Как бухгалтеру сэкономить за счет бумажных изданий?

Пошта взаємодопомоги, посилання на ресурси і т.д.
Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Сегодня получила свежий номер ВОБУ и поняла, почему я ее еще выписываю: я обожаю стихи Евгена Юхницы #g_hospita !!!

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Ребекка писав:Сегодня получила свежий номер ВОБУ и поняла, почему я ее еще выписываю: я обожаю стихи Евгена Юхницы #g_hospita !!!
Вот и я всегда увлекалась его творчеством, а сейчас у меня нет подписки. Вот раньше помню, еду в маршрутке, читаю стихи, и думаю, ну почему мне не дано понимать такие стихи...вот.

Автошкола
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 604
З нами з: 16 грудня 2011, 02:31
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 152 рази

Повідомлення Автошкола »

Ребекка писав:Сегодня получила свежий номер ВОБУ и поняла, почему я ее еще выписываю: я обожаю стихи Евгена Юхницы #g_hospita !!!
Таки Да!!!!!!

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18794
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10345 разів

Повідомлення Popen »

Ребекка писав:Сегодня получила свежий номер ВОБУ и поняла, почему я ее еще выписываю: я обожаю стихи Евгена Юхницы #g_hospita !!!
А разве стихи великого украинского поэта Чехова А.П. хуже ???

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

его не печатают в бух.газетах - я не в теме, не читала :(

Bruce
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 24 травня 2013, 07:00
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Bruce »

Автошкола писав:
Ребекка писав:Сегодня получила свежий номер ВОБУ и поняла, почему я ее еще выписываю: я обожаю стихи Евгена Юхницы #g_hospita !!!
Таки Да!!!!!!
Смотрю порой с курящим интересом,
Как два поэта - хрясь друг друга в дых.
Hу да, ведь договариваться - Зевсам,
Войнушечка - для злых и молодых.
)

цыпа
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 27 травня 2013, 11:12
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення цыпа »

Бюгюльмэ писав:
Bruce писав:где вы берете актуальную информацию? Поговаривают, что в наши дни проф газеты и журналы уже в прошлом?
Вся актуальная информация здесь http://minrd.gov.ua/podatki-ta-zbori/
Вся остальная бесплатная профессиональная актуальная информация - нарушение авторских прав #g_crazy#
Ага, и все "сумлиннї потняки" платят роялти МинЗдоху+налоги+штрафы по налогам, а "оптимизаторы" - налоги, профессионалам и госпошлины в суд. Надо посчитать, что выгоднее.
А без шуток - с моей подачи из бумажных последний раз на предприятии выписывали "Вісник податкової служби" и я его с закладками таскала в свою налоговую для совместного прочтения, потому что в других печатных СМИ для них "в Законе немножечко не так написано" было.

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2439
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

Я взяла почитати "Вісник податкової служби". Автори так легко приходили до дивних висновків по проблемі, що я навіть не знаю що сказати.

Andromeda
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 141
З нами з: 04 квітня 2013, 06:34
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 121 раз

Повідомлення Andromeda »

Поява такої тему знову поветає до питання що багато директорів і інше керівництво взагалі не поважає бухгалтерів. Чомусь дехто їх вважає кісткою в горлі. Чомусь нікому в голову не приходить екрномити на всяких проводочках ІТ відділу, а все чому? Бо їх роботу "видно". А те що робить бухгалтерія - ніхто не бачить. #smoke# Загалом думають що ми прекладаєм папірці, дарма витрачаємо кілометри паперу, постійно вимагаємо якісь оновлення, не даємо вести бізнес так як ім хочеться, вимагаємо якісь незрозумілі документи#rtfm# і ще і хочемо на якісь семінари ходити!!#g_cray2#
Хоча, дійсно є нормальне керівництво, яке дійсно розуміє що без толкового бухгалтера йому "нікуди", а щоб бухгалтер був толковим - йому необхідно забезпечити відповідні умови.#sigh#

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Andromeda писав:Бо їх роботу "видно". А те що робить бухгалтерія - ніхто не бачить. #smoke#
Ничего, как директорат получит вполне реальный и "видный" НУР на 1 000 000 грн., то может прозреет :)

Відповісти

Повернутись до “Бухгалтер для Бухгалтера”