Выписка Налоговых накладных

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Алька@@@@ писав: Девочки, Миленькие, помогите кто Может!!! Ситуация Такова : Продали товар, покупатель прислал додатки, Мы на основании их Дод. выставляем счёт, Накл, и Налоговую......Но оплаты Нет и не будет, т.к. Они не согласны с Ценой, т.к. Она указана с 4-х значным числом после комы. Но если Мы считаем с 2-х значным числом "обратным" путём, То Мы не выходим на общую Сумму....!!! Помогите по Законам Доказать, что Мы Правы и Они обязаны Оплатить за Товар!!!
Зайдите в конфигуратор.
Конфигурация - Документы - (выбираете нужный док. - налоговая/расходная/счет). Выскочит табличка. Справа - Реквизиты табличной части - Цена без НДС - внизу Изменить, добавляете количество знаков в окошке "точность"

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Податківцями визначено, що для скорочення розрахованих як вартісних, так і кількісних показників до необхідної кількості знаків застосовується правило математичного округлення. При цьому необхідною кількістю знаків після коми у кількісному показнику (графа «Кількість (об’єм, обсяг)») вважається така кількість, якої достатньо для правильного розрахунку у графах 8–12 податкової накладної. Нагадаємо, що вартісні показники податкової накладної повинні містити не більше двох знаків після коми.

Источник: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=127891

Леонид ПП
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 108
З нами з: 25 липня 2012, 08:31
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Леонид ПП »

Сьогодні прийшла податкова від МТС. Чомусь світиться червоним, але зареєстрована. Що це може бути?

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Леонид ПП писав:Сьогодні прийшла податкова від МТС. Чомусь світиться червоним, але зареєстрована. Що це може бути?
может ед. не правильно указана или код, у них всегда так, делают как могут как говорится #wall#

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Леонид ПП писав:Сьогодні прийшла податкова від МТС. Чомусь світиться червоним, але зареєстрована. Що це може бути?
В мене пару раз було подібне - відповіді не отримала ні від кого... Провірила головне - чи правильно складена-підписана-зареєстрована (кв1) - і включила у ПК...

Аватар користувача
rubin
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1981
З нами з: 11 серпня 2011, 02:43
Дякував (ла): 2353 рази
Подякували: 1790 разів

Повідомлення rubin »

Tasa писав:
Леонид ПП писав:Сьогодні прийшла податкова від МТС. Чомусь світиться червоним, але зареєстрована. Що це може бути?
В мене пару раз було подібне - відповіді не отримала ні від кого... Провірила головне - чи правильно складена-підписана-зареєстрована (кв1) - і включила у ПК...
Я как-то раз разбиралась с таким и нарыла внизу в протоколе вроде бы, было написано что-то типа того что н.н. была отправлена без проверки, т.е. я так поняла что н.н. отправили на рег. в гни не нажав кнопочку проверить, а сразу на подпись. Как-то так...

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

rubin писав:
Tasa писав:
Леонид ПП писав:Сьогодні прийшла податкова від МТС. Чомусь світиться червоним, але зареєстрована. Що це може бути?
В мене пару раз було подібне - відповіді не отримала ні від кого... Провірила головне - чи правильно складена-підписана-зареєстрована (кв1) - і включила у ПК...
Я как-то раз разбиралась с таким и нарыла внизу в протоколе вроде бы, было написано что-то типа того что н.н. была отправлена без проверки, т.е. я так поняла что н.н. отправили на рег. в гни не нажав кнопочку проверить, а сразу на подпись. Как-то так...
я думаю не страшно, проводите и усе

Vita12
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 96
З нами з: 09 листопада 2015, 12:02
Дякував (ла): 112 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Vita12 »

Маруся10 писав: Зайдите в конфигуратор.
Конфигурация - Документы - (выбираете нужный док. - налоговая/расходная/счет). Выскочит табличка. Справа - Реквизиты табличной части - Цена без НДС - внизу Изменить, добавляете количество знаков в окошке "точность"
Решила и у себя проверить такую возможность, но в конфигураторе- конфигурация- не нашла Документы. У нас бухгалтерия для Украины 1.2.
Не опасно ли лезть в конфигурацию с корректировками?

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Vita12 писав:
Маруся10 писав: Зайдите в конфигуратор.
Конфигурация - Документы - (выбираете нужный док. - налоговая/расходная/счет). Выскочит табличка. Справа - Реквизиты табличной части - Цена без НДС - внизу Изменить, добавляете количество знаков в окошке "точность"
Решила и у себя проверить такую возможность, но в конфигураторе- конфигурация- не нашла Документы. У нас бухгалтерия для Украины 1.2.
Не опасно ли лезть в конфигурацию с корректировками?
Только после каждого обновления релиза это нужно будет делать каждый раз. На печать количество знаков меняется по другому. В конфигуратор- конфигурация- документ- расходная накладная- форма -накладная- в кол-ве и цене "Ч12.3") То, что выделено жирным шрифтом говорит сколько знаков будет печататься в документе

MariNka92
Оракул
Оракул
Повідомлень: 236
З нами з: 17 листопада 2015, 11:01
Дякував (ла): 101 раз
Подякували: 6 разів

Повідомлення MariNka92 »

Підкажіть, будь ласка. Був рахунок в УКРСИББАНКУ. Відкрили ще один в ПРИВАТБАНКУ. Як правильно нумерувати податкові? Починати з 1-ї по одному рахунку і так само по іншому чи загальна нумерація по 2-х рахунках ?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”