Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі (ф. № 1-РА)

Ira Sirena
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 15 червня 2016, 08:21
Подякували: 8 разів

Повідомлення Ira Sirena »

Друзі, будь-ласка, хто все-таки може і хоче піти на протест - напишіть мені тут конкретне ТАК і номер телефону, щоб я для себе розуміла скільки нас може бути. За 5-10 чоловік я не бачу сенсу шукати куди всунути малу дитину і пертись з 7-місячним животом автобусом до Києва. Але якщо нас буде більше, то ми хоч якось зможемо показати свою небайдужість до того, що нас щемлять і щемлять.
Завтра в другій половині дня, мабуть, стане зрозуміло скільки нас готові йти. Якщо хтось може допомогти розумно викласти наші вимоги на папері - допоможіть.
ще раз вказую свої контакти
093 347 16 44
067 79 26 760
Але якщо київстар не відповідає, то дзвоніть на лайф.
Можливо ту заявку можна подати вранці в п"ятницю, якщо ми точно визначимось, що йдемо.


Пенчик
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 05 травня 2016, 10:18
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 23 рази

Повідомлення Пенчик »

JuliaSvid писав:Тольтолько что рассматривали законопроект 2498а

14.06.2016 16:58:59

За-171 Проти-2 Утрималось-38 Не голосувало-125 Рішення не прийняте
Согласно этому никакие штрафы не отменят(((((
Вот как?!?!? Скажите мне КАК?!?!!! 125 не голосовало, за 171, а решение не принято и вообще снято с рассмотрения!!!!!!!! Пидорги заполонили планету!!!!! Почему не голосовали? Потому что не читали, не в курсе??? Значит с них штраф по 17 тысяч!!!

neLena
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 08 квітня 2016, 13:54
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення neLena »

Ну написала я такий от лист Кужель у фейсбуці:
Доброго дня, Олександра Володимирівна! Я головний бухгалтер ПП"**************" Причина мого звернення до Вас - це наказ Мінфіна №49 від 11.02.2016р. Згідно цього наказу малі підприємства роздрібної торгівлі підакцизних товарів, повинні подавати НЕАБИЯКИЙ звіт до 10 числа кожного місяця. Для простого бухгалтера ціна помилки в цьому звіті - 17 тис.грн. Крім моєї основної задачі - нарахування та сплата податків, заробітної плати працівникам, ведення обліку згідно затверджених стандартів, я тепер зобов"язана групувати в ручну товари по кодах УЗЕД, та переводити їх в тисяч декалітрів (наприклад пиво розливають в пляшки місткістю 0,33л, 0,46л., 1л, 1,2л, 1,5л, 2л, 2,5л. ) У нас на підприємстві не має спеціального програмного забезпечення, яке б переводило всі придбані і реалізовані товари в тисяч декалітрів, а сигарети необхідно переводити в мільйони штук.Тому все це я рахую в ручну (придбання та реалізація кожного виду товарів кожного дня та за місяць) В підприємства не має можливості спеціально для подачі цього звіту прийняти додаткового працівника. Це стосується багатьох бухгалтерів та фізичних осіб-підприємців, на загальній системі оподаткування. Це стосується магазинчиків у селах та районних цетрах, невеликих міських магазинів. Ось посилання на форуми бухгалтерів, де гаряче обговорюється дане питання (http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm6 ... spx#666207) (http://club.dtkt.com.ua/read.php?13,1711950,page=68) Бухгалтери України - це люди, які найбільше читають та дотримуються того що прийняли ТАМ у верховній зраді. 14.06.16 було голосування за відміну цього наказу (законопрект №2498а) Але на жаль 125 нардепів не проголосувало. На жаль, вони не читають.... Я розумію, що то тонни паперу. Але що за несправедливість - для прийняття закону необхідна кучка нардепів, які не розуміють про що йдеться в тому законі, а для того, щоб розглянути скасування маразму що прийняли, необхідно 25000 людей, які читали той закон і які повинні його дотримуватися. Та й процедура підтримки петицій на сайті Президента настільки складна - що я повинна ще чекати 2 дні щоб ідентифікували мою особу й тільки тоді я зможу підписати петицію (https://petition.president.gov.ua/petition/23473) Дякую Вам за увагу до мого листа.

Підкажіть кому й куди ще відправити, може ще щось дописати?

Ксения @@@
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 21 серпня 2015, 09:57
Дякував (ла): 129 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Ксения @@@ »

Подскажите пожалуйста!!!!!
должен ли акциз указанный в кассовой ленте совпадать с декларацией по акцизу????????

Ксения @@@
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 21 серпня 2015, 09:57
Дякував (ла): 129 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Ксения @@@ »

Ксения @@@ писав:Подскажите пожалуйста!!!!!
должен ли акциз указанный в кассовой ленте совпадать с декларацией по акцизу????????

марина.123
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 03 липня 2014, 13:48
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення марина.123 »

Ксения @@@ писав:Подскажите пожалуйста!!!!!,
должен ли акциз указанный в кассовой ленте совпадать с декларацией по акцизу????????
по идее должен,но может не совпадать ,у меня например не совпадает ,потому что я по некоторым позициям в цену не включаю акциз ,а накручиваю сверху при начислении налога,вообще главное чтоб в отчете не меньше чем в ленте

Бух Одесса
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 09 червня 2016, 01:02
Подякували: 1 раз

Повідомлення Бух Одесса »

Ксения @@@ писав:Подскажите пожалуйста!!!!!
должен ли акциз указанный в кассовой ленте совпадать с декларацией по акцизу????????
Да должен
если правильно в кассовом аппарате введен код группы товара то сходится
правда в формуле отчета акциз сверху, в РРО в т.ч

марина.123
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 03 липня 2014, 13:48
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення марина.123 »

neLena писав:Ну написала я такий от лист Кужель у фейсбуці:
Доброго дня, Олександра Володимирівна! Я головний бухгалтер ПП"**************" Причина мого звернення до Вас - це наказ Мінфіна №49 від 11.02.2016р. Згідно цього наказу малі підприємства роздрібної торгівлі підакцизних товарів, повинні подавати НЕАБИЯКИЙ звіт до 10 числа кожного місяця. Для простого бухгалтера ціна помилки в цьому звіті - 17 тис.грн. Крім моєї основної задачі - нарахування та сплата податків, заробітної плати працівникам, ведення обліку згідно затверджених стандартів, я тепер зобов"язана групувати в ручну товари по кодах УЗЕД, та переводити їх в тисяч декалітрів (наприклад пиво розливають в пляшки місткістю 0,33л, 0,46л., 1л, 1,2л, 1,5л, 2л, 2,5л. ) У нас на підприємстві не має спеціального програмного забезпечення, яке б переводило всі придбані і реалізовані товари в тисяч декалітрів, а сигарети необхідно переводити в мільйони штук.Тому все це я рахую в ручну (придбання та реалізація кожного виду товарів кожного дня та за місяць) В підприємства не має можливості спеціально для подачі цього звіту прийняти додаткового працівника. Це стосується багатьох бухгалтерів та фізичних осіб-підприємців, на загальній системі оподаткування. Це стосується магазинчиків у селах та районних цетрах, невеликих міських магазинів. Ось посилання на форуми бухгалтерів, де гаряче обговорюється дане питання (http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm6 ... spx#666207) (http://club.dtkt.com.ua/read.php?13,1711950,page=68) Бухгалтери України - це люди, які найбільше читають та дотримуються того що прийняли ТАМ у верховній зраді. 14.06.16 було голосування за відміну цього наказу (законопрект №2498а) Але на жаль 125 нардепів не проголосувало. На жаль, вони не читають.... Я розумію, що то тонни паперу. Але що за несправедливість - для прийняття закону необхідна кучка нардепів, які не розуміють про що йдеться в тому законі, а для того, щоб розглянути скасування маразму що прийняли, необхідно 25000 людей, які читали той закон і які повинні його дотримуватися. Та й процедура підтримки петицій на сайті Президента настільки складна - що я повинна ще чекати 2 дні щоб ідентифікували мою особу й тільки тоді я зможу підписати петицію (https://petition.president.gov.ua/petition/23473) Дякую Вам за увагу до мого листа.

Підкажіть кому й куди ще відправити, може ще щось дописати?
можно еще добавить ...зобов"язана групувати в ручну товари по кодах УЗЕД ,а це від 15 та більше позицій.
...Для простого бухгалтера ціна помилки в цьому звіті - 17 тис.грн.,а таких звітів два ,одже за один місяць виходе 34 тис.грн. Трудність при складанні звіту полягає ще в тому, що не розроблені належним чином зрозумілі інструкції ,а нюансів багато звідси недостовірність даних .Складається враження ,що цей звіт був придуманий спеціально для зборів штрафів ,знищення малого і середнього бізнесу, процвітання корупції.

Из бухгалтеров уже сделали не только программистов с каждодневным освоением программ и обновлений ,а еще товароведов ,это я уже так ,к слову

Бух Одесса
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 09 червня 2016, 01:02
Подякували: 1 раз

Повідомлення Бух Одесса »

Это точно
Да ведь еще двоякое понимание с этими кодами
А за апрель вообще молчу где что узнавать
Была бы какая то база

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”