Питання по 1 ДФ

Ariana
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 03 вересня 2014, 09:29
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Ariana »

mari11144 писав:Если 2 человека из штатных находятся в бесплатном отпуске,один оформлен на 2 часа. Сколь писать "работало в штате"-3 или 1?
Писать всех.
http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/REG823.html

2.1. У обліковий склад включаються працівники, які:
.
.
.
2.1.3. Прийняті на роботу на неповний робочий день або неповний робочий тиждень. У обліковій чисельності зазначені працівники враховуються за кожний календарний день як цілі одиниці, включаючи неробочі дні тижня, що обумовлені при зарахуванні на роботу.

2.2. У обліковий склад включаються також працівники, які тимчасово не працюють на підприємстві з нижчезазначених причин:
.
.
.
2.2.9. Знаходяться в щорічних, щорічних додаткових, а також додаткових відпустках, що надані у випадках, передбачених законодавством;
2.2.10. Мають вихідний день згідно з графіком роботи підприємства, а також переробіток часу при підсумковому обліку робочого часу;
2.2.11. Одержали день відпочинку за роботу у вихідні та святкові (неробочі) дні;
2.2.12. Знаходяться у відпустках по вагітності та пологах або в додатковій відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею відповідного віку, передбаченого чинним законодавством або колективним договором підприємства, включаючи тих, які усиновили новонароджену дитину безпосередньо з пологового будинку;
2.2.13. Знаходяться у відпустці без збереження або з частковим збереженням заробітної плати: з ініціативи адміністрації (простої підприємства через відсутність сировини, палива або зупинки його на ремонт тощо), за сімейними обставинами та з інших поважних причин у випадках, передбачених законодавством);



КРисс
Оракул
Оракул
Повідомлень: 288
З нами з: 17 серпня 2014, 22:57
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення КРисс »

Відправила 1 дф прийшла кв.2 прийнято, і в ній написано документ доставлено до 2659 дпі Шевченківського р.міндох.м.Київа а відправник Дфс щось почала переживати куди мій звіт попав?

Ariana
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 03 вересня 2014, 09:29
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Ariana »

КРисс писав:Відправила 1 дф прийшла кв.2 прийнято, і в ній написано документ доставлено до 2659 дпі Шевченківського р.міндох.м.Київа а відправник Дфс щось почала переживати куди мій звіт попав?
А чего переживать? Всё верно, отчет попал в налоговую. Или у Вас не Шевченковский р-н?

КРисс
Оракул
Оракул
Повідомлень: 288
З нами з: 17 серпня 2014, 22:57
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення КРисс »

Шевченківський, просто по іншій фірмі доставлено до дфс і відправник дфс, а шевченківському районі щось не понятно міндоходи і дфс. Хоотя є кв.2 що прийнято, може сама себе накручую

Ariana
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 03 вересня 2014, 09:29
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Ariana »

КРисс писав:Шевченківський, просто по іншій фірмі доставлено до дфс і відправник дфс, а шевченківському районі щось не понятно міндоходи і дфс. Хоотя є кв.2 що прийнято, може сама себе накручую
Посмотрела свой 1ДФ. У меня тоже написано от ДФС, хотя ранее приходило от миндоходов. Помяналось что-то наверное. Написали принято налоговой - значит всё ок. #agree#

КРисс
Оракул
Оракул
Повідомлень: 288
З нами з: 17 серпня 2014, 22:57
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення КРисс »

А у Вас теж шевченківський район

Ariana
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 03 вересня 2014, 09:29
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Ariana »

КРисс писав:А у Вас теж шевченківський район
Нет, у меня Святошинский.

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

подскажите пожалуйста не правильно указала в форме 1дф код налоговой. Отчет принят. не знаю что делать оставить или делать нову звитну конечно никогда не делала нову звитну . Даже не знаю как ее заполнять ?

Ariana
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 03 вересня 2014, 09:29
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Ariana »

иск писав:подскажите пожалуйста не правильно указала в форме 1дф код налоговой. Отчет принят. не знаю что делать оставить или делать нову звитну конечно никогда не делала нову звитну . Даже не знаю как ее заполнять ?
Я бы завтра перезвонила в налоговую и уточнила получили они её или нет. Если нет - потом новый отчетный отправите.

Наталі1276
ПрофиПрофи
Повідомлень: 41
З нами з: 06 лютого 2015, 10:34
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Наталі1276 »

Підкажіть, будь ласка. За 3 кв зробила помилку при заповнені 1-ДФ, написала сума нар 2740 а виплачено 2874, як правильно виправити. Чи можна в 4 кв суму виплаченого доходу зменшити на цю різницю.

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДФО”