И еще об Азарове

Перли наших політиків, приколи, анекдоти, відео
Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

В последнем абзаце последнее слово можно убрать или заменить его словами "самого служащего", так ближе к истине получится.

*Людок*
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 787
З нами з: 17 січня 2012, 01:09
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 231 раз

Повідомлення *Людок* »

http://prikol.bigmir.net/view/214834/ Теперь мое любимое ругательство на проффесионалов - Азаров а-яй-яй-яй

atir
Оракул
Оракул
Повідомлень: 287
З нами з: 17 травня 2011, 07:41
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 219 разів

Повідомлення atir »


Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Стаття 6. Мова, якою розмовляє Азаров, є офіційною мовою, державною мовою і одночасно мовою міжнаціонального спілкування в Україні. Будь-які зміни в мові допускаються виключно Азаровим і за його особистою згодою. #rolf# #rolf# #rolf#


Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18795
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Зображення

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 876 разів
Подякували: 3172 рази

Повідомлення shinna »

Прем‘єр-міністр Микола Азаров розповів, як тінейджером ледь не потонув у річці Ока в Росії.

У спогади міністр вдарився, відповідаючи на запитання дописувачів соцмережі Facebook.

"Я закінчував школу в місті Калуга, це неподалік від Москви. Там не було фонтанів і тому не було де скупнутися. Але натомість була річка Ока, вона тоді була дуже широка", - згадує Азаров.

Після цього Микола Янович заходився розповідати про те, як ледь не втопився після випускного.

"І от після закінчення випускного вечора ми всім класом пішли на берег річки і посперечалися: хто більшу кількість разів перепливе туди і назад Оку", - пояснює він.


Азаров під Москвою ледь не загинув
"Я вже забув, скільки разів я переплив туди і назад, хтось втомлювався і виходив, а нас залишилося двоє", - веде далі Азаров.

І саме тоді Україна могла втратити свого майбутнього прем‘єр-міністра.

"Ось на середині річки я відчув настільки страшну втому, коли повертався назад, що виникло відчуття, що плисти вже більше не можу. Я покликав свого приятеля: "Славо, я тону". Він обернувся, подивився на мене і подумав, що я хитрую, щоб обігнати його, і додав ходу", - пригадує Микола Янович.


Україна могла втратити свого майбутнього прем‘єра в Оці
Врешті, довелося Азарову борсатися з останніх сил.

"Цієї миті, мабуть, від відчаю, я так сильно додав швидкості, що зупинився тільки тоді, коли рука торкнулася піску, тобто я міг би стати значно раніше", - закінчив він оповідку.

"Ось таким мені запам'ятався мій випускний вечір", - резюмував прем‘єр-міністр.


Може, саме через історію на воді в юності Азаров уникає ополонок, а тепер, за його словами, щодня плаває
Нагадаємо, кілька років тому ледь не потонув і спікер Верховної Ради Володимир Литвин - на рибній ловлі.

А ЖАЛЬ, ЧТО НЕ ПОЛУЧИЛОСЬ...#g_cray# #g_cray# #g_cray#

Лада
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 815
З нами з: 28 вересня 2010, 01:20
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Лада »

Азаров переложил на бухгалтеров ответственность за инвестклимат
За вымогательство у фирмы сына Януковича активист получил 5 лет тюрьмы.

Гряде нове покращення: Азаров анонсував посилення соцзахисту трудящих

Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2195 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

shinna писав:



А ЖАЛЬ, ЧТО НЕ ПОЛУЧИЛОСЬ...#g_cray# #g_cray# #g_cray#
Говно не тонет.

Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2195 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

Янукович готов идти на компромиссы в языковом вопросе, - Азаров
Премьер Николай Азаров уверяет, что президент Виктор Янукович готов пойти на компромисс в отношении некоторых положений "языкового" закона.


Об этом он заявил в интервью российской газете "Завтра", передает Цензор.НЕТ.

"Наше правительство проводит постоянную линию на единство страны. И по этой причине иногда нас обвиняют в некой непоследовательности, мягкости, нерешительности", - отметил премьер.
"Дело вовсе не в отсутствии решительности или мягкости. Дело в том, что мы, по сути своей, противостоим силам, которые являются иррациональными. И эти иррациональные силы радикальны. Поэтому мы вынуждены проводить политику максимальной осторожности, вдумчивости, политику компромисса. Именно потому, что мы хотим единства страны", - уточнил Азаров*.
Премьер отметил, что закон о языке - это реакция "политической силы на то, что происходило в нашей стране в течение пятилетнего пребывания у власти этих "оранжевых".
"Я не вижу конструктива в позиции тех сил, которые выступают против закона о языке", - добавил он.
"Президент и правительство чётко определили свою позицию. Мы заявили, что досконально изучим предлагаемый закон, и если этот закон, выдвинутый двумя народными депутатами, содержит положения, которые необходимо изменить, если поправки к этому закону здравомыслящие, мы готовы пойти на компромисс, ибо поле для компромисса очень широкое", - подытожил Азаров.

Закрито

Повернутись до “П'ЯТЬ БАЛІВ !!! :)”