= Разные вопросы по КАССЕ и кассовым операциям =

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
wilde
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 24 квітня 2013, 03:54

Повідомлення wilde »


Идет проверка,кассовики требуют,чтобы при перечислении на карточку командировочных к отчету был прикреплен чек с банкомата о снятии денег.Чека нет ,что будет?

wilde
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 24 квітня 2013, 03:54

Повідомлення wilde »


Идет проверка,кассовики требуют,чтобы при перечислении на карточку командировочных к отчету был прикреплен чек с банкомата о снятии денег.Чека нет ,что будет?

Уляся
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 22 квітня 2013, 05:33
Дякував (ла): 38 разів

Повідомлення Уляся »

Доброго дня. Підкажіть мені таке. У мене є оформлений видатковий касовий ордер на видачу заробітної плати. У графі кореспондуючий рахунок стоїть рах 3721 Видати написано дані касира а також де підпис одержувача теж підпис касира. Чи не є це порушення? Тому, що я читала що кореспондуючий рах має бути 661 а підпис одержувача прочерк.

Уляся
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 22 квітня 2013, 05:33
Дякував (ла): 38 разів

Повідомлення Уляся »

Доброго дня. Підкажіть мені таке. У мене є оформлений видатковий касовий ордер на видачу заробітної плати. У графі кореспондуючий рахунок стоїть рах 3721 Видати написано дані касира а також де підпис одержувача теж підпис касира. Чи не є це порушення? Тому, що я читала що кореспондуючий рах має бути 661 а підпис одержувача прочерк.

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1853
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 905 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Уляся писав:Доброго дня. Підкажіть мені таке. У мене є оформлений видатковий касовий ордер на видачу заробітної плати. У графі кореспондуючий рахунок стоїть рах 3721 Видати написано дані касира а також де підпис одержувача теж підпис касира. Чи не є це порушення? Тому, що я читала що кореспондуючий рах має бути 661 а підпис одержувача прочерк.
3721 це ви видали гроші під звіт а не заробітню плату.

Уляся
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 22 квітня 2013, 05:33
Дякував (ла): 38 разів

Повідомлення Уляся »

Так а в підставі пише: Видати кошти під звіт для видачі зарплати за січень . Додаток: відомості.

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1853
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 905 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

я когда делаю зарплату и выплачиваю ее то я создаю только ведомость на выплату и все. Ведомость делает корр Д-т 661 К-т 301. ВКО не создаю вообще. А когда печатаю кассовую книгу то под лист кассовой книги подлаживаю ведомость на выплату.

Фиола
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 23 червня 2014, 19:01
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення Фиола »

Уляся писав:Доброго дня. Підкажіть мені таке. У мене є оформлений видатковий касовий ордер на видачу заробітної плати. У графі кореспондуючий рахунок стоїть рах 3721 Видати написано дані касира а також де підпис одержувача теж підпис касира. Чи не є це порушення? Тому, що я читала що кореспондуючий рах має бути 661 а підпис одержувача прочерк.
Переделайте кассовий ордер.

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

Denis@@@ писав:я когда делаю зарплату и выплачиваю ее то я создаю только ведомость на выплату и все. Ведомость делает корр Д-т 661 К-т 301. ВКО не создаю вообще. А когда печатаю кассовую книгу то под лист кассовой книги подлаживаю ведомость на выплату.
а что в листе кассовой книги отображается? Вся ведомость пофамильно??? Или одной суммой (что неправильно)?

наста
Гений
Гений
Повідомлень: 314
З нами з: 13 серпня 2013, 06:13
Дякував (ла): 129 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення наста »

за виконані роботи з юрид.особою клієнт розрахувався готівкою ми виписали йому прибутковий кас ордер і цього ж дня ці кошти внесли на наш рахунок через нашого працівника. Підскажіть будь ласка так можно робити?. Проводки Дт 301 Кт361 Дт311 Кт301.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”