Регистрация налоговых накладных в ЕРНН

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

оляля писав:це я пробувала під її іменем #blush#
передає усім вітання, цілує, вітає, думками з нами, комп ще на тестуванні.#kiss# #kiss# #kiss#
Обманщицы#blush# #g_haha#

Olgagu
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 20 січня 2012, 12:06
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Olgagu »

Помогите пожалуйста!!! Ситуация такая, покупатель сделал п/о 22.05(75. тыс)-первое событие(((((, а 23.05 он сообщает , что с 22.05 у него будет новое св-во НДС,(старое св-во аннулировано с 14.05 по причине , не подтвердили вовремя в гос. регистратор свой юр, адрес) , отгрузка произошла 24.05 , новое св-во он так и не дал,сегодня я получаю новое св-во от 28. 05 , что делать, как правильно оформить нн для регистрации??

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18797
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Olgagu писав:Помогите пожалуйста!!! Ситуация такая, покупатель сделал п/о 22.05(75. тыс)-первое событие(((((, а 23.05 он сообщает , что с 22.05 у него будет новое св-во НДС,(старое св-во аннулировано с 14.05 по причине , не подтвердили вовремя в гос. регистратор свой юр, адрес) , отгрузка произошла 24.05 , новое св-во он так и не дал,сегодня я получаю новое св-во от 28. 05 , что делать, как правильно оформить нн для регистрации??
НН оформляется (ПН02) как неплатнику и она не регистрируется.

Olgagu
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 20 січня 2012, 12:06
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Olgagu »

спасибо, я тоже так и хотела но покупатель слезно плачет придумать что-то, что-бы они не теряли право на НК((

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Olgagu писав:спасибо, я тоже так и хотела но покупатель слезно плачет придумать что-то, что-бы они не теряли право на НК((
Если покупатель сильно плачет, то верните ему оплату, которую получили до того, как он стал НДСником, А отгрузку товара оформите, например, на следующий день после возврата денег (да можно даже и в тот же день, но по другому договору или счету). Если очень нужно сделать это маем, то можно завтрашним днём всё успеть.

Olgagu
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 20 січня 2012, 12:06
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Olgagu »

Спасибо!!!!

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Скажіть будь ласка хто знає, в якому вигляді податківці на місцях не в Києві бачать податкову накладну зареєстровану, всю повністю, чи тільки сумми , чи ще якісь реквізити.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18797
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Альона1 писав:Скажіть будь ласка хто знає, в якому вигляді податківці на місцях не в Києві бачать податкову накладну зареєстровану, всю повністю, чи тільки сумми , чи ще якісь реквізити.
Подозреваю, что этого никто (из числа налогоплательщиков) не знает наверняка... Но, полагаю, что любая ГНИ имеет доступ к ЕРНН и может видеть всю НН.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Просто мені контрагент зареєстрував податкову накладну з неповною назвою , як у державному реєстрі, не повністю адресу вказав і свою і мою. скорочено і без індекса, номенклатуру з помилкою , не значною, кількість поставив 1 , а не послуга. Я тепер не знаю що робити . Кажу буду додаток 8 подавати, а він проситься , щоб не подавали. ПДВ 38000,00 грн.

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1843 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

popen абсолютно прав. Инспектор имеет веб-интерфейс, позволяющий зайти и увидеть накладную. Приблизительно так же, как мы сейчас заходим на форум. Содержимое накладной отображается на основании данных ХМЛ, отосланных респондентом.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”