Электронное администрирование НДС

Розділ V ПКУ
Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

нанашка писав:Добрый! Если налоговая выписана 01.06.2017 ее обязательно регистрировать до 15.06.2017 или можна до 31.06.2017?
Последний день регистрации 30.06.17г. В июне 30 дней, а не 31.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18795
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

нанашка писав:Добрый! Если налоговая выписана 01.06.2017 ее обязательно регистрировать до 15.06.2017 или можна до 31.06.2017?
Был такой фильм советский "31 июня": наверное можно... #g_crazy#

нанашка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 100
З нами з: 27 квітня 2012, 05:35
Дякував (ла): 19 разів

Повідомлення нанашка »

спасибо.

jul_kap
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 751
З нами з: 22 серпня 2012, 03:01
Дякував (ла): 1073 рази
Подякували: 270 разів

Повідомлення jul_kap »

Подскажите, пожалуйста, пришла на новое место работы, и они тут регистрируют налоговые накладные по итогам дня без количества!!!
Я такого никогда не видела и не понимаю как так можно делать! Они ссылаются на консультацию в ЗіР в категории 101.17.
Правильно ли я понимаю, что с 1.07.17 такие налоговые не будут регистрироваться в едином реестре?

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

jul_kap писав:Подскажите, пожалуйста, пришла на новое место работы, и они тут регистрируют налоговые накладные по итогам дня без количества!!!
Я такого никогда не видела и не понимаю как так можно делать! Они ссылаются на консультацию в ЗіР в категории 101.17.
Правильно ли я понимаю, что с 1.07.17 такие налоговые не будут регистрироваться в едином реестре?
Правильно понимаете, не будут. Количество, кодировка - обязательные реквизиты для заполнения.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »


Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1853
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 905 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

jul_kap писав:Подскажите, пожалуйста, пришла на новое место работы, и они тут регистрируют налоговые накладные по итогам дня без количества!!!
Я такого никогда не видела и не понимаю как так можно делать! Они ссылаются на консультацию в ЗіР в категории 101.17.
Правильно ли я понимаю, что с 1.07.17 такие налоговые не будут регистрироваться в едином реестре?
Поделитесь опытом кто как делает НН по итогу дня при розничной торговле? Как группируете товар по кодам? Все сделали доработки 1С? Как это физически организовать?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18795
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Denis@@@ писав:
jul_kap писав:Подскажите, пожалуйста, пришла на новое место работы, и они тут регистрируют налоговые накладные по итогам дня без количества!!!
Я такого никогда не видела и не понимаю как так можно делать! Они ссылаются на консультацию в ЗіР в категории 101.17.
Правильно ли я понимаю, что с 1.07.17 такие налоговые не будут регистрироваться в едином реестре?
Поделитесь опытом кто как делает НН по итогу дня при розничной торговле? Как группируете товар по кодам? Все сделали доработки 1С? Как это физически организовать?
Тут поделятся: https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst22948p138.aspx

Галина Михайловна
ПрофиПрофи
Повідомлень: 35
З нами з: 17 січня 2017, 20:20
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Галина Михайловна »

Подскажите, пожалуйста, можно ли пополнить эл.счет по НДС наличкой через кассу банка (расчетный счет заблокирован). Может кто-то так делал?

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Галина Михайловна писав:Подскажите, пожалуйста, можно ли пополнить эл.счет по НДС наличкой через кассу банка (расчетный счет заблокирован). Может кто-то так делал?
Никак нет, это законодательством не предусмотрено.
ПКУ 200-1.4. На рахунок у системі електронного адміністрування податку на додану вартість платника зараховуються кошти:
а) з власного поточного рахунку платника в сумах, необхідних для збільшення розміру суми, що обчислюється відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу;

б) з власного поточного рахунку платника в сумах, недостатніх для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов’язань з цього податку;

в) з рахунків платників, відкритих у відповідних органах казначейства для проведення розрахунків з погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання, водовідведення, опалення та постачання гарячої води тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування, а рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам з подальшим спрямуванням коштів відповідно до Закону України про Державний бюджет України;

г) з бюджету в сумах надміру сплачених грошових зобов’язань з податку на додану вартість, повернутих платнику податків у порядку, встановленому пунктом 43.4-1 статті 43 цього Кодексу.

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”