Вопросы по программе 1С:7.7 (Срочные)

Продукти компанії 1С
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8536
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6498 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Юльсен2017 писав:Добрый день.
Подскажите как правильно оформить переброску остатка денег. Проплатили нам по одному счету, часть товара не будут отгружать и теперь отгружаются по другому счету. У нас 1С Предприятие + бухгалтерия.
Тільки ручною операцією - якшо ви про перепідв"язку в програмі...

Юльсен2017
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 04 травня 2017, 14:06
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення Юльсен2017 »

Tasa писав:
Юльсен2017 писав:Добрый день.
Подскажите как правильно оформить переброску остатка денег. Проплатили нам по одному счету, часть товара не будут отгружать и теперь отгружаются по другому счету. У нас 1С Предприятие + бухгалтерия.
Тільки ручною операцією - якшо ви про перепідв"язку в програмі...
Я формувала "Операція" по 361 з "+" на один рахунок, а з "-" на інший одна й та сума. Операція проводиться, але по обліку змін не має. А може якийсь зразок? Десь я щось роблю не правльно, але я не розумію.....

Лорик777
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 729
З нами з: 12 травня 2017, 16:26
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 343 рази

Повідомлення Лорик777 »

Юльсен2017 писав:
Tasa писав:
Юльсен2017 писав:Добрый день.
Подскажите как правильно оформить переброску остатка денег. Проплатили нам по одному счету, часть товара не будут отгружать и теперь отгружаются по другому счету. У нас 1С Предприятие + бухгалтерия.
Тільки ручною операцією - якшо ви про перепідв"язку в програмі...
Я формувала "Операція" по 361 з "+" на один рахунок, а з "-" на інший одна й та сума. Операція проводиться, але по обліку змін не має. А може якийсь зразок? Десь я щось роблю не правльно, але я не розумію.....
В 1С Предприятие взаимотношения с контр агентами нужно проводит только через документы (ручными операциями нельзя)

найдите документ взаимозачет

вы еще должны сделать договор зачета взаимных требований

ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 848
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

В процессе заполнения расходной накладной для одной из розничных сетей возникла необходимость указывать дополнительную информацию, для которой решила воспользоваться пустым элементом справочника ТМЦ.
Зашла в конфигуратор, добавила в нужную ячейку этот элемент, поменяла текст на выражение, но при выводе на печать ругается
Переменная не определена (КвоДляНН)
КвоДляНН<<?>>

Что не так? Или это сложно для простого бухгалтера? необходимо дописывать модуль? Или неудачный елемент справочника решила использовать?

Спасибо!

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13684
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27921 раз

Повідомлення Яков »

Перенесено из удалённой темы:
28 июля 2017 г. 21:10:52
zapit писав:Доброго дня! В мене базова 1С 7.7. Формую 1ДФ і колонка, де виплачена зарплата чомусь автоматично у мене не заповнюється. Допоможіть будь-ласка!!!
Зображення

olgarud
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 08 лютого 2013, 11:33
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення olgarud »

Обратите внимание на даты заполнения выплаты зарплаты ("Выплата зарплаты за (месяц) произошло до..." или "Выплата зарплаты происходит нерегулярно")

zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

Доброго дня!
Субагент надає послуги іншому агенту по продажу туристичних продуктів.
Зі свого рахунку Субагент перечислює на рахунок Агента кошти, вказуючи, що це транзитні кошти, залишаючи собі лише комісійну винагороду.
Підкажіть будь-ласка правильні проводки в 1 С 7.7 (роблю по поточному рахунку Субагента) — вони мені потрібні, щоб 1 ДФ автоматично правильно заповнювалася. Дякую.

zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

Доброго дня! Користуюсь 1С7.7 базовою. Формую 1ДФ - там має під кодом 157 вказуватись ФОП. Дані про ФОПа і виплачені суми чомусь не підтягує програма. Допоможіть будь-ласка!!!!!

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1915
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

zapit писав:Доброго дня! Користуюсь 1С7.7 базовою. Формую 1ДФ - там має під кодом 157 вказуватись ФОП. Дані про ФОПа і виплачені суми чомусь не підтягує програма. Допоможіть будь-ласка!!!!!
ФОПов вбиваете вручную

Оптимист1
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 685
З нами з: 13 квітня 2016, 11:40
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 442 рази

Повідомлення Оптимист1 »

zapit писав:Доброго дня! Користуюсь 1С7.7 базовою. Формую 1ДФ - там має під кодом 157 вказуватись ФОП. Дані про ФОПа і виплачені суми чомусь не підтягує програма. Допоможіть будь-ласка!!!!!
Проверьте в справочнике конрагента он физ лицо или юр.лицо

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”