Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі (ф. № 1-РА)

Dary
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 172
З нами з: 26 грудня 2012, 09:04
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення Dary »

А кто-то знает как ее создавать (петицию президенту)?

Tatyana777
Гений
Гений
Повідомлень: 464
З нами з: 26 лютого 2012, 01:12
Дякував (ла): 324 рази
Подякували: 148 разів

Повідомлення Tatyana777 »

Поддерживаю создание петиции президенту!!!

neLena
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 08 квітня 2016, 13:54
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення neLena »

Я створила петицію президенту про скасування цього наказу. Через два робочі дні дам посилання на неї, щоб підписати. Текст такий: Дія даного наказу: 1) ускладнює облік запасів на підприємстві; 2) арифметичні помилки при складанні звіту, які не впливають на розмір нарахованих податків та фінансовий результат підприємства, тягнуть за собою обтяжливі для підприємств малого бізнесу та необгрунтовані штрафні санкції; 3) граничний термін подання звіту не дає можливості працівникам бухгалтерського обліку проконтролювати правильність його заповнення; . Питання чи набереться нас 25 тис.чоловік?

sokol.n
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 26 квітня 2016, 11:32
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення sokol.n »

Звернення до міністра фінансів України щодо скасування нової звітності про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів.
http://chp.com.ua/all-news/item/41381-z ... ih-virobiv

sokol.n
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 26 квітня 2016, 11:32
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення sokol.n »

neLena писав:Я створила петицію президенту про скасування цього наказу. Через два робочі дні дам посилання на неї, щоб підписати. Текст такий: Дія даного наказу: 1) ускладнює облік запасів на підприємстві; 2) арифметичні помилки при складанні звіту, які не впливають на розмір нарахованих податків та фінансовий результат підприємства, тягнуть за собою обтяжливі для підприємств малого бізнесу та необгрунтовані штрафні санкції; 3) граничний термін подання звіту не дає можливості працівникам бухгалтерського обліку проконтролювати правильність його заповнення; . Питання чи набереться нас 25 тис.чоловік?
Я дала ссылку на "звернення до міністру".
Прочтите, там очень хорошо всё обосновано :)

Аспірація
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 15 січня 2015, 16:09
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення Аспірація »

Питання чи набереться нас 25 тис.чоловік?


Нужно пробовать. только выложите ссылку, где она будет находиться

Dary
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 172
З нами з: 26 грудня 2012, 09:04
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення Dary »

Спасибо, neLena. Обязательно скиньте ссылку на петицию я в своем городе всем магазинам распространю, через торговых агентов. Просьба ко всем максимально подключаться, чтоб потом не выполнять их бредовые идеи, не пускайте все на самотек, вместе мы все таки сможем добиться своего!

MARENA
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 08 липня 2011, 06:52
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення MARENA »

Я теж підтримую, але звіт за квітень мабуть прийдеться здавати.

Натали1975
Мастер
Мастер
Повідомлень: 50
З нами з: 18 грудня 2015, 23:08
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Натали1975 »

Добрый день подскажите а в арт-звите есть уже этот отчет? я не могу его найти.

Гоша
Гений
Гений
Повідомлень: 439
З нами з: 29 березня 2012, 06:28
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 208 разів

Повідомлення Гоша »

Вовкин писав:
Татьяна_273 писав:
Есть такое милое вино "Порт вин 777" написано вермут крепленный я присвоила 37 код. Получаю видаткову а на ней - 33 код просто вина виноградни.
да, нужно смотреть накладные и ставить их коды, так хоть немного можно уменьшить ошибку
Поставщик-оптовик обЪяснила: производитель все время выписывал документы на Вина виноградные код 33. Недавно пришло письмо от производителя, что они теперь эту позицию будут относить к классу вермуты код 47 из-за какой-то добавки. И скоро оптовики в накладной будут писать код 47. Кстати, мне все поставщики обещают содействие в сверке, некоторые и в телефонном режиме обещают.

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”