Регистрация налоговых накладных в ЕРНН (Часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
nikosbud
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 575
З нами з: 30 березня 2015, 18:13
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 422 рази

Повідомлення nikosbud »

Sniper писав:
rubin писав:
g.let писав:сегодня столкнулась с "наездом" от покупателя, точнее их буха
страшным грозным голосом требовала прислать ей зарегеную НН
я номер продиктовала, дату, на что мне сказано якобы я обязана всем высылать в электронном виде накладную и квитанцию
я что то упустила?
я в медке, после регистрации н.н., отправляю контрагентам, но, насколько мне помнится, это не обязанность, все н.н. от поставщиков получаются путем запита и получением вытяга с сервера дфс.
Из. ст. 201.10
"З метою отримання податкової накладної/розрахунку коригування, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, покупець надсилає в електронному вигляді запит до Єдиного реєстру податкових накладних, за яким отримує в електронному вигляді повідомлення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та податкову накладну/розрахунок коригування в електронному вигляді. Такі податкова накладна/розрахунок коригування вважаються зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних та отриманими покупцем.

{Пункт 201.10 статті 201 доповнено новим абзацом згідно із Законом № 71-VIII від 28.12.2014}

Покупцю товарів/послуг податкова накладна/розрахунок коригування можуть бути надані продавцем таких товарів/послуг в електронній формі з дотриманням вимог законодавства щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

{Пункт 201.10 статті 201 доповнено новим абзацом згідно із Законом № 643-VIII від 16.07.2015}

З метою отримання продавцем зареєстрованого в Єдиному реєстрі податкових накладних розрахунку коригування, що підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних покупцем, такий продавець надсилає в електронному вигляді запит до Єдиного реєстру податкових накладних, за яким отримує в електронному вигляді повідомлення про реєстрацію розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та розрахунок коригування в електронному вигляді. Такий розрахунок коригування вважається зареєстрованим в Єдиному реєстрі податкових накладних та отриманими продавцем."
пошлите ее/его... никто ничего не обязан отсылать... ваше обязательство - зарегить; ее- вынять из реестра...

g.let
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 755
З нами з: 18 листопада 2011, 06:45
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 375 разів

Повідомлення g.let »

nikosbud писав: пошлите ее/его... никто ничего не обязан отсылать... ваше обязательство - зарегить; ее- вынять из реестра...
пугает додатком 8 #rtfm#

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

g.let писав:
nikosbud писав: пошлите ее/его... никто ничего не обязан отсылать... ваше обязательство - зарегить; ее- вынять из реестра...
пугает додатком 8 #rtfm#
А Вы ей можете выслать НН? У Вас программы одинаковые? Чего с таким человек спорить? Просто у истоков СЭА у меня много таких было, на что я сразу спрашивала: а какое программное обеспечение? А потом объясняла, что если бы у нас были разные программы, то технически я бы не смогла отправить НН и рассказывала, как можно втянуть самостоятельно....

Аватар користувача
Елена_П
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2080
З нами з: 30 січня 2015, 12:10
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 800 разів
Подякували: 3799 разів

Повідомлення Елена_П »

g.let писав:
nikosbud писав: пошлите ее/его... никто ничего не обязан отсылать... ваше обязательство - зарегить; ее- вынять из реестра...
пугает додатком 8 #rtfm#
А чего вы теряетесь, напугайте их тоже додатком 8)))
Скажите за необоснованые требования и незнание статей НКУ мы на вас пожалуемся в ответ, и пусть у вас тоже проверочку проведут, может вы еще чего не знаете....
ну а так можете им сбросить квитанцию и НН в формате пдф на электронку - пусть радуются.

marinna_90
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1571
З нами з: 22 грудня 2011, 03:12
Дякував (ла): 724 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення marinna_90 »

Пытаюсь зарегить НН, пришел ответ "Не вдалося відправити документ через сервер ДФС".

У кого еще такое? Что делать?

Viktori
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 857
З нами з: 05 травня 2011, 08:49
Дякував (ла): 225 разів
Подякували: 394 рази

Повідомлення Viktori »

marinna_90 писав:Пытаюсь зарегить НН, пришел ответ "Не вдалося відправити документ через сервер ДФС".

У кого еще такое? Что делать?
У Вас Медок? Почитайте темку с 8-й страницы http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst36276p8.aspx

marinna_90
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1571
З нами з: 22 грудня 2011, 03:12
Дякував (ла): 724 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення marinna_90 »

Viktori писав:
marinna_90 писав:Пытаюсь зарегить НН, пришел ответ "Не вдалося відправити документ через сервер ДФС".

У кого еще такое? Что делать?
У Вас Медок? Почитайте темку с 8-й страницы http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst36276p8.aspx
Да, медок. Спасибо, почитала и им уже позвонила, но у меня есть ЕДО, все должно быть ок, а пишет ошибку....

Viktori
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 857
З нами з: 05 травня 2011, 08:49
Дякував (ла): 225 разів
Подякували: 394 рази

Повідомлення Viktori »

marinna_90 писав:
Viktori писав:
marinna_90 писав:Пытаюсь зарегить НН, пришел ответ "Не вдалося відправити документ через сервер ДФС".

У кого еще такое? Что делать?
У Вас Медок? Почитайте темку с 8-й страницы http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst36276p8.aspx
Да, медок. Спасибо, почитала и им уже позвонила, но у меня есть ЕДО, все должно быть ок, а пишет ошибку....
А Вы еще на форуме медка почитайте, в новом обновлении куча ошибок.

MILANA
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 511
З нами з: 06 грудня 2012, 05:50
Дякував (ла): 230 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення MILANA »

такой вопрос :возврат покупателю предоплаті,сделала рк
поставила Х регит покупатель,но он не работает в медке ,а в сонате,как же сделать чтоб он подписал этот рк7??

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

MILANA писав:такой вопрос :возврат покупателю предоплаті,сделала рк
поставила Х регит покупатель,но он не работает в медке ,а в сонате,как же сделать чтоб он подписал этот рк7??
Можете установить Сонату и отправить ему РК (Соната работает с ключами медка). Даже можно бесплатную лицензию на месяц оформить, если Вы ООО, хотя кажется из без лицензии отправлялось. Еще где-то читала, что РК подписанный Вами, можно отправить из Медка, но как-то через сервер ДФС, и тогда Ваш контрагент это вытянет. Но на практике не знаю....

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”