри до Декларації додаю все видно!!!!!!!!!!!), довідки з земельного відділу є що площі збільшились наполовину, тепер знову напишіть чого у вас такі великі обороти, і я розумію полізу на рога припруться, в кого ще оце таке є ну вже не має сили , напевне не в ту рубрику помістила треба було "Стена плача" коротше пі-пі-пі....#russian# #russian#
А Ви телефон відключіть. Менше будуть звонити просити. Звіти здавайте в електронному вигляді. Менше контактуйте з ними. Менше будете мати проблем.

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Ну вони мені прислали запит, а тепер по ПКУ вони мають право на все (в повному розумінні цього слова), а в нас тільки відповідальність, як кажуть жаг влево - шаг вправо- розстрел на месте#g_crazy#

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

LLM писав:Ну вони мені прислали запит, а тепер по ПКУ вони мають право на все (в повному розумінні цього слова), а в нас тільки відповідальність, як кажуть жаг влево - шаг вправо- розстрел на месте#g_crazy#
Якщо з рекомендованим повідомленням , то так "розстріл". Бо мене просили, просили прийти забрати документи, бо у них немає грошей на конверт, я казала , як буду у ваших, місцях то зайду, Через місяць або два пришлють запит, тільки тоді рухаюсь. А так ні вліво, ні вправо, ні назад.

нато
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 30 січня 2012, 01:40
Подякували: 5 разів

Повідомлення нато »

У нас те саме, тільки настроїшся на роботу поточну після звітів, так тебе дзень по голові інформацією про площі та врожайність, а останній раз щей по кожному пайовику в розрізі договорів і хоч стій хоч плач а дай. Дурдом на виїзді! А що буде в цьому році з ПН від контрів де є імпортний товар? Де взяти час на перевірку кожної ПН, бо в основному матеріали не україські!

ZELENEC
Оракул
Оракул
Повідомлень: 280
З нами з: 21 жовтня 2011, 03:43
Дякував (ла): 387 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення ZELENEC »

Я думала тільки в мене такий дурдом,
Третього січня тільки прийшли на роботу, зразу ж телефонний дзвінок, "Ви все ще справно сплачуйте податки, тоді ми йдемо до Вас".
нервів та мізків виїли стільки, що вже готова була крити матом на всіх, продовжували перевірку, правда 1 раз, тепер готуємо заперечення,
бо понаписували такого дурного, #g_cray# ,
почали погрожувати, "Ви себе ставите в список скандального платника податку,
як ви будете працювати далі,
а ви не хочете піти переговорити з нашим керівництвом,
наші юристи стверджують що вчинили неправомірно,
перш ніж писати заперечення ви добре подумайте, на які конкретно статті ви будете ссилатися і т.п."
Нічого, народ - прорвемося, буде свято і на нашій вулиці!!!

Відповісти

Повернутись до “Перевірки, штрафи”