Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Irina.dnp
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 06 липня 2017, 18:22
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення Irina.dnp »

Доброе утро всем! http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/303034.html Оказывается мы все здесь всего лишь 1%.


Irina.dnp
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 06 липня 2017, 18:22
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення Irina.dnp »

Бухгалтер1995 писав:Кому вже відмовили в розблокуванні - які там подальші дії? Бо чекаю, що також відмова. Звісно, що включати в деку потрібно, що кошти спишуть, а от як надалі буде? Я так розумію, там спочатку можна скаргу подати на рішення, та чи може одразу до суду? А що потім - цікаво, коли позитивне рішення, як з реєстрацією, вони просто надішлють квитанцію про реєстрацію без зняття коштів з ліміту? Бо я пам`ятаю, що раніше, коли колеги запізнювалися з реєстрацією і включали до деки незареєстровану ПН, щось там проблемне було(((

Вчера на форуме Діна 1977 написала, что ей отказали в регистрации. Думаю у человека-шок. Может сегодня что-то напишет. Будем ждать. У меня первое решение должно завтра прийти. Жду с ужасом. Деньги со счета при положительном ответе должны снять сразу. А вот по отказанным много вопросов возникнет. В одной из веток обсуждалось уже, почему надо включать в обязательство если не зарегистрировали? К общему мнению не пришли. Во общем пока одни вопросы ?????

Jane_2017
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 196
З нами з: 12 липня 2017, 12:32
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Jane_2017 »

Кто отправляет через електронный кабинет? У при сохранении и отправки файлов пропадают додатки?!! У кого то было такое?

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Irina.dnp писав:
Бухгалтер1995 писав:Кому вже відмовили в розблокуванні - які там подальші дії? Бо чекаю, що також відмова. Звісно, що включати в деку потрібно, що кошти спишуть, а от як надалі буде? Я так розумію, там спочатку можна скаргу подати на рішення, та чи може одразу до суду? А що потім - цікаво, коли позитивне рішення, як з реєстрацією, вони просто надішлють квитанцію про реєстрацію без зняття коштів з ліміту? Бо я пам`ятаю, що раніше, коли колеги запізнювалися з реєстрацією і включали до деки незареєстровану ПН, щось там проблемне було(((

Вчера на форуме Діна 1977 написала, что ей отказали в регистрации. Думаю у человека-шок. Может сегодня что-то напишет. Будем ждать. У меня первое решение должно завтра прийти. Жду с ужасом. Деньги со счета при положительном ответе должны снять сразу. А вот по отказанным много вопросов возникнет. В одной из веток обсуждалось уже, почему надо включать в обязательство если не зарегистрировали? К общему мнению не пришли. Во общем пока одни вопросы ?????
Я порівнюю з тією ситуацією, коли не вклалися в термін по реєстрації, тоді ж в деку все рівно включали, думаю, що така ж проблема буде.

oksi-super
Мастер
Мастер
Повідомлень: 52
З нами з: 26 травня 2017, 16:15
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення oksi-super »

Квитанція щастя прийшла мені. ДОКУМЕНТ ПРИЙНЯТО . РЕЄСТРАЦІЯ ЗУПИНЕНА. Я В ШОЦІ#g_cray2#

lapiovra78
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 13 липня 2017, 09:44
Подякували: 1 раз

Повідомлення lapiovra78 »

Допоможіть, будь-ласка!!! В бухгалтерії працюю півроку, з ПДВ 3 місяці. Підприємство новостворене. Поки придбавали товари, все було зрозуміло, тепер пройшла реалізація ячменю, зареєструвала ПН і отримала відповідь:

Виявлені помилки:
Відповідно до п. 201.16 ст. 201 ПКУ реєстрація ПН/РК зупинена. ПН/РК відповідає критеріям оцінки ступеня ризиків, визначеним пунктом 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, затверджених наказом МФУ від 13.06.2017 №567.За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: 1003.. Пропонуємо надати пояснення та/або копії документів, достатні для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН відповідно до пункту «в» п.п. 201.16.1 п. 201.16 ст. 201 ПКУ, вичерпний перелік яких встановлено наказом МФУ від 13.06.2017 №567 та/або Таблицю даних платника податків, яка передбачена пунктом 4 цього наказу.

Можливо, це питання вже поставало, вибачте, підскажіть, чому і що мені робити далі. Будь-ласка.

svetabez
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 961
З нами з: 19 лютого 2014, 13:50
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 445 разів

Повідомлення svetabez »

lapiovra78 писав:Допоможіть, будь-ласка!!! В бухгалтерії працюю півроку, з ПДВ 3 місяці. Підприємство новостворене. Поки придбавали товари, все було зрозуміло, тепер пройшла реалізація ячменю, зареєструвала ПН і отримала відповідь:

Виявлені помилки:
Відповідно до п. 201.16 ст. 201 ПКУ реєстрація ПН/РК зупинена. ПН/РК відповідає критеріям оцінки ступеня ризиків, визначеним пунктом 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, затверджених наказом МФУ від 13.06.2017 №567.За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: 1003.. Пропонуємо надати пояснення та/або копії документів, достатні для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН відповідно до пункту «в» п.п. 201.16.1 п. 201.16 ст. 201 ПКУ, вичерпний перелік яких встановлено наказом МФУ від 13.06.2017 №567 та/або Таблицю даних платника податків, яка передбачена пунктом 4 цього наказу.

Можливо, це питання вже поставало, вибачте, підскажіть, чому і що мені робити далі. Будь-ласка.
А ви його купляли у когось, вони податкову зареєстрували?

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

oksi-super писав:Квитанція щастя прийшла мені. ДОКУМЕНТ ПРИЙНЯТО . РЕЄСТРАЦІЯ ЗУПИНЕНА. Я В ШОЦІ#g_cray2#
Ласкаво просимо в табір 1%-их щасливчиків(((

lapiovra78
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 13 липня 2017, 09:44
Подякували: 1 раз

Повідомлення lapiovra78 »

svetabez писав:
lapiovra78 писав:Допоможіть, будь-ласка!!! В бухгалтерії працюю півроку, з ПДВ 3 місяці. Підприємство новостворене. Поки придбавали товари, все було зрозуміло, тепер пройшла реалізація ячменю, зареєструвала ПН і отримала відповідь:

Виявлені помилки:
Відповідно до п. 201.16 ст. 201 ПКУ реєстрація ПН/РК зупинена. ПН/РК відповідає критеріям оцінки ступеня ризиків, визначеним пунктом 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, затверджених наказом МФУ від 13.06.2017 №567.За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: 1003.. Пропонуємо надати пояснення та/або копії документів, достатні для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН відповідно до пункту «в» п.п. 201.16.1 п. 201.16 ст. 201 ПКУ, вичерпний перелік яких встановлено наказом МФУ від 13.06.2017 №567 та/або Таблицю даних платника податків, яка передбачена пунктом 4 цього наказу.

Можливо, це питання вже поставало, вибачте, підскажіть, чому і що мені робити далі. Будь-ласка.
А ви його купляли у когось, вони податкову зареєстрували?
ні, підприємство зареєстроване в грудні 16 року, ячмінь був вже посіяний
напевно що керівник його придбав за власні кошти

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Добрій день. Скажу у меня пока нет не ответа не привета, уже где то запросов 20-30 отослала, их даже не считаю.Много времени занимает сканить эти ТТН (У меня под одним актом может быть 100 шт. ТТН). по некоторым уже истек срок 5 дней, у некоторых сегодня. Вообщем куда бы я не звонила, все посылают.Некто нечего не знает.В бумажном виде не кто не хочет принимать. На сегодня у меня налоговых около 150шт за июнь не зарегиных, за июль не одной тоже еще не зарегино(А их уже даже и не считаю сколько за июлб уже)тут бы хоть за июнь разобраться. Сегодня буду отсылать все на регистрацию,заблокуют, сдам деку, а там буду по немногу все сканет и подтверждять. Только теперь вопрос когда жить. Я с 27.06. ложусь спать в час ночи. То петя все нахер снес, потом этот медок качели, теперь блок.Вообщем весело....Излила душу#blush#

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”