Подання звітності в електронному вигляді

Подання звітності в електронному вигляді
Alag
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 15 серпня 2012, 05:01
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alag »

Подскажите плиз, может кто сталкивался. При отправке из Бест демо додатка 5, по контрагентам (не по всем) в налоговой высвечиваются нули, при этом у меня в компьютере все суммы правильные. Отчет сформирован из 1С в ОПЗ и подписан в Бесте. В нете сейчас нашла отдельные программки для ОПЗ - додаток 5. Получается нужно пользоваться этими программками? или попробовать переустановить Бест?

VITAA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1206
З нами з: 11 травня 2011, 03:27
Дякував (ла): 559 разів
Подякували: 522 рази

Повідомлення VITAA »

Alag писав:Подскажите плиз, может кто сталкивался. При отправке из Бест демо додатка 5, по контрагентам (не по всем) в налоговой высвечиваются нули, при этом у меня в компьютере все суммы правильные. Отчет сформирован из 1С в ОПЗ и подписан в Бесте. В нете сейчас нашла отдельные программки для ОПЗ - додаток 5. Получается нужно пользоваться этими программками? или попробовать переустановить Бест?
Нули стоят там где сумма или там где код предприятия.?

Alag
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 15 серпня 2012, 05:01
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alag »

суммы

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1843 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

в налоговой высвечиваются нули
Откуда инфа, из налоговой? Нашли кому верить.

Alag
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 15 серпня 2012, 05:01
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alag »

позвонили из отдела ндс и подтвердили в отделе отчетности

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

inkognito писав:
в налоговой высвечиваются нули
Откуда инфа, из налоговой? Нашли кому верить.
Вы считаете, что это один из способов заманить налогоплательщика в налоговую "на разговор"?
Или у них там что-то глюконуло и хотят на предприятие повесить этот глюк?

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1843 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

Если бы все сразу строки глюкнули, тогда можно было бы списать на некоторое ПО.
Выборочно заглючило, построчно? Нееее..тут что-то другое. Возможно - отправили не тот вариант ХМЛ (или более ранний, или более поздний), который остался в своей системе.

П.С. если отчет был принят, откройте его и посмотрите суммы.
Если есть расхождения с тем что сказала налоговая, берете "Квитанцию2" и идете в отдел приема отчетности. Теперь это не Ваша, а их головная боль.

Постійний читач
Мастер
Мастер
Повідомлень: 60
З нами з: 13 березня 2012, 14:25
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Постійний читач »

Квитанція 2, означає що звіт попав на район, а не правильність заповнення.
Такі глюки по Дод5 були в раніших версіях ОПЗ (точно на памятаю) і при відправці через демо-Бест., в той же час в Медку було все гуд.
Відкрийте Дод5 в бесті і звірте екранний з тим файлом хмл ікий імпортувався якщо він залишився.
А взагалі я в такому випадку подав уточнюючий Дод5 з ІПН і сумою (чи сумами) які випали, (бо підсумок в зданому звіті був правильний при відсутності деяких сум в рядках напроти ІПН), і уточнюючий розрвхунок з однаковими 3 і 4 колонками, тобто що декларауія не змінилась і все!
Евгений - вибірково дійсно було але я спостерігав в описаній мною ситуації

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Такий глюк був і у мене , колись давно . Але перед тим коли я відправляла при експорті чи з 1С в ОПЗ, чи з ОПЗ в Бест звіт справді не всі суми висвітились у звіті . Я відправила звіт у такому вигляді думала що це я просто не бачу бо щось із програмою. Коли отримала квитанцію документ пару раз оновила і тоді всі цифри появилися. А в податкову вони справді попали кусочками , я ходила до інспектора вона мені відкривала звіт і переписувала ті рядочки які були з сумами, щоб потім уточнити ті що до них попали без сум. Дзвонила до хлопців в податкову програмістів каже не може бути всі суми загальні сходяться , а коли відкрив додаток то сказав справді що не бачить багато сум, тобто до нього попали тільки даякі то без ПДВ або росто ПДВ, і попросоив здати уточнюючу , бо його накажуть.

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1843 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

Вот что значит пользоваться ПО, которое уже де-факто не поддерживается... вернее, поддерживается по "остаточному принципу" с постоянным упоминанием о том, что им уже пользоваться не рекомендуется.

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”