Отчет по ЕСВ (часть-2)

Питання по ЄСВ
Elca
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 14 серпня 2013, 15:55
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Elca »

У кого есть понижающий коефициент, как Ві сдали декларацию Мне ругается по всем сотрудникам:
"Помилка Таблиця 6 аркуш 23 рядок 1. Для ЗО ХХХХХХХХХХ з кодом категорії 1 у колонці "Сума нарахованого ЄСВ за звітний місяць" зазначено суму ЄСВ відмінну від множення суми зазначеної в колонці "Сума нарахованої заробітної плати/доходу у межах максимальної величини, на яку нараховується єдиний внесок" на ХХХХ% (відсоток залежить від класу ризику) та на понижуючий коефіцієнт ХХХХХ(за наявності)"
получается Медок не видит коефициента ((((


nat@lochka
Гуру
Гуру
Повідомлень: 70
З нами з: 21 грудня 2011, 00:47
Дякував (ла): 361 раз
Подякували: 24 рази

Повідомлення nat@lochka »

Elca писав:У кого есть понижающий коефициент, как Ві сдали декларацию Мне ругается по всем сотрудникам:
"Помилка Таблиця 6 аркуш 23 рядок 1. Для ЗО ХХХХХХХХХХ з кодом категорії 1 у колонці "Сума нарахованого ЄСВ за звітний місяць" зазначено суму ЄСВ відмінну від множення суми зазначеної в колонці "Сума нарахованої заробітної плати/доходу у межах максимальної величини, на яку нараховується єдиний внесок" на ХХХХ% (відсоток залежить від класу ризику) та на понижуючий коефіцієнт ХХХХХ(за наявності)"
получается Медок не видит коефициента ((((
Я перерахувала вручну : по кожному працівнику нараховану зп перемножила на ЄСВ ( в мене 37,26%), помножений на коефіцієнт і заокруглений до трьох знаків після коми. Розбіжність в декілька копійок. Після цього помилки не показувало, так і здала .

Элленка
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 174
З нами з: 24 березня 2014, 16:16
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Элленка »

Ясьненька писав:
Яночка писав:
G@lk@ писав: Вчера отправляла, вчера все и пришло
У меня нет квитанций со вчерашнего дня, сегодня отправила повторно - тишина
А Вы в какой программе делали? У меня та же ситуация.

У меня то же самое, со вчера ни ответа, ни привета.
Отправлять заново?...
Делала во фризвите, отправила сонатой.

Фиалочка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 109
З нами з: 17 травня 2013, 04:44
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 47 разів

Повідомлення Фиалочка »

Ждала -ждала 52 обновления и тлолку никакого #wall# копейка как рвала так и рвет....в общем сдала как есть ...буду с авансом доплачивать #wall#

P.S. Для выше заданых вопрос - сдаю всегда все в Медке и квитанция пришла через пол часа ...все ок

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

Фиалочка писав:Ждала -ждала 52 обновления и тлолку никакого #wall# копейка как рвала так и рвет....в общем сдала как есть ...буду с авансом доплачивать #wall#

P.S. Для выше заданых вопрос - сдаю всегда все в Медке и квитанция пришла через пол часа ...все ок
Тоже самое. Рвет 2 копейки, с авансом доплатим. Сдали через Медок 20 минут назад, квитанция 2 пришла - без замечаний.

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

Элленка писав:
Ясьненька писав:
Яночка писав: У меня нет квитанций со вчерашнего дня, сегодня отправила повторно - тишина
А Вы в какой программе делали? У меня та же ситуация.

У меня то же самое, со вчера ни ответа, ни привета.
Отправлять заново?...
Делала во фризвите, отправила сонатой.
Девочки-мальчики, у меня квитанция с 08.06.15 есть, а в налоговой отчета не видят и сегодня. Вот будет "праздник", если до окончания срока подачи отчеты до налоговой недойдут (тфьу-тфьу.....#search#

NataliL
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 27 серпня 2014, 11:56
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення NataliL »

Я вибачаюся, але скачать фризвит не можу, хтось може перекинути мені на пошту файл завантаження програми, дякую, адреса - buhsuptr@mail.ru

Viktori
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 857
З нами з: 05 травня 2011, 08:49
Дякував (ла): 225 разів
Подякували: 394 рази

Повідомлення Viktori »

novichok писав:
Элленка писав:
Ясьненька писав: А Вы в какой программе делали? У меня та же ситуация.

У меня то же самое, со вчера ни ответа, ни привета.
Отправлять заново?...
Делала во фризвите, отправила сонатой.
Девочки-мальчики, у меня квитанция с 08.06.15 есть, а в налоговой отчета не видят и сегодня. Вот будет "праздник", если до окончания срока подачи отчеты до налоговой недойдут (тфьу-тфьу.....#search#
Но ведь первая квитанция от налоговой, а вторая от ПФ. Интересно квитанция есть, а отчёт не видят.

Лагню4ка
Гуру
Гуру
Повідомлень: 85
З нами з: 20 листопада 2014, 11:40
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Лагню4ка »

blize писав:
Max_818 писав:На предприятии есть зовнішні сумісники, основная масса которых получают з/п меньше, чем минималка. Я так понимаю начисления мы им показываем сугубо одной строкой и ставим галочку "неполный рабочий день" ? А тех, кто соотвественно - внутренний совместитель, расписываем по всем канонам жанра (двумя строчками, если получают меньше минималки), и неполный рабочий день не заполняем ?
Если не ошибаюсь, как раз внутренним совместителям и ставим галочку "неполный раб.день", а вот с внешними так и не определились. Кто ставит, кто нет.
Ой, я ставлю всем, кто работает меньше 8 часов.

Росава
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 17 червня 2015, 10:00
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Росава »

ПРОШУ ПРО ДОПОМОГУ!!! #help#
Примінили в травні пониж.коефіцієнт 0,696. В т.6 працівнику показую з/п за травень, та окремим рядком з типом нарахувань 29 виплачені в травні лікарняні 787,70 грн. (ЗА КВІТЕНЬ!) В табл. 6 в р. 21. "Сума нарахованого ЄСВ за звітний м-ць (на з/а / дохід)" алгоритм прописаний такий, що сума нарахованого ЄСВ по л/л = 787,70*33,2%*0,696 = 182,01 грн.. Ми ж зробили такий розрахунок: 787,70 * 37,19% (згідно кл.ризику)*0,696 = 203,89 грн. При виправленні вручну р.21 - табл. 6 помилкова: "Сума нарах.ЄСВ повинна дорівнювати Сума нарах.з/плати * 33,2% * 0,696 для категорій ЗО 29 та 42 лише для місяця та року, який співпадає зі звітним періодом". Не можу ніяк зрозуміти - чи то не треба приміняти пониж.коеф до суми л/л за квітень, чи то ми нарахували ЄСВ неправильно?!

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”