Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
anelka13
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 17 липня 2017, 10:31
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення anelka13 »

Кстати через медок я отправила, но пришла квитанция что с ответом : "Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)"

Анастасия_Р
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 141
З нами з: 12 липня 2017, 09:32
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 75 разів

Повідомлення Анастасия_Р »

anelka13 писав:Всем Доброго Дня. Я вообще удивляюсь как у кого-то получилось прикрепить сканы, хоть одного документа, в электронном кабинете. Я всю прошлую неделю билась над этим, через разные браузеры, с разных машин, но история у меня одна и та же "оберить файл", выбираю файл и на этом все, ничего в документе не происходит. Как-то мне повезло и один документ подгрузился, я все заполнила проверила выбрала сохранить в чернетках, а когда в очередной раз зашла само приложение есть, но пустое ни файла прикрепленного ни заполненной шапки, вообще ничего. Кто-то из девочек выложил видео, там так все шустренько грузилось, и я вот думаю или я безрукая, или карма у меня такая. Подскажите, те счастливчики у кого получилось отправить таблицы по заблокированным накладным с приложениями через кабинет, кто через какой браузер браузер заходил, какие волшебные действия вы делали чтоб грузились сканы документов ( все требования к сканам я выдерживаю и по размеру и по формату)
У меня через мозиллу. Когда собираетесь прикрепить файл в додаток, перейдите на повидомлення, а потом снова в додаток, и тогда файл загрузится. без таких манипуляций у меня тоже файл не загружался

annabuh
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 18 січня 2015, 18:47
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення annabuh »

anelka13 писав:Всем Доброго Дня. Я вообще удивляюсь как у кого-то получилось прикрепить сканы, хоть одного документа, в электронном кабинете. Я всю прошлую неделю билась над этим, через разные браузеры, с разных машин, но история у меня одна и та же "оберить файл", выбираю файл и на этом все, ничего в документе не происходит. Как-то мне повезло и один документ подгрузился, я все заполнила проверила выбрала сохранить в чернетках, а когда в очередной раз зашла само приложение есть, но пустое ни файла прикрепленного ни заполненной шапки, вообще ничего. Кто-то из девочек выложил видео, там так все шустренько грузилось, и я вот думаю или я безрукая, или карма у меня такая. Подскажите, те счастливчики у кого получилось отправить таблицы по заблокированным накладным с приложениями через кабинет, кто через какой браузер браузер заходил, какие волшебные действия вы делали чтоб грузились сканы документов ( все требования к сканам я выдерживаю и по размеру и по формату)
в мене в опері все пройшло, файли не більше 2мб і чіпляла не більше 11 додатків. один раз попробувала підчепити 25 (бо більше не дає) то не пройшло ((

Я БУХ....
Мастер
Мастер
Повідомлень: 67
З нами з: 10 липня 2017, 11:36
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 21 раз

Повідомлення Я БУХ.... »

anelka13 писав:Кстати через медок я отправила, но пришла квитанция что с ответом : "Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)"

wwwEkaterina
Гуру
Гуру
Повідомлень: 71
З нами з: 03 квітня 2015, 14:53
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення wwwEkaterina »

Я БУХ.... писав:Да никаких новостей. Отправили через кабинет еще 6-го и 7-го только первые квитанции. Через медок все не приняты, чего то там с загруженными файлами. Вот такие дела.....((((


Отправляла документы через медок, все не приняты "не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов"язаних документів, порушенно цілісність пакету" Перед отправкой медок проверил, ошибок не нашел.

Irina.dnp
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 06 липня 2017, 18:22
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення Irina.dnp »

Я БУХ.... писав:Да никаких новостей. Отправили через кабинет еще 6-го и 7-го только первые квитанции. Через медок все не приняты, чего то там с загруженными файлами. Вот такие дела.....((((

У меня вот какая лажа получилась. Отправляла 08.07.2017.повідомлення с додатками. В кабинете все проверяла все входящие аж до позднего вечера 14.07.2017. Сегодня "счастье" в медке
Квитанція №2
Підприємство - Продавець: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "---"
Підприємство - Покупець: Селянське(фермерське) господарство ""
Документ: J1201009 Податкова накладна №16 від 09.06.2017
Дата виписування податкової накладної: 09.06.2017
Номер податкової накладної: 16

Документ доставлено до районного рівня 15.07.2017 в 11:56:55


- Комісією ДФС прийнято Рішення № 1515/40181548 від 14.07.2017 про відмову в реєстрації податкової накладної № 16 від 09.06.2017 в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Прийняте рішення може бути оскаржене в адміністративному або судовому порядку.

а в самом кабине получила сегодня рішення 14.07.2017. И с какой даты теперь считать 10 дней?


annabuh
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 18 січня 2015, 18:47
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення annabuh »

хто знає, а куди мє прийти ця нещасна квит.2 в приватному кабінеті? вхідні/вихідні документи чи там де ведення звітності дивитись?

Анастасия_Р
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 141
З нами з: 12 липня 2017, 09:32
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 75 разів

Повідомлення Анастасия_Р »

Irina.dnp писав:
Я БУХ.... писав:Да никаких новостей. Отправили через кабинет еще 6-го и 7-го только первые квитанции. Через медок все не приняты, чего то там с загруженными файлами. Вот такие дела.....((((

У меня вот какая лажа получилась. Отправляла 08.07.2017.повідомлення с додатками. В кабинете все проверяла все входящие аж до позднего вечера 14.07.2017. Сегодня "счастье" в медке
Квитанція №2
Підприємство - Продавець: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "---"
Підприємство - Покупець: Селянське(фермерське) господарство ""
Документ: J1201009 Податкова накладна №16 від 09.06.2017
Дата виписування податкової накладної: 09.06.2017
Номер податкової накладної: 16

Документ доставлено до районного рівня 15.07.2017 в 11:56:55


- Комісією ДФС прийнято Рішення № 1515/40181548 від 14.07.2017 про відмову в реєстрації податкової накладної № 16 від 09.06.2017 в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Прийняте рішення може бути оскаржене в адміністративному або судовому порядку.

а в самом кабине получила сегодня рішення 14.07.2017. И с какой даты теперь считать 10 дней?
https://uteka.ua/publication/Kak-obzhal ... NRK-v-ERNN
Наверное с 14-го - 10 дней

Irina.dnp
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 06 липня 2017, 18:22
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення Irina.dnp »

annabuh писав:хто знає, а куди мє прийти ця нещасна квит.2 в приватному кабінеті? вхідні/вихідні документи чи там де ведення звітності дивитись?
В кабінеті у вхідних-вихідних. В медке к налоговой квит.2

Jane_2017
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 196
З нами з: 12 липня 2017, 12:32
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Jane_2017 »

Irina.dnp писав:
Я БУХ.... писав:Да никаких новостей. Отправили через кабинет еще 6-го и 7-го только первые квитанции. Через медок все не приняты, чего то там с загруженными файлами. Вот такие дела.....((((

У меня вот какая лажа получилась. Отправляла 08.07.2017.повідомлення с додатками. В кабинете все проверяла все входящие аж до позднего вечера 14.07.2017. Сегодня "счастье" в медке
Квитанція №2
Підприємство - Продавець: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "---"
Підприємство - Покупець: Селянське(фермерське) господарство ""
Документ: J1201009 Податкова накладна №16 від 09.06.2017
Дата виписування податкової накладної: 09.06.2017
Номер податкової накладної: 16

Документ доставлено до районного рівня 15.07.2017 в 11:56:55


- Комісією ДФС прийнято Рішення № 1515/40181548 від 14.07.2017 про відмову в реєстрації податкової накладної № 16 від 09.06.2017 в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Прийняте рішення може бути оскаржене в адміністративному або судовому порядку.

а в самом кабине получила сегодня рішення 14.07.2017. И с какой даты теперь считать 10 дней?
Поздравляем!!!!#smile3#

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”