Регистрация налоговых накладных в ЕРНН

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Тобто , у такому вигляді , як я бачу свою податкову накладну у медку? У Форматі А4 альбомному.

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1843 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

да. И с выравниванием по правому краю :)))))))))))))))
Вобщем, 1:1 то, что Вы видите перед отправкой (или сохранено в программе). Только отображение не в собственном дизайнере Медка, а формате PDF, как это представлено например на сайте налоговой (см. здесь). В шаблон, там где выделено синим цветом, - подставляются данные, присланные плательщиком.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18797
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Альона1 писав:Просто мені контрагент зареєстрував податкову накладну з неповною назвою , як у державному реєстрі, не повністю адресу вказав і свою і мою. скорочено і без індекса, номенклатуру з помилкою , не значною, кількість поставив 1 , а не послуга. Я тепер не знаю що робити . Кажу буду додаток 8 подавати, а він проситься , щоб не подавали. ПДВ 38000,00 грн.
Д8 можно и не подавать, если НК в 38000 для вашей конторы является мелочью...

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

popen, я теж помилилась і зареєструвала податкову з помилкою у одиниці виміру замість грн написала шт. Що мені робити, там сума теж прилічна.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

popen писав:
Альона1 писав:Просто мені контрагент зареєстрував податкову накладну з неповною назвою , як у державному реєстрі, не повністю адресу вказав і свою і мою. скорочено і без індекса, номенклатуру з помилкою , не значною, кількість поставив 1 , а не послуга. Я тепер не знаю що робити . Кажу буду додаток 8 подавати, а він проситься , щоб не подавали. ПДВ 38000,00 грн.
Д8 можно и не подавать, если НК в 38000 для вашей конторы является мелочью...
Ха-ха дуже смішно.? Я податкову перевірку за чотири роки пережила у розмір пені тільки в 3000,00 грн. і все . Директор мені до сих пір випоминає, що бухгалтерія погано працює , хоча їм дозволив взяти 50000,00 грн.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18797
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Альона1 писав:popen, я теж помилилась і зареєструвала податкову з помилкою у одиниці виміру замість грн написала шт. Що мені робити, там сума теж прилічна.
Сделать уже ничего нельзя... Просто предупредите покупателя, дабы он подал Д8. Но, с другой стороны, не факт, что этот ваш ляп заметят при вашей/его проверке.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

popen писав:
Альона1 писав:popen, я теж помилилась і зареєструвала податкову з помилкою у одиниці виміру замість грн написала шт. Що мені робити, там сума теж прилічна.
Сделать уже ничего нельзя... Просто предупредите покупателя, дабы он подал Д8. Но, с другой стороны, не факт, что этот ваш ляп заметят при вашей/его проверке.
Покупець замітив і я йому переробила у бумажному вигляді цю податкову на правильну. А їм все одно у договорі вони прописали , що я буду нести відповідальність за неправильну податкову накладну знятий по ній кредит і штрафні санкції , це приблизно 57000,00грн. без пені.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Вони великий платник податку і в них сервіс особливий. Цікаво, як вони їх перевіряють зі своїм сервісом кожного місяця , кварталу, року чи взагалі вже не перевіряють. Хоча їхній бухгалтер казала , що у них прервірка по сумах по домовленістю.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18797
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Альона1 писав:
popen писав:
Альона1 писав:popen, я теж помилилась і зареєструвала податкову з помилкою у одиниці виміру замість грн написала шт. Що мені робити, там сума теж прилічна.
Сделать уже ничего нельзя... Просто предупредите покупателя, дабы он подал Д8. Но, с другой стороны, не факт, что этот ваш ляп заметят при вашей/его проверке.
Покупець замітив і я йому переробила у бумажному вигляді цю податкову на правильну. А їм все одно у договорі вони прописали , що я буду нести відповідальність за неправильну податкову накладну знятий по ній кредит і штрафні санкції , це приблизно 57000,00грн. без пені.
Вам, дорогая Альона1, никто не сможет дать совета... Всё будет зависить от мнения/видения конкретного инспектора-аудитора, проводящего проверку Покупателя.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

А якщо це збій програми і воно саме там так вискочило. я раз відправляла декларацію по ПДВ то додаток 5 до них прийшов майже пустий, де-не-де сума без ПДВ , або сума ПДВ. І це був збій у них.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”