Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
Настя11
Гуру
Гуру
Повідомлень: 75
З нами з: 01 жовтня 2012, 02:25
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Настя11 »

Автошкола писав:
Настя11 писав:пришла 2 квитанция,но с ошибкой, текст след.:
"Табл.6 для Петрова о.а. в полі "кількість днів перебування у труд.відносинах", кількість днів не співпадає з кіл-тю календарних днів у місяці,хоча в табл.5 відсутні дані про факт початку або закінчення трудових відносин."
Этот человек был в отпуске,
Одна строчка - код 10-25 дней(отпуск)-сумма отпускных
Вторая - 6 дней(отработал после отпуска)-сумма за отработанные дни!
Что не правильно??#wall#
Тобто у разі якщо працівнику нараховано в поточному періоді заробітну плату і відпускні за цей звітний період то реквізит 15 заповнюється напроти зазначеної заробітної плати. У разі якщо крім заробітної плати і відпускних за звітний період потрібно зазначити ще відпускні на майбутній період то реквізит 15 не заповнюється напроти цих відпускних. В наступному звітному періоді зазначають цього працівника і якщо у нього весь місяць відпустка була зазначають тільки реквізит 15, у разі якщо була заробітна плата то напроти заробітної плати зазначають реквізит 15.
Т.Е.если у меня человек был в отпуске в январе и успел поработать,я заполняю кол.дней(грф 15) и там и там??
А какое кол.дней ставить??-31??
или я правильно поставила?

Яна З
Гений
Гений
Повідомлень: 399
З нами з: 11 липня 2012, 05:31
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 167 разів

Повідомлення Яна З »

Настя11 писав:
Автошкола писав:
Настя11 писав:пришла 2 квитанция,но с ошибкой, текст след.:
"Табл.6 для Петрова о.а. в полі "кількість днів перебування у труд.відносинах", кількість днів не співпадає з кіл-тю календарних днів у місяці,хоча в табл.5 відсутні дані про факт початку або закінчення трудових відносин."
Этот человек был в отпуске,
Одна строчка - код 10-25 дней(отпуск)-сумма отпускных
Вторая - 6 дней(отработал после отпуска)-сумма за отработанные дни!
Что не правильно??#wall#
Тобто у разі якщо працівнику нараховано в поточному періоді заробітну плату і відпускні за цей звітний період то реквізит 15 заповнюється напроти зазначеної заробітної плати. У разі якщо крім заробітної плати і відпускних за звітний період потрібно зазначити ще відпускні на майбутній період то реквізит 15 не заповнюється напроти цих відпускних. В наступному звітному періоді зазначають цього працівника і якщо у нього весь місяць відпустка була зазначають тільки реквізит 15, у разі якщо була заробітна плата то напроти заробітної плати зазначають реквізит 15.
Т.Е.если у меня человек был в отпуске в январе и успел поработать,я заполняю кол.дней(грф 15) и там и там??
А какое кол.дней ставить??-31??
или я правильно поставила?


в ПиБО №9 за 2013 год есть примеры заполнения и там пишет, что в первой строке ( там где з/п) нужно ставить 31 день ,а во второй (отпускные) - ничего. Я так и поставила, отправила. жду 2 квитанции

Романтика
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1310
З нами з: 17 листопада 2011, 07:57
Дякував (ла): 1353 рази
Подякували: 936 разів

Повідомлення Романтика »

Настя11 писав: Т.Е.если у меня человек был в отпуске в январе и успел поработать,я заполняю кол.дней(грф 15) и там и там??
А какое кол.дней ставить??-31??
или я правильно поставила?
К-во дней 31 ставите в строке с з/п, в строке с отпускными графу 15 не заполняете

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Настя11 писав:
Автошкола писав:
Настя11 писав:пришла 2 квитанция,но с ошибкой, текст след.:
"Табл.6 для Петрова о.а. в полі "кількість днів перебування у труд.відносинах", кількість днів не співпадає з кіл-тю календарних днів у місяці,хоча в табл.5 відсутні дані про факт початку або закінчення трудових відносин."
Этот человек был в отпуске,
Одна строчка - код 10-25 дней(отпуск)-сумма отпускных
Вторая - 6 дней(отработал после отпуска)-сумма за отработанные дни!
Что не правильно??#wall#
Тобто у разі якщо працівнику нараховано в поточному періоді заробітну плату і відпускні за цей звітний період то реквізит 15 заповнюється напроти зазначеної заробітної плати. У разі якщо крім заробітної плати і відпускних за звітний період потрібно зазначити ще відпускні на майбутній період то реквізит 15 не заповнюється напроти цих відпускних. В наступному звітному періоді зазначають цього працівника і якщо у нього весь місяць відпустка була зазначають тільки реквізит 15, у разі якщо була заробітна плата то напроти заробітної плати зазначають реквізит 15.
Т.Е.если у меня человек был в отпуске в январе и успел поработать,я заполняю кол.дней(грф 15) и там и там??
А какое кол.дней ставить??-31??
или я правильно поставила?
в нашем ПФУ проконсультировали, что ЗП и кол15=к.д. месяца, отпускные=к.д. отпуска Как всегда НИКТО и НИЧЕГО толком не знает#impossibl

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Автоматичне завантаження електронного звіту було виконано вдало
Помилка Таблиця 6 аркуш 7 рядок 8. Для ЗО Пупкін П П в полі "Кількість днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця" кількість днів внесено за звітний місяць більше ніж в одному рядку. Значення цього показника має вноситися одним числом в одному з рядків заповнених за звітний місяць. Виправте зазначену помилку
Помилка Таблиця 6 аркуш 7 рядок 7. Для ЗО Пупкін П П в полі "Кількість днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця" кількість днів внесено за звітний місяць більше ніж в одному рядку. Значення цього показника має вноситися одним числом в одному з рядків заповнених за звітний місяць. Виправте зазначену помилку
працівник працював по договору ЦПХ який закінчився18,01
Прийнятий на постійну роботу з 21,01
в таблиці 6 кількість днів по ЦПХ зазначили 21 день
на постійній роботі 18 днів.

Видало помилку, допоможіть будь-ласка. ЩОсь я запуталась#blush#


Виктория Л
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 08 лютого 2013, 04:53
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 66 разів

Повідомлення Виктория Л »

Из методички:

Реквізит 15. Кількість днів перебування у трудових /ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця.
Заповнюється у кожному звітному періоді у реквізиті 15 т. 6 починаючи з 1 січня 2013 року та використовується органами ПФУ для підрахунку трудового стажу по кожній застрахованій особі. Показник відповідає кількість календарних днів від 1-го до 31 (28,29,30), залежно від кількості календарних днів у місяці. Якщо початок трудових відносин збігається з першим числом місяця та відсутній факт звільнення застрахованої особи у звітному періоді (закінчення цивільно-правових відносин) значення реквізиту 15 завжди дорівнює кількості календарних днів у місяці. У разі наявності факту звільнення показник відповідає кількості календарних днів тривалості трудових відносин у звітному місяці з урахуванням дня звільнення.
Відсутність даних про суми заробітної плати за звітний місяць (перебування повний місяць у відпустці: черговій, без збереження заробітної плати і т.д.) не впливає на обов’язковість заповнення цього реквізиту. Реквізит заповнюється одним значенням у одному рядку, що відповідає звітному. За наявності декількох рядків по одній застрахованій особі реквізит 15 зазначається лише в одному, а саме в тому в якому зазначаються дані про суми заробітної плати (за їх наявності). Реквізит 15 не може зазначатися у звітному місяці за майбутні звітні періоди.
У разі необхідності зменшення цього показника за попередні звітні періоди застосовується знак мінус і зазначається місяць та рік за який необхідно змінити показник. При необхідності збільшення цього показника за попередні періоди формується звіт з ознакою «скасовучий», яким скасовується неправильний показник та надається правильний збільшений.

Романтика
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1310
З нами з: 17 листопада 2011, 07:57
Дякував (ла): 1353 рази
Подякували: 936 разів

Повідомлення Романтика »

Gella писав:
Автоматичне завантаження електронного звіту було виконано вдало
Помилка Таблиця 6 аркуш 7 рядок 8. Для ЗО Пупкін П П в полі "Кількість днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця" кількість днів внесено за звітний місяць більше ніж в одному рядку. Значення цього показника має вноситися одним числом в одному з рядків заповнених за звітний місяць. Виправте зазначену помилку
Помилка Таблиця 6 аркуш 7 рядок 7. Для ЗО Пупкін П П в полі "Кількість днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця" кількість днів внесено за звітний місяць більше ніж в одному рядку. Значення цього показника має вноситися одним числом в одному з рядків заповнених за звітний місяць. Виправте зазначену помилку
працівник працював по договору ЦПХ який закінчився18,01
Прийнятий на постійну роботу з 21,01
в таблиці 6 кількість днів по ЦПХ зазначили 21 день
на постійній роботі 18 днів.

Видало помилку, допоможіть будь-ласка. ЩОсь я запуталась#blush#
по ГПХ - 18
пост. основе с 21.01 по 31.01 - 11 к.д.

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Настя11 писав:пришла 2 квитанция,но с ошибкой, текст след.:
"Табл.6 для Петрова о.а. в полі "кількість днів перебування у труд.відносинах", кількість днів не співпадає з кіл-тю календарних днів у місяці,хоча в табл.5 відсутні дані про факт початку або закінчення трудових відносин."

Подскажите, такую же ошибку выдает, если женщина вышла из отпуска по уходу за ребенком до 3-х лет не с 1-го числа месяца,
но данные по ней и не должны отображаться в табл.5 КАК быть?

Настя11
Гуру
Гуру
Повідомлень: 75
З нами з: 01 жовтня 2012, 02:25
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Настя11 »

Романтика писав:
Настя11 писав: Т.Е.если у меня человек был в отпуске в январе и успел поработать,я заполняю кол.дней(грф 15) и там и там??
А какое кол.дней ставить??-31??
или я правильно поставила?
К-во дней 31 ставите в строке с з/п, в строке с отпускными графу 15 не заполняете
Медок ругаеться,и просит заполнить строку с отпукными-кол.дней,Что делать?

Петровна
Гений
Гений
Повідомлень: 420
З нами з: 06 січня 2012, 01:23
Дякував (ла): 97 разів
Подякували: 196 разів

Повідомлення Петровна »

Настя11 писав:
Романтика писав:
Настя11 писав: Т.Е.если у меня человек был в отпуске в январе и успел поработать,я заполняю кол.дней(грф 15) и там и там??
А какое кол.дней ставить??-31??
или я правильно поставила?
К-во дней 31 ставите в строке с з/п, в строке с отпускными графу 15 не заполняете
Медок ругаеться,и просит заполнить строку с отпукными-кол.дней,Что делать?
Я только что звонила в ПФ (Святошинский). Мне сказали не ставить ничего. А медок ругается каким цветом?

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”