ШмАтЮкАлКО!

Розмови на різні теми
Chiffi
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 931
З нами з: 18 червня 2011, 00:19
Дякував (ла): 491 раз
Подякували: 589 разів

Повідомлення Chiffi »

ar4ik писав:Из лекторов, которые мне действительно давали что-то новое- это Клунько, всегда была в восторге, но, к сожалению- уже не могу себе позволить. К новым кодексам отношусь так же, читаю по мере необходимости- но, люди, это же не правильно!!! так не должно быть!!!
Девочки, а у нас есть где-нибуть обсуждение лекторов? Не в целях рекламы, а просто для понимания? стоит тратить деньги и время или даже не обращать внимания? Я понимаю, что это немного субъективное суждение, но не реально же "посмотреть всех"

Caramelka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 959
З нами з: 22 вересня 2013, 10:55
Дякував (ла): 859 разів
Подякували: 517 разів

Повідомлення Caramelka »

Любослава писав:
Он подошел к трибуне и попытался поднять Яценюка и вынести его.
это пи.пи.пи .....просто танец "лебедей" с поддержкой...пи.пи.пи..

Р.S. Ну да, подготовка к след.году - году обезьяны.

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11443 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

Caramelka писав:
Любослава писав: Он подошел к трибуне и попытался поднять Яценюка и вынести его.
это пи.пи.пи .....просто танец "лебедей" с поддержкой...пи.пи.пи..
УЛЮБЛЕНИЙ ЕПІГРАФ ДО УКРАІНСЬКОГО ПАРЛАМЕНТАРИЗМУ #smile3#
!!!ненормативная лексика
===Як на базарі сери розпизділись!
Сер Арчібальд поцупив за чуприну мілорда Річарда,
А потім захуярив каламарем по пиці.
Сер Норфольк відпиздив сера Джона.
Ця хуйня зоветься демократієй!
* * *
Вчорашні уркагани, ханиги, волоцюги, підараси
Сидять в палаті серів і балдєють:
Свобода, блядь!
Свобода, блядь!
Свобода!
(с) Лесь Подерев’янський ===

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40706 разів

Повідомлення ar4ik »

Chiffi писав:
ar4ik писав:Из лекторов, которые мне действительно давали что-то новое- это Клунько, всегда была в восторге, но, к сожалению- уже не могу себе позволить. К новым кодексам отношусь так же, читаю по мере необходимости- но, люди, это же не правильно!!! так не должно быть!!!
Девочки, а у нас есть где-нибуть обсуждение лекторов? Не в целях рекламы, а просто для понимания? стоит тратить деньги и время или даже не обращать внимания? Я понимаю, что это немного субъективное суждение, но не реально же "посмотреть всех"
темы вроде не припомню- есть желание, создайте#curtsey#

Arishka
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 19 лютого 2014, 09:34
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 124 рази

Повідомлення Arishka »

Chiffi писав: Девочки, а у нас есть где-нибуть обсуждение лекторов? Не в целях рекламы, а просто для понимания? стоит тратить деньги и время или даже не обращать внимания? Я понимаю, что это немного субъективное суждение, но не реально же "посмотреть всех"
Могу сказать,что если пойдете на семинар Клунько-не пожалеете. На ноябрьском семинаре в Киеве у него было наверное человек 300, такого количества людей я еще не видела. Единственный минус, дорого, не каждому по карману.

ЕленаС.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 09 листопада 2011, 08:21
Дякував (ла): 4011 разів
Подякували: 3241 раз

Повідомлення ЕленаС. »

Законопроект от КМУ 3630 от 11.11.15:

Підрозділ 7. Особливості справляння єдиного податку
1. Фізичні особи - платники єдиного податку другої-третьої груп, які перебували на обліку в контролюючих органах до 1 січня 2016 року з 1 січня 2016 року вважаються платниками єдиного податку групи «B» відповідно до норм розділу XI цього Кодексу.
2. Платники єдиного податку групи «В», які сплачували єдиний податок у 2015 році у складі другої групи платників єдиного податку, і мали почати застосовувати реєстратори розрахункових операцій з 1 січня 2016 року у відповідності до пункту 296.10 статі 296 цього Кодексу у редакції, що діяла до 1 січня 2016 року, застосовують реєстратори розрахункових операцій з 1 січня 2016 року
Платники єдиного податку групи «В», обсяг доходу яких у першому календарному кварталі 2016 року перевищив 1000000 гривень застосовують реєстратор розрахункових операцій з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення.

Т.е. те кто был на 2-й группе в 2015 году в любом случае обязанны применять РРО с 01.01.2016г. несмотря на абз.2 п. 2 подраздела 7?
Кто как думает?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13686
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27922 рази

Повідомлення Яков »

ЕленаС. писав:Законопроект от КМУ 3630 от 11.11.15:

Підрозділ 7. Особливості справляння єдиного податку
1. Фізичні особи - платники єдиного податку другої-третьої груп, які перебували на обліку в контролюючих органах до 1 січня 2016 року з 1 січня 2016 року вважаються платниками єдиного податку групи «B» відповідно до норм розділу XI цього Кодексу.
2. Платники єдиного податку групи «В», які сплачували єдиний податок у 2015 році у складі другої групи платників єдиного податку, і мали почати застосовувати реєстратори розрахункових операцій з 1 січня 2016 року у відповідності до пункту 296.10 статі 296 цього Кодексу у редакції, що діяла до 1 січня 2016 року, застосовують реєстратори розрахункових операцій з 1 січня 2016 року
Платники єдиного податку групи «В», обсяг доходу яких у першому календарному кварталі 2016 року перевищив 1000000 гривень застосовують реєстратор розрахункових операцій з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення.

Т.е. те кто был на 2-й группе в 2015 году в любом случае обязанны применять РРО с 01.01.2016г. несмотря на абз.2 п. 2 подраздела 7?
Кто как думает?
Лена! Это же законопроект, а не закон! В какой редакции он дойдёт (и дойдёт ли)...?
Я бы "попробовал прочитать" эту фразу: "Платники єдиного податку групи «В», які сплачували єдиний податок у 2015 році у складі другої групи платників єдиного податку, і мали почати застосовувати реєстратори розрахункових операцій з 1 січня 2016 року..." так:
1). например, по годовой декларации за 2015г. выйдет больше 1 млн (за нал. расчёты), тогда с 1 января 2016 должны применять РРО.
2). что-то намудачили и (возможно?) напишут более понятно.

Меня с этими угрозами РРО смущает немного другое... ДФС расценивает расчёты через Айбоксы как наличные расчёты.
Мой ФОП предоставляет услуги. Оплату за услуги ему производят на р/с и через не его Айбоксы. Эти Айбоксы принадлежат другому субъекту предпринимательства, с которым у моего ФОПа заключён договор. После проплаты физлицом через Айбокс на р/с моего ФОПа поступает денежная сумма уменьшенная на сумму комиссии, которая остаётся у владельца Айбокса.

И кто должен ставить РРО - мой ФОП (что выглядит немного по-идиотски: я представляю себе - стоит Айбокс и рядом 50 или 60 РРО тех ФОПов или ЮЛ, за чьи услуги можно через него проплатить), или владелец Айбокса? Или и тот, и другой?#smile3#
Зображення

ЕленаС.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 09 листопада 2011, 08:21
Дякував (ла): 4011 разів
Подякували: 3241 раз

Повідомлення ЕленаС. »

Яков! Я думаю так же как и Вы и то что "что-то намудачили" тоже, но...
Понимаю, что это всего лишь законопроект который только вчера (11.12.15, в предыдущем сообщении сделала ошибку, указала 11-й месяц) внесли в ВР, но у меня идиотская привычка предугадать и предотвратить или уменьшить риски. ДФС-ники рассматривают и оплату через POS-терминалы тоже как наличные. Это и печально.
Рассматриваю вариант "карты-кассы" с установленным лимитом. Так делают банки. Сотрудник банка принимает наличные от клиента, складывает к себе в стол и ч/з "карту" проводит отплату на счет получателя. Потом идет к терминалу и пополняет эту "карту".
Моя подруга говорит что я бегу с лопатой угля перед паровозом. Честно не читала законопроект от Минфина, что там не знаю.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Chiffi писав:
ar4ik писав:Из лекторов, которые мне действительно давали что-то новое- это Клунько, всегда была в восторге, но, к сожалению- уже не могу себе позволить. К новым кодексам отношусь так же, читаю по мере необходимости- но, люди, это же не правильно!!! так не должно быть!!!
Девочки, а у нас есть где-нибуть обсуждение лекторов? Не в целях рекламы, а просто для понимания? стоит тратить деньги и время или даже не обращать внимания? Я понимаю, что это немного субъективное суждение, но не реально же "посмотреть всех"
Якщо Ви хотіли-б зробити собі відпустку та під видом поїздки на семінар відпочити десь в Карпатах, в Турції, чи ще десь в цікавих місцях, то можна порекомендувати зїздити на Клунько, в будь-якому разі мені одна знайома розповідала про нього саме в такОму ключі ;))
ЕленаС. писав:Законопроект от КМУ 3630 от 11.11.15:

Підрозділ 7. Особливості справляння єдиного податку
1. Фізичні особи - платники єдиного податку другої-третьої груп, які перебували на обліку в контролюючих органах до 1 січня 2016 року з 1 січня 2016 року вважаються платниками єдиного податку групи «B» відповідно до норм розділу XI цього Кодексу.
2. Платники єдиного податку групи «В», які сплачували єдиний податок у 2015 році у складі другої групи платників єдиного податку, і мали почати застосовувати реєстратори розрахункових операцій з 1 січня 2016 року у відповідності до пункту 296.10 статі 296 цього Кодексу у редакції, що діяла до 1 січня 2016 року, застосовують реєстратори розрахункових операцій з 1 січня 2016 року
Платники єдиного податку групи «В», обсяг доходу яких у першому календарному кварталі 2016 року перевищив 1000000 гривень застосовують реєстратор розрахункових операцій з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення.

Т.е. те кто был на 2-й группе в 2015 году в любом случае обязанны применять РРО с 01.01.2016г. несмотря на абз.2 п. 2 подраздела 7?
Кто как думает?
Згаданий пункт 296.10 старої (поки-що діючої) редакції):
296.10. Реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку:
- першої групи;
- другої і третьої груп (фізичні особи - підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень. У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1000000 гривень застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування реєстратора розрахункових операцій розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.
Таким чином, я думаю, що процитована Вами норма стосується тих платників ЄП 2-3 груп, які в 4-му кварталі 2015 року перевищили 1 мільйон. Якщо такі ФОПи не перевищували ліміт в 4-му кварталі, то вони підпадають під дію останнього речення норми.

Хтось
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 142
З нами з: 29 серпня 2012, 00:57
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 171 раз

Повідомлення Хтось »

Добрый день, уважаемые!
Злюсь и переполняюсь ненужными эмоциями(((
ФЛП 2 гр. зареген 1.06.15. Налоги по ЕН начали платится с опозданием на месяц. По итогам 2го кв. сделан акт сверки устно и письменно. Устно была озвучена пеня за просрочку оплаты налогов по 6 мес в 7 грн. "По устному распоряжению штрафных санкций нет" - цитата с окошка сверки. В Акте ни о каком штрафе тоже нет инфы. Но есть пеня. Ее оперативно оплатили. В начале декабря снова устная сверка и штраф - 487 грн хвостом еще с 2го квартала. Со слов барышни в окошке "в акті не передбачено відображення штрафних санкцій" . Зачем тогда тот акт бесполезный?
ЕН
Дата Время Сумма Период
20.07.2015 11:03:17 243,6 за июнь
20.07.2015 11:03:17 243,6 за июль
19.08.2015 11:41:37 243,6 за август
17.09.2015 17:08:39 243,6 за сентябрь
17.09.2015 17:08:42 7 пеня
20.10.2015 17:07:41 243,6 за октябрь
20.11.2015 1:15:00 243,6 за ноябрь
Согласна, что были прецеденты в 10м мес оплаты вечерней кассой. Но за что 487 грн?! при штрафах 50% от суммы должно быть (243,6*50%*2=243,6). Что-то я не вижу? тыкните носом, плиз.
заранее спасибо.
И да, уведомления не приходило на почту, к инспектору по этой причине и по причине разобраться самим не наведывались.

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”