лист щастя ДПІ

elen1962
Гений
Гений
Повідомлень: 383
З нами з: 12 квітня 2011, 05:54
Дякував (ла): 175 разів
Подякували: 104 рази

Повідомлення elen1962 »

Нам дали запрос с похожими вопросами, но есть ссылка на п.20.1.3 ст.20 ПКУ. Получается, надо давать информацию согласно этой ст. кодекса... Иногда мне хочется у налоговиков спросить: А если поднять нашу деку по фикс. сх налогу на 01.01. число - ума не хватает...Там есть все, что у Вас спрашивают...

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Сьогодні отримала такий лист от і не знаю, що з цим робити.
Лист з відділу державної виконавчої служби святошинського району Управління юстиції у м. києві.
текст листа такий:
На вашу адресу направлено постанову про звернення стягнення із з/п боржника Петрова І. І. від 17.06.15 р. до виконання.
керуючись ст 5,6 , 11 ЗУ "Про виконавче провадження" прошу надіслати повідомлення про утримання із заробітної плати Петрова І. І. за адресою...
що з цим робити і що куди подавати і в якій формі. я нічого зрозуміти не можу

rey
Гений
Гений
Повідомлень: 445
З нами з: 03 вересня 2015, 09:07
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 131 раз

Повідомлення rey »

Inna Medvetska писав:Сьогодні отримала такий лист от і не знаю, що з цим робити.
Лист з відділу державної виконавчої служби святошинського району Управління юстиції у м. києві.
текст листа такий:
На вашу адресу направлено постанову про звернення стягнення із з/п боржника Петрова І. І. від 17.06.15 р. до виконання.
керуючись ст 5,6 , 11 ЗУ "Про виконавче провадження" прошу надіслати повідомлення про утримання із заробітної плати Петрова І. І. за адресою...
що з цим робити і що куди подавати і в якій формі. я нічого зрозуміти не можу
1. исполнительные службы же вроде ликвидированы с начала года? или я ошибаюсь?
2. в постановлении обычно пишут за что с человека хотят взыскать деньги
3. позвоните по номеру, который внизу письма (обычно указывают номер телефона и ФИО исполнителя) и уточните что именно они хотят и как правильно Вам поступить

мне как-то тоже приходило письмо от исполнительной службы чтобы мы взыскали долг с работника, у которого оказалось открыто ФОП и он не перечислял ЕСВ за себя. но работник наш исчез еще до письма. поэтому я позвонила исполнителю и мне четко и ясно сказали что, кому и как писать

Nataska
Оракул
Оракул
Повідомлень: 227
З нами з: 27 січня 2014, 11:54
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Nataska »

ufkbyf1983 писав:А как Вам такой запит?????? На что сослаться в отказе о предоставлении информации??????

Керівнику
сільськогосподарського
підприємства або фізичній особі,
яка здійснює сільгоспдіяльність
__________________________


Про виконання доручення по вивченню ефективності
регулювання відносин щодо адміністрування
податків при використанні земель
сільськогосподарського призначення
власниками земельних ділянок (паїв).

_______________________________ просить надати за період 2010-2015р.р. інформацію необхідну для вивчення стану використання земель сільськогосподарського призначення власниками земельних часток (паїв) та землекористувачами, оподаткування отриманих доходів при реалізації сільськогосподарської продукції, а саме:
- відомості про кількість укладених договорів оренди земельної ділянки (паю) з їх власниками – фізичними особами, площу земельних ділянок, прізвище, ім.»я, по батькові, ІПН орендодавця. Зазначені відомості повинні відповідати дійсним правовідносинам, що виникли між сторонами договору, які мають значення для оподаткування, а саме, про існування яких подано звіти до податкових органів та органів статистики (незалежно від фіктів внесення змін до законодавства про порядок, зміну порядку реєстрації таких договорів та, відповідно формування відомостей у Державному реєстрі прав на нерухоме майно та інші речові права);
- відомості про власників земельних ділянок (паїв), з якими договір оренди земельної ділянки не укладено, але які перебувають у трудових відносинах з орендарем;
- інформацію про роботи (послуги) з обробітку сільськогосподарських угідь (паїв) що виконані (надані) на замовлення фермерським господарствам та фізичних особам – власникам земельних ділянок (паїв) з якими договори не укладено. По кожному господарству та по кожній фізичній особі Інформацію про вид, кількість, вартість, спосіб оплати наданої на їх користь послуги, реквізити бухгалтерських документів, що підтверджують факти та обставини;
- інформацію про придбану продукцію у фермерських господарств, власників земельних ділянок (паїв), що вирощена та зібрана безпосередньо фермерськими господарствами чи фізичними особами на таких ділянках. По кожному господарству та по кожній фізичній особі Інформацію про вид, кількість, вартість, спосіб оплати наданої на їх користь послуги, реквізити бухгалтерських документів, що підтверджують факти та обставини;
- інформацію про фізичних осіб - власників земельних ділянок (паїв), з якими договори оренди закінчуються у 2015 році і, за вимогою орендодавців не будуть продовжені на новий строк. Площі угідь (у т.ч.ріллі) за такими договорами.
Наявну інформацію просимо надати до 18.09.2015.

Да уж вот это запрос #swoon#

Мы тоже с/х предприятие, но у нас запрос по спецрежиму НДС. Поголовно проверяют всех сельхозников на правомерность нахождения на на спецрежиме.
На запрос ответила, пообщалась после с инспектором, вроде все нормально.
А на днях звонят из налоговой милиции, тоже хотят пообщаться по этому поводу
Вот думаю идти или нет. Директор сам не хочет идти, говорит пойди узнай что хотят.
Вот собираюсь идти.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

rey писав:
Inna Medvetska писав:Сьогодні отримала такий лист от і не знаю, що з цим робити.
Лист з відділу державної виконавчої служби святошинського району Управління юстиції у м. києві.
текст листа такий:
На вашу адресу направлено постанову про звернення стягнення із з/п боржника Петрова І. І. від 17.06.15 р. до виконання.
керуючись ст 5,6 , 11 ЗУ "Про виконавче провадження" прошу надіслати повідомлення про утримання із заробітної плати Петрова І. І. за адресою...
що з цим робити і що куди подавати і в якій формі. я нічого зрозуміти не можу
1. исполнительные службы же вроде ликвидированы с начала года? или я ошибаюсь?
2. в постановлении обычно пишут за что с человека хотят взыскать деньги
3. позвоните по номеру, который внизу письма (обычно указывают номер телефона и ФИО исполнителя) и уточните что именно они хотят и как правильно Вам поступить

мне как-то тоже приходило письмо от исполнительной службы чтобы мы взыскали долг с работника, у которого оказалось открыто ФОП и он не перечислял ЕСВ за себя. но работник наш исчез еще до письма. поэтому я позвонила исполнителю и мне четко и ясно сказали что, кому и как писать
1. ну як бачите не ліквідувалися
2. на постанову, яку ссилаються в листі, я і в очі не бачила
3. зараз буду дзвонити

rey
Гений
Гений
Повідомлень: 445
З нами з: 03 вересня 2015, 09:07
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 131 раз

Повідомлення rey »

Inna Medvetska писав: 2. на постанову, яку ссилаються в листі, я і в очі не бачила
странно. должна быть обязательно. мне тогда с письмом от исполнительной службы присылали копию постановления от ПФ. что в итоге я отписывалась исполнительной службе, как мне они сами посоветовали, а заодно, чтобы лишний раз не всплывала эта тема, написала письмо и в ПФ

rey
Гений
Гений
Повідомлень: 445
З нами з: 03 вересня 2015, 09:07
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 131 раз

Повідомлення rey »

но когда я получила письмо от исполнительной службы, то паника была такая же как и у Вас, т.к. по письму было мало что понятно.
они специально что ли так пишут. зато копия постановления ПФ хоть немного разъясняла ситуацию

вот постановление о ликвидации исполнительной службы http://zib.com.ua/ua/print/114135-posta ... lnost.html

СветланаИ
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 732
З нами з: 15 лютого 2012, 02:46
Звідки: Киев
Дякував (ла): 645 разів
Подякували: 179 разів

Повідомлення СветланаИ »

Получили письмо от СБУ,
На підставі ч.2 ст.6 Закону України "Про контррозвідувальну діяльність",керуючись п.5ст.7
просят дать им копии докумнтов (перечислено 6 наших поставщиков)
договорів,угод и т.д. щодо виконання робіт, надання послуг та постачання ТМЦ для потреб вищевказаних комерційних структур;
актов приймання передачі,ТТН на ТМЦ поставлених ТОВ "..." для зазначених товариств в 2014-2015 рр.;
документальних матеріалів, що підтверджують проведення взаємозвірок за результатами виконаних робіт, наданих послуг, а також здійснення взаєморозрахунків між ТОВ "..." та вказаними підприємствами.

Что это вообще такое, может кто сталкивался?
По тексту документа вроде как спрашивают о покупателях, но в перечне только постаащики. Просят подать "у стислий термін"

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

СветланаИ писав:Получили письмо от СБУ,
На підставі ч.2 ст.6 Закону України "Про контррозвідувальну діяльність",керуючись п.5ст.7
просят дать им копии докумнтов (перечислено 6 наших поставщиков)
договорів,угод и т.д. щодо виконання робіт, надання послуг та постачання ТМЦ для потреб вищевказаних комерційних структур;
актов приймання передачі,ТТН на ТМЦ поставлених ТОВ "..." для зазначених товариств в 2014-2015 рр.;
документальних матеріалів, що підтверджують проведення взаємозвірок за результатами виконаних робіт, наданих послуг, а також здійснення взаєморозрахунків між ТОВ "..." та вказаними підприємствами.

Что это вообще такое, может кто сталкивался?
По тексту документа вроде как спрашивают о покупателях, но в перечне только постаащики. Просят подать "у стислий термін"
С этими лучше не зарываться)))
С зоной проведения АТО, случайно, не работаете?
или в прифронтовой зоне??

СветланаИ
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 732
З нами з: 15 лютого 2012, 02:46
Звідки: Киев
Дякував (ла): 645 разів
Подякували: 179 разів

Повідомлення СветланаИ »

нет, работаем в Киеве, фирма небольшая, реклама, производство.

Відповісти

Повернутись до “Перевірки, штрафи”