= Разные вопросы по КАССЕ и кассовым операциям =

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
ren
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 14 жовтня 2011, 05:47
Дякував (ла): 1151 раз
Подякували: 446 разів

Повідомлення ren »

Наташа_75 писав:
ScAudit писав:
Наташа_75 писав:
Хто як робить? Цікавить таке питання. Юр особа на загальних, опт торгівля. Нал приходуємо в кассу підприємства , потім несем в банк. коли в межах 150 тис. то наче питань не має. але буває що несем в банк і 250 тис. Як в цій ситуації можна обійти штрафні санкції по кассі?
Керівництву кажу-кажу що не можна, по барабану....
Може в когось є якісь лазєйкі щоб не не було штрафу за перевищення 150 тис. в касі?
обмеження 150 тис стосується розрахунків між п-вом та однією фіз особою за один день, тому якщо у вас виручка від декілької клієнтів, то ви нічого не порушуєте.

Це точно? бо я думала що в мене в касі не повинно бути перевищення 150 тис.
В течение дня у вас нет ограничений по кассе. А если у вас была сотня покупателей в один день?

Oksana123
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 07 жовтня 2014, 14:07

Повідомлення Oksana123 »

подскажите пожалуйста, как создать лимит кассы на новом предприятии(ООО) доход есть 1 день и в этот же день расход, далее планируем небольшую кассу до 500грн

prom-elektro
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 23 вересня 2014, 10:45
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення prom-elektro »

снятие денег на выплату зарплаты сотрудников с корпоративной карты предприятия
Подскажите пожалуйста, то возможно.

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Oksana123 писав:подскажите пожалуйста, как создать лимит кассы на новом предприятии(ООО) доход есть 1 день и в этот же день расход, далее планируем небольшую кассу до 500грн
Новое предприятие устанавливает лимит кассы исходя из плановых показателей, через 3 месяца деятельности лимит кассы пересчитывают исходя из реальныз показателей.

laNa77
Гуру
Гуру
Повідомлень: 85
З нами з: 30 червня 2011, 13:45
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення laNa77 »

только зарплатные карточки, корпоративная не подходит

Viktori
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 857
З нами з: 05 травня 2011, 08:49
Дякував (ла): 225 разів
Подякували: 394 рази

Повідомлення Viktori »

prom-elektro писав:снятие денег на выплату зарплаты сотрудников с корпоративной карты предприятия
Подскажите пожалуйста, то возможно.
Нельзя с корп.карты снимать деньги на з/плату. Почитайте здесь - http://dtkt.com.ua/show/1cid14516.html

ScAudit
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 972
З нами з: 30 грудня 2013, 10:49
Звідки: Київ
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 647 разів
Контактна інформація:

Повідомлення ScAudit »

Viktori писав:
prom-elektro писав:снятие денег на выплату зарплаты сотрудников с корпоративной карты предприятия
Подскажите пожалуйста, то возможно.
Нельзя с корп.карты снимать деньги на з/плату. Почитайте здесь - http://dtkt.com.ua/show/1cid14516.html
там статья, основанная на положении №137 которое уже не действует

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Доброго дня. Підприємство ЮО Єдиний податок 5%. Займається орендою. Орендарі часто приносять гроші, а ми оплачуємо оренду через касу банку. Цього разу також приніс орендар гроші, пішла співробітниця в банк, щоб здати їх, а касир у банку замість вказати найменування орендаря, вказала прізвище співробітниці. Про ситуацію я взнала тільки тепер, от і шукаю вихід.
Банк зразу сказав, що виправити вони нічого не можуть, от якби у той день...
Внести гроші у касу п-ва і здати в банк як виручку я не можу, оскільки для оренди потрібно мати касовий апарат.
Думала, зробити як помилкове надходження (лист на ім'я під-ва із вказанням реквізитів), але пройшло більше 5 днів, по-перше, а, по-друге,у неї є відкритою зарплатна карточка, на яку зараз заборонено перерахувувати кошти, окрім зарплати.
Підкажіть, як вийти із найменшими втратами із цієї ситуації. Про те, що потрібно віддати квитанції орендарю, де його фірма не фігурує, я вже мовчу.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Natalenna писав:Доброго дня. Підприємство ЮО Єдиний податок 5%. Займається орендою. Орендарі часто приносять гроші, а ми оплачуємо оренду через касу банку. Цього разу також приніс орендар гроші, пішла співробітниця в банк, щоб здати їх, а касир у банку замість вказати найменування орендаря, вказала прізвище співробітниці. Про ситуацію я взнала тільки тепер, от і шукаю вихід.
Банк зразу сказав, що виправити вони нічого не можуть, от якби у той день...
Внести гроші у касу п-ва і здати в банк як виручку я не можу, оскільки для оренди потрібно мати касовий апарат.
Думала, зробити як помилкове надходження (лист на ім'я під-ва із вказанням реквізитів), але пройшло більше 5 днів, по-перше, а, по-друге,у неї є відкритою зарплатна карточка, на яку зараз заборонено перерахувувати кошти, окрім зарплати.
Підкажіть, як вийти із найменшими втратами із цієї ситуації. Про те, що потрібно віддати квитанції орендарю, де його фірма не фігурує, я вже мовчу.
а что в банковской квитанции написано?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

ArinaArina писав:
Natalenna писав:Доброго дня. Підприємство ЮО Єдиний податок 5%. Займається орендою. Орендарі часто приносять гроші, а ми оплачуємо оренду через касу банку. Цього разу також приніс орендар гроші, пішла співробітниця в банк, щоб здати їх, а касир у банку замість вказати найменування орендаря, вказала прізвище співробітниці. Про ситуацію я взнала тільки тепер, от і шукаю вихід.
Банк зразу сказав, що виправити вони нічого не можуть, от якби у той день...
Внести гроші у касу п-ва і здати в банк як виручку я не можу, оскільки для оренди потрібно мати касовий апарат.
Думала, зробити як помилкове надходження (лист на ім'я під-ва із вказанням реквізитів), але пройшло більше 5 днів, по-перше, а, по-друге,у неї є відкритою зарплатна карточка, на яку зараз заборонено перерахувувати кошти, окрім зарплати.
Підкажіть, як вийти із найменшими втратами із цієї ситуації. Про те, що потрібно віддати квитанції орендарю, де його фірма не фігурує, я вже мовчу.
а что в банковской квитанции написано?
написано: "Оплата за оренду приміщення зг. рах №1 від 01.10.14 р. через Петренко А.А."
Платник: Петренко А.А.

Тобто виходить, що нам за оренду заплатив наш співробітник. Назва фірми ніде не фігурує.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”