Всё! Кина не будет! Электричество кончилось?

Подання звітності в електронному вигляді
Раздупляшка
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 23 червня 2011, 13:02

Повідомлення Раздупляшка »

в медок сказали, что всем ответят. Но прикол в том, что если будет ошибка, то исправить уже не успеешь ((
а в налоговую дозвониться не реально сейчас

Яся
Гуру
Гуру
Повідомлень: 85
З нами з: 10 листопада 2011, 03:48
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення Яся »

10.11.2011 5772/7/18-4017

12.0610.08 /7/28-0517 ДПА в АР Крим, областях, мм. Києві та Севастополі

ТЕРМІНОВА ТЕЛЕГРАММА

Щодо обробки податкової
звітності, надісланої 9-10 листопада
Державна податкова служба України повідомляє, що внаслідок перенавантаження серверного обладнання, яке забезпечує функціонування «Інформаційного порталу органів ДПС України» було зафіксовано затримку розсилки квитанцій про приймання податкової звітності в електронному вигляді.
У зв’язку з цим, податкову звітність, яку надіслано платниками податків в електронному вигляді 9-10 листопада, буде оброблено 10 листопада у встановленому порядку. Таку звітність вважати наданою до ОДПС без порушення граничного терміну подання.
Вищевказану інформацію довести до відома платників податків та підпорядкованих підрозділів Державних податкових інспекцій.
Заступник Голови С.І. Лекарь

Олика
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 98
З нами з: 12 липня 2011, 02:33
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Олика »

Люди, такой глупый вопрос.Если я отправила отчеты в выходной день по электронке (во избежание перегруза сервера в последний приемный день) и мне пришли квитанции, никаких же нарушений нет? Читала, что обработку отчетов в ГНАУ делают с 9-00 до 18-00 в рабочие дни, а квитанции приходят и после этого времени.... Кто-то еще отправляет в выходной день?

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11443 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

Олика писав:Люди, такой глупый вопрос.Если я отправила отчеты в выходной день по электронке (во избежание перегруза сервера в последний приемный день) и мне пришли квитанции, никаких же нарушений нет? Читала, что обработку отчетов в ГНАУ делают с 9-00 до 18-00 в рабочие дни, а квитанции приходят и после этого времени.... Кто-то еще отправляет в выходной день?
Нормально, главное сдать до предельного срока.
А по выходным даже НИ работали - Печерская и в субботу и в воскресенье.

Олика
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 98
З нами з: 12 липня 2011, 02:33
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Олика »

А по выходным даже НИ работали - Печерская и в субботу и в воскресенье.
не берегут себя во благо народа......
Elisa, #thank2# #thank2# Вроде и вопрос был глупый, но и "законотворцы" наши не совсем умные бывают...

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

А в мене взагалі ситуація: послала звіт в п"ятницю, квитанції прийшли в суботу, переглянути їх не могла, бо програма на робочому компі. Один звіт - без проблем, інший - не прийнято, бо ми не платники ПДВ.!!! перевірила по базі ДПА - є платниками, дзвоню до інспектора , каже дзвоніть в до комп"ютерщиків, кажу намертво зайнято. Сам піщов, відзвонився. Сказали, що така проблема з багатьма платниками в нашому районі, які відправляоли звіти в п"ятницю-понеділок. Зараз виправляють. Чекаю до першої, задзввоню, якщо нічого нен скажуть - буду відправляти ще раз.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

О чудо! Ранком я була неплатником ПДВ, вже умовно порахувала суму від умовного продажу ОЗ і товару, а вартувало ще раз відправити деку - знов платник ПДВ. Неісповедіми пути твої, ДПА!

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

оляля писав:О чудо! Ранком я була неплатником ПДВ, вже умовно порахувала суму від умовного продажу ОЗ і товару, а вартувало ще раз відправити деку - знов платник ПДВ. Неісповедіми пути твої, ДПА!
#rolf# #rolf# #rolf# #good#

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1843 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

Всего лишь 1/0
Для программистов и проектировщиков баз данных - плевое дело.
Другое дело, какого лешего там данные неправильные были, и кто за это отвечает... с кого спрашивать... - вопросы риторические.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18794
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10345 разів

Повідомлення Popen »

оляля писав:О чудо! Ранком я була неплатником ПДВ, вже умовно порахувала суму від умовного продажу ОЗ і товару, а вартувало ще раз відправити деку - знов платник ПДВ. Неісповедіми пути твої, ДПА!
Так я и не понял: вы опять стали платныком или, всё же, остались неплатныком ?

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”