Не зарегистрировала вовремя нн, что теперь делать?

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Sheldon
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 104
З нами з: 22 жовтня 2013, 11:22
Дякував (ла): 42 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення Sheldon »

Тюша писав:
lena20256 писав:
Тюша писав: нет, только мартом.
А хіба якщо береш в ПК податкову з просрочкою,то можна подавати скаргу на постачальника?
Нет, нельзя. Жалоба отдельно, а НН только по регистрации.

Шось не зрозуміла. Якщо хочу в лютому ПК, то подаю додаток 8, а якщо в березні, то не подаю, правильно????

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Sheldon писав:
Тюша писав:
lena20256 писав: А хіба якщо береш в ПК податкову з просрочкою,то можна подавати скаргу на постачальника?
Нет, нельзя. Жалоба отдельно, а НН только по регистрации.

Шось не зрозуміла. Якщо хочу в лютому ПК, то подаю додаток 8, а якщо в березні, то не подаю, правильно????
Вы в любом случае не получите НК по просроченной НН в феврале. Вы получите НК по этой НН в марте. Просто, чтобы попортить нервы своему поставщику вы с февральской декой можете подать дод.8. Он вам НК не дает, но может привести к проверке вашего поставщика. А если не хотите подавать в феврале дод.8, то в марте он уже и не нужен.

lena20256
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 19 травня 2015, 12:01
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення lena20256 »

Якщо я подаю скаргу на постачальника то взагалі не беру податкову в кредит ні в якому місяці.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

lena20256 писав:Якщо я подаю скаргу на постачальника то взагалі не беру податкову в кредит ні в якому місяці.
До чого одне до іншого ?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

lena20256 писав:Якщо я подаю скаргу на постачальника то взагалі не беру податкову в кредит ні в якому місяці.
Запомните на очень долгое время. Вы можете взять в НК ТОЛЬКО ЗАРЕГИСТРИРОВАННУЮ НН. Если ваш поставщик провтыкал или по объективным причинам не смог вам вовремя зарегить НН, то вы можете подать на него дод.8. Но сам дод.8 не дает вам право на НК по невовремя зарегенной НН. Ну что тут непонятного?

lena20256
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 19 травня 2015, 12:01
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення lena20256 »

Тюша писав:
lena20256 писав:Якщо я подаю скаргу на постачальника то взагалі не беру податкову в кредит ні в якому місяці.
Запомните на очень долгое время. Вы можете взять в НК ТОЛЬКО ЗАРЕГИСТРИРОВАННУЮ НН. Если ваш поставщик провтыкал или по объективным причинам не смог вам вовремя зарегить НН, то вы можете подать на него дод.8. Но сам дод.8 не дает вам право на НК по невовремя зарегенной НН. Ну что тут непонятного?
Че хамить то? Я например не понимаю что вы объясняете.
" Но сам дод.8 не дает вам право на НК по невовремя зарегенной НН" сказали тоже самое что и я только другими словами

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

lena20256 писав:
Тюша писав:
lena20256 писав:Якщо я подаю скаргу на постачальника то взагалі не беру податкову в кредит ні в якому місяці.
Запомните на очень долгое время. Вы можете взять в НК ТОЛЬКО ЗАРЕГИСТРИРОВАННУЮ НН. Если ваш поставщик провтыкал или по объективным причинам не смог вам вовремя зарегить НН, то вы можете подать на него дод.8. Но сам дод.8 не дает вам право на НК по невовремя зарегенной НН. Ну что тут непонятного?
Че хамить то? Я например не понимаю что вы объясняете.
" Но сам дод.8 не дает вам право на НК по невовремя зарегенной НН" сказали тоже самое что и я только другими словами
Лєна, ви сказали не саме - це перше. Не бачила, щоб Тюша вам "хамила"... Ви задаєте купу запитань і навіть не кажете "дякую" - як ви думаєте, ви отримаєте відповідь в слідуючий раз ?

lena20256
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 19 травня 2015, 12:01
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення lena20256 »

Tasa писав:
lena20256 писав:
Тюша писав: Запомните на очень долгое время. Вы можете взять в НК ТОЛЬКО ЗАРЕГИСТРИРОВАННУЮ НН. Если ваш поставщик провтыкал или по объективным причинам не смог вам вовремя зарегить НН, то вы можете подать на него дод.8. Но сам дод.8 не дает вам право на НК по невовремя зарегенной НН. Ну что тут непонятного?
Че хамить то? Я например не понимаю что вы объясняете.
" Но сам дод.8 не дает вам право на НК по невовремя зарегенной НН" сказали тоже самое что и я только другими словами
Лєна, ви сказали не саме - це перше. Не бачила, щоб Тюша вам "хамила"... Ви задаєте купу запитань і навіть не кажете "дякую" - як ви думаєте, ви отримаєте відповідь в слідуючий раз ?
яка купа? подивіться на мій статус. того я нічого тут і не запитую, бо такі відповіді не зрозумілі від "опитних" бухгалтерів. За що казати дякую якщо я не отримала відповіді на запитання яку б зрозуміла

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

lena20256 писав:Якщо я подаю скаргу на постачальника то взагалі не беру податкову в кредит ні в якому місяці.
ПН берете в ПК в місяці реєстрації, але не пізніше 180 днів із дати виписки (тут подивіться в кодексі може і 365). Скаргу можете подати в місяці виписки ПН в разі її не реєстрації, але це Вам нічого не дасть хіба що добавить Вам роботи і податкова перевірить постачальника. Все залежить від кокретної ситуації. В одного мого постачальника заблокували ключі, скаргу не подаю бо розумію, що це не від них залежить, терпляче чекаю реєстрації #smile3#

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

lena20256 писав:
Tasa писав:
lena20256 писав: Че хамить то? Я например не понимаю что вы объясняете.
" Но сам дод.8 не дает вам право на НК по невовремя зарегенной НН" сказали тоже самое что и я только другими словами
Лєна, ви сказали не саме - це перше. Не бачила, щоб Тюша вам "хамила"... Ви задаєте купу запитань і навіть не кажете "дякую" - як ви думаєте, ви отримаєте відповідь в слідуючий раз ?
яка купа? подивіться на мій статус. того я нічого тут і не запитую, бо такі відповіді не зрозумілі від "опитних" бухгалтерів. За що казати дякую якщо я не отримала відповіді на запитання яку б зрозуміла
Лена, Вам никто не хамил
дод 8 (если Вы подадите его в феврале) НЕ даёт Вам право на НК!!!Он даёт возможность только проведения проверки у Вашего поставщика - и ВСЁ!!!
Право на НК возникает у Вас (если есть просрочка регистрации) ТОЛЬКО в месяце регистрации НН

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”