Регистрация налоговых накладных в ЕРНН (Часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

зареєструвала ПН, відправила покупцю. Сьогодні дивлюся, біля ПН повідомленя:відхилено контрагентом і зміст помилки:Помилка! ІПН, вказаний в картці підприємства (), не співпадає ні з ІПН продавця (387597926571), ні з ІПН покупця (403983526519), вказаними в документі!. Що це таке? Це в медку глюк знов якийсь? бо ПН з точно такими реквізитами на цього ж покупця я реєструвала в мин. місяці. там все ок з ними

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Inna Medvetska писав:зареєструвала ПН, відправила покупцю. Сьогодні дивлюся, біля ПН повідомленя:відхилено контрагентом і зміст помилки:Помилка! ІПН, вказаний в картці підприємства (), не співпадає ні з ІПН продавця (387597926571), ні з ІПН покупця (403983526519), вказаними в документі!. Що це таке? Це в медку глюк знов якийсь? бо ПН з точно такими реквізитами на цього ж покупця я реєструвала в мин. місяці. там все ок з ними
Точно глюк #g_hospita На днях десь тут обговорювали на форумі колеги.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Tasa писав:
Inna Medvetska писав:зареєструвала ПН, відправила покупцю. Сьогодні дивлюся, біля ПН повідомленя:відхилено контрагентом і зміст помилки:Помилка! ІПН, вказаний в картці підприємства (), не співпадає ні з ІПН продавця (387597926571), ні з ІПН покупця (403983526519), вказаними в документі!. Що це таке? Це в медку глюк знов якийсь? бо ПН з точно такими реквізитами на цього ж покупця я реєструвала в мин. місяці. там все ок з ними
Точно глюк #g_hospita На днях десь тут обговорювали на форумі колеги.
як вони надоїли вже з цим всім, просто кошмар

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

а при чем глюк, если покупатель "Відхилив"?
проверьте, на кого зарегистрирвали

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Вика23 писав:а при чем глюк, если покупатель "Відхилив"?
проверьте, на кого зарегистрирвали
почитайте зміст помилки, я скопіювала з квитанції. на того я і зареєструвала, чий іпн стоїть в податковій і він вірний

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

Вы считаете, что покупатель не "Відхиляв" НН, а это на самом деле глюк?
а покупатель что говорит? я бы спросила бы

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Вика23 писав:Вы считаете, что покупатель не "Відхиляв" НН, а это на самом деле глюк?
а покупатель что говорит? я бы спросила бы
та я б теж у нього спитала, але дозвонитися не можу.
в мене уже колись теж було таке з одним покупцем, там причина відмови теж слово в слово така ж сама, але покупець нічого не відхиляв

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

и покупатель ( ту тот, колись) получил НН?
у меня несколько раз было ( в том числе и в мае вот) - не на меня зарегили, а меня уверяли, что зарегили. И уверяли, что глюк - то бишь регистрировали на меня, а попало на другого

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Inna Medvetska писав:в мене уже колись теж було таке з одним покупцем, там причина відмови теж слово в слово така ж сама, але покупець нічого не відхиляв
Inna, якщо ви провірили всі реквызити ПН і вони вірні - не заморочуйтесь. Повторюю ще раз - таке було у інших і це точно глюк. Сумніваїтесь - пошукайте на форумі.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Вика23 писав:и покупатель ( ту тот, колись) получил НН?
у меня несколько раз было ( в том числе и в мае вот) - не на меня зарегили, а меня уверяли, что зарегили. И уверяли, что глюк - то бишь регистрировали на меня, а попало на другого
так, отримав все. у мене рідко бувають нові клієнти, як правило постійні, тому в них з місяця в місяць нічого не змінюється

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”