Чистый доход за год

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18797
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Levenya писав:
popen писав:
tacha писав: Точно не пам"ятаю, але десь проскакувало перед очима - не враховується. Але там ФОП - єдинник.
Это когда пишите заяву на ЕН, то в подаваемом расчете - не учитыватся.
Для ФЛП-общесистемщика - обязательно учитывать!!!
Еще раз для особо "умных"...
В книгу эти проценты вписывать ФЛП-единщику?
В отчет включать?
Что с ними вообще делать-то?
По юр.лицу-единщику мы включаем, а вот о ФЛП у нас возник спор! Не знаем теперь что делать...
Для особо умных! Начисляемые вам проценты, это деньги, т.е. доход. Так почему же возникают сомнения в их отражении в Книге в качестве дохода???#wall#

Levenya
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2016
З нами з: 12 грудня 2011, 09:40
Дякував (ла): 1458 разів
Подякували: 1168 разів

Повідомлення Levenya »

popen писав:
Levenya писав:
popen писав:Это когда пишите заяву на ЕН, то в подаваемом расчете - не учитыватся.
Для ФЛП-общесистемщика - обязательно учитывать!!!
Еще раз для особо "умных"...
В книгу эти проценты вписывать ФЛП-единщику?
В отчет включать?
Что с ними вообще делать-то?
По юр.лицу-единщику мы включаем, а вот о ФЛП у нас возник спор! Не знаем теперь что делать...
Для особо умных! Начисляемые вам проценты, это деньги, т.е. доход. Так почему же возникают сомнения в их отражении в Книге в качестве дохода???#wall#
Стаття 292. Порядок визначення доходів та їх склад

292.1. Доходом платника єдиного податку є:

1) для фізичної особи - підприємця - дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності;


14.1.206. проценти - дохід, який сплачується (нараховується) позичальником на користь кредитора як плата за використання залучених на визначений або невизначений строк коштів або майна.
До процентів включаються:
а) платіж за використання коштів або товарів (робіт, послуг), отриманих у кредит;
б) платіж за використання коштів, залучених у депозит;

14.1.268. пасивні доходи - доходи, отримані у вигляді процентів, дивідендів, страхових виплат і відшкодувань, а також роялті.

вот отсюда и вопросы...

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18797
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Levenya писав: Стаття 292. Порядок визначення доходів та їх склад ...
Я очень дико извиняюсь!!! Показалось, что ФОП-общесистемщик...

Levenya
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2016
З нами з: 12 грудня 2011, 09:40
Дякував (ла): 1458 разів
Подякували: 1168 разів

Повідомлення Levenya »

popen писав:
Levenya писав: Стаття 292. Порядок визначення доходів та їх склад ...
Я очень дико извиняюсь!!! Показалось, что ФОП-общесистемщик...
Извиняться совершенно не за что!!! Вы лучше скажите, как правильно...
Это цитата с НКУ...
А вот Указ Президента утратил действие, но он говорил иначе.
И теперь мы не знаем нужно ли включать эти проценты в доход...

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18797
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Levenya писав:
popen писав:
Levenya писав: Стаття 292. Порядок визначення доходів та їх склад ...
Я очень дико извиняюсь!!! Показалось, что ФОП-общесистемщик...
Извиняться совершенно не за что!!! Вы лучше скажите, как правильно...
Это цитата с НКУ...
А вот Указ Президента утратил действие, но он говорил иначе.
И теперь мы не знаем нужно ли включать эти проценты в доход...
Если вы говорите о декабре, то включайте ибо действовать нужно по Указу.
Если речь идет о уже январских процентах, то для 1-й и 2-й групп - они до лампочки (хотите включайте, хотитите нет: главное, что бы потолок не превысили). Если это 3-я группа, то нужно все хорошенько взвесить, дождаться разъяснений.

Levenya
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2016
З нами з: 12 грудня 2011, 09:40
Дякував (ла): 1458 разів
Подякували: 1168 разів

Повідомлення Levenya »

Спасибо огромное :)
Вы всегда радуете быстрыми и профессиональными ответами :)

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

popen писав:
Inna Medvetska писав:От я про що думаю. Для звіту для ПФ я підрахувала свої доходи по місяцях і отримала таке:
ЄСВ 25257,81 я сплатила весь до 31.12.11 р., тому от і думаю як правильно визначити ЧД за рік, а саме: враховувати від'ємні значення чи ні, бо зовсім різні суми виходять і доплачувати ПДФО не хотілосяб. І ще маю таке питання: Чи враховується в дохід ФОП банківські відсотки на залишок коштів на розрах. рахунку?
Кажется, уже вам отвечал. ЧД - он или есть (ЧД>0) или его нет (ЧД=0 или ЧД<0).
це я і так зрозуміла, що або він є або 0 або -. Просто я так розумію, що сума доходу в додатку 5 до ПФ і сума в декларації про доходи за рік повинні співпадати. Але якщо я в додатку 5 зроблю розбивку по місяцях, то в деяких місяцях я отримую ЧД менше 0, з якого ЄСВ не сплачується. Якщо я в цих місяцях в додатку 5 поставлю 0, а не суму з -, то загальна сума доходу за рік не буде співпадати. Як правильно, я у цьому році перший раз здаю звіти за ФОП на заг. системі.

Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »

Возьмите годовую сумму дохода по Деке, разделите ее на 12 и получите месячный доход для ПФ

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Nataliya 2201 писав:Возьмите годовую сумму дохода по Деке, разделите ее на 12 и получите месячный доход для ПФ
я не впевнена, що це правильно, бо в інструкції написано "С целью проведения окончательного расчета по ЕСВ предпринимателю необходимо произвести такие действия:
1. Определить общую сумму ЕСВ, подлежащую уплате за отчетный год. Для этого сумму чистого дохода за отчетный год, указанную в годовой налоговой декларации, необходимо распределить по месяцам отчетного года и рассчитать сумму ЕСВ по каждому месяцу отчетного года. Правила расчета ЕСВ определены п. 2 ч. 1 ст. 7 Закона № 2464 и заключаются в следующем:
1) если в течение месяца чистый доход, полученный предпринимателем, меньше или равен нулю, то ЕСВ за такой месяц не уплачивается;
Якщо я просто розділю, то отримую середньомісячний дохід

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18797
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Inna Medvetska писав: я не впевнена, що це правильно, бо в інструкції написано "С целью проведения окончательного расчета по ЕСВ предпринимателю необходимо произвести такие действия:
1. Определить общую сумму ЕСВ, подлежащую уплате за отчетный год. Для этого сумму чистого дохода за отчетный год, указанную в годовой налоговой декларации, необходимо распределить по месяцам отчетного года и рассчитать сумму ЕСВ по каждому месяцу отчетного года. Правила расчета ЕСВ определены п. 2 ч. 1 ст. 7 Закона № 2464 и заключаются в следующем:
1) если в течение месяца чистый доход, полученный предпринимателем, меньше или равен нулю, то ЕСВ за такой месяц не уплачивается;
Якщо я просто розділю, то отримую середньомісячний дохід
Я хотел до вас донести мысль, что с учетом "ЧД - он или есть (ЧД>0) или его нет (ЧД=0 или ЧД<0). ", ваш ЧД будет иметь вид:
січень 6512,07
лютий 4835,41
березень 0
квітень 15521,42
травень 0
червень 9667,08
липень 19833,58
серпень 0
вересень 17514,16
жовтень 8387,50
листопад 0
грудень 186,99
Именно так и заполняйте дод.5. по ЕСВ (тот же подход и к деке, но у расчета НДФЛ - свои особенности).
P.S. Подчеркиваю, это мое субъективное мнение, но в подобной ситуации, я действовал бы именно так: -ЧД = 0.

Відповісти

Повернутись до “ФОП на загальній системі”