Электронное администрирование НДС

Розділ V ПКУ
Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

сельхоз? у ВАМ там правила поменялись.

ins_del
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 21 лютого 2015, 10:45

Повідомлення ins_del »

Якби ще правила десь ці почитати. На сайті ДФС 48 підрозділу 2 розділу ХХ Перехідних Положень Податкового кодексу України немає!!!

ins_del
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 21 лютого 2015, 10:45

Повідомлення ins_del »

Сільгоспвиробники, хто зареєстрував накладну по загальній декларації відгукніться!

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

ins_del писав:Сільгоспвиробники, хто зареєстрував накладну по загальній декларації відгукніться!
Я зареєстрував 4 січня січневу ПН, вказував 10-значний код товару УКТ ЗЕД. У вас якісь проблеми?

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

ins_del писав:Якби ще правила десь ці почитати. На сайті ДФС 48 підрозділу 2 розділу ХХ Перехідних Положень Податкового кодексу України немає!!!

РОЗДІЛ XX. ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

roman21051993 писав:Виявлені помилки при реєстрації податкової накладної :
Документ не може бути прийнятий - Не дотримано вимоги пункту 48 підрозділу 2 розділу ХХ Перехідних Положень Податкового кодексу України.
В чому причина і як виправити ?
Щодо реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування

Згідно з пунктом 48 підрозділу 2 розділу ХХ "Перехідні положення" Кодексу (з урахуванням внесених змін) реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН), складених сільгоспвиробниками за операціями з постачання сільськогосподарських товарів/послуг, визначених відповідно до пункту 209.7 статті 209 Кодексу, має бути здійснена не пізніше 15 січня 2017 року.

Реєстрація таких податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних не може здійснюватися з порушенням вказаного терміну.

Отже, усі податкові накладні/розрахунки коригування, складені сільгоспвиробниками за операціями з постачання сільськогосподарської продукції у межах спеціального режиму оподаткування, у тому числі з порушенням терміну реєстрації, встановленого пунктом 201.10 статті 201 Кодексу (тобто податкові накладні/розрахунки коригування, складені сільгоспвиробниками за операціями з постачання сільськогосподарської продукції у межах спеціального режиму оподаткування, у яких дата складання до 31.12.2016 року включно), можуть бути зареєстровані лише до 15 січня 2017 року включно.

Починаючи з 16 січня 2017 року реєстрація таких податкових накладних та розрахунків коригування здійснюватися не буде.

http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatko ... 70807.html



Денис Тарасюк
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 15 січня 2017, 18:06
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення Денис Тарасюк »

Така ж проблема. Не реєструються податкові накладні, які виписуються для відображення зобов'язань за загальною декларацією. Це, що ви скинули і все, що я знайшов в інтернеті з цього приводу, - це все про спеціальний режим оподаткування.
Сьогодні хотів зареєструвати податкові накладні за 31 грудня 2016 року, так сказати, останні в 2016 році.
Мав 1 податкову накладну на послуги тракторних робіт (тобто, послуги стосуються сільського господарства, отже ПДВ нараховується за правилами спеціального режиму оподаткування).
Вона зареєструвалася, номер ПН 3/2 (/2 - ознака спецрежимника ПДВ)
А от наступні накладні - за загальними правилами оподаткування ПДВ - не реєструються. Там послуги населенню, перевезення, послуги млина і т.д.
Тобто, раніше реєструвалися, а зараз - ні. Саме загальна декларація і залишається, змін зазнає спецрежим, в чому проблема і що не так - не розумію.

Поки буду шукати рішення (або хтось напише чи пояснить, що саме не так), я оформив все таким чином:
Я скопіював ПН, яка у мене не прийнялися ДФС, проставив номер з ознакою /2 і в мене вони зареєструвалися. В такий спосіб я допущу помилки в нумерації ПН, а не в термінах реєстрації, оскільки сьогодні, 15 січня, - останній день реєстрації. А при складанні декларацій я просто вручну розподілю яка податкова до якої декларації. Тим більше, що податкові накладні виписуються неплатникам ПДВ, перейматися за податковий кредит покупця немає сенсу.
Якось так.

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Кто понял, это они АПЧЁМ???:

СЭА НДС. В НКУ появились такие себе дополнительные «овердрафты», которые должны облегчить жизнь плательщикам НДС. Во-первых, это возможность зарегистрировать НН при наличии показателя ∑Перевищ даже в случае, когда для этого не хватает регистрационной суммы (п.2001.9 ст.2001 НКУ). Размер суммы, в пределах которой можно зарегистрировать НН, определяется следующим образом: ∑Перевищ уменьшается на сумму задекларированных к уплате налоговых обязательств за периоды начиная с 01.07.2015 г. (включая неоплаченные обязательства) и увеличивается значение показателя ∑ПопРах.

Источник: http://www.buhgalteria.com.ua/Hit.html? ... EmcD0mbj0=

Аватар користувача
Irina911
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1368
З нами з: 27 листопада 2015, 11:03
Дякував (ла): 562 рази
Подякували: 926 разів

Повідомлення Irina911 »

мюсля писав:Кто понял, это они АПЧЁМ???:

СЭА НДС. В НКУ появились такие себе дополнительные «овердрафты», которые должны облегчить жизнь плательщикам НДС. Во-первых, это возможность зарегистрировать НН при наличии показателя ∑Перевищ даже в случае, когда для этого не хватает регистрационной суммы (п.2001.9 ст.2001 НКУ). Размер суммы, в пределах которой можно зарегистрировать НН, определяется следующим образом: ∑Перевищ уменьшается на сумму задекларированных к уплате налоговых обязательств за периоды начиная с 01.07.2015 г. (включая неоплаченные обязательства) и увеличивается значение показателя ∑ПопРах.

Источник: http://www.buhgalteria.com.ua/Hit.html? ... EmcD0mbj0=
здесь почитайте https://buhgalter911.com/news/news-1025268.html

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Irina911 писав:
мюсля писав:Кто понял, это они АПЧЁМ???:

СЭА НДС. В НКУ появились такие себе дополнительные «овердрафты», которые должны облегчить жизнь плательщикам НДС. Во-первых, это возможность зарегистрировать НН при наличии показателя ∑Перевищ даже в случае, когда для этого не хватает регистрационной суммы (п.2001.9 ст.2001 НКУ). Размер суммы, в пределах которой можно зарегистрировать НН, определяется следующим образом: ∑Перевищ уменьшается на сумму задекларированных к уплате налоговых обязательств за периоды начиная с 01.07.2015 г. (включая неоплаченные обязательства) и увеличивается значение показателя ∑ПопРах.

Источник: http://www.buhgalteria.com.ua/Hit.html? ... EmcD0mbj0=
здесь почитайте https://buhgalter911.com/news/news-1025268.html
я прочитала, но все-равно, для особо одаренных, если на пальцах, как это работает с 01.01.17 на примере моего предприятия?
до 01.01.17 ∑Перевищ у меня вылазило пару раз в виде 1 грн и благополучно потом опять уходило. Т.е., для того, чтобы получить этот показатель (я правильно понимаю, если нет, то поправьте), нужно не зарегистрировать налоговые и сдать отчетную декларацию. Т.е. в первых числах февраля (ранее никак) я подаю деку за январь 2017, имея не зарегистрированные налоговые с датой выписки после 15.01.17 т.к. НН 01-15.01.17 уже должны быть зарегины до 31.01.17. Для регистрации НН, выписанных с 01 по 15.01.17 я уже пополнила счет в СЭА на 3000 грн (у нас услуги и почти нет НК). Что дальше??? Допустим, по моей "черновой" деке, а она будет в начале февраля именно таковой (весь НК ждемс до 15.02.17), НО 15 000 грн., а незарегистрированных НН осталось на 12 000 грн, то мой лимит составит (хоть его и не будет) 12 000 (перевыщ=незарег.НН)-15 000 (НО черновые за январь)+ 3000 уже авансом опл.=0#sigh# Весь хвост с НО 01.07.15 и ∑ПопРах для простоты расчетов даже не брала в этом примере, ∑Перевищ за предыд. периоды у меня нет.
Как это работает????? Что я неправильно поняла?#impossibl

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”