Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
kresliar
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 18 лютого 2013, 10:40

Повідомлення kresliar »

Симпа писав:Тоже хотелось бы узнать как обновлять программу скачанную с сайта пенс.ф. Может кто разобрался, подскажите, пжалуйста.
завантажуйте поновлення http://www.me-doc.com.ua/obnovlenie/2010-12-10-12-55-01 в папку update свого arm'у (щоб не губилися, або в будь-яку іншу)...
запускаєте по-черзі 120, 121, 122, воно само знаходить куди ставити -в мене так...

sunset_sun@mail.ru
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 01 грудня 2011, 23:28
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення sunset_sun@mail.ru »

якщо працівника прийнято з 03.01.13року, то кількість днів трудових відносин =29 ?
і чи потрібно ставити галочку,як новостворене робоче місце? зарплата мінімальна, підприємство протягом ост .12місяців нікого не звільняло.

Наталья_k2007
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 02 листопада 2012, 03:11
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Наталья_k2007 »

Да ставите 29 дней и у вас добавляется штатная единица, значит новое место.

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

а я б не ставила новостворене. це по-перше потрібно для того щоб користуватися пільгою по ЄСВ через рік, а з/п мін, то й так нічо не вийде.
1. це - створено нове робоче місце у зв’язку із створенням нового суб’єкта господарювання ?
2. це - створене шляхом модернізації або зміни технології виробництва, що потребують нових знань та вмінь працівника?
через деякий час, я думаю будуть дод розяснення по цьому питанню

Fiesta
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 28 лютого 2012, 03:14
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Fiesta »

Добрый день! Подскажите, как отразить следующую ситуацию в новом отчете по ЕСВ. В январе сотрудник не выходил на работу в течение 4 дней, и один день в феврале. А после выхода принес больничный,который отражен в феврале. Мне нужно начсилить ему зп за январь без учета 4 дней больничного? или мне нужно начислить ему всю зп за январь с учетом 4 дней больничного (хотя по табелю у него стоят прогулы), а в феврале провести сторнирование зп и начисление больничных?

bonita12
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 148
З нами з: 26 листопада 2012, 05:32
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення bonita12 »

Добрый день

Подскажите пожалуйста всегда отчеты в ПФ сдавала через медок демо версия,но сейчас нет возможности вытянуть отчет с 1С. Каим то еще способом можно сдать отчет кроме(кроме как самой отнести)?

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Fiesta писав:Добрый день! Подскажите, как отразить следующую ситуацию в новом отчете по ЕСВ. В январе сотрудник не выходил на работу в течение 4 дней, и один день в феврале. А после выхода принес больничный,который отражен в феврале. Мне нужно начсилить ему зп за январь без учета 4 дней больничного? или мне нужно начислить ему всю зп за январь с учетом 4 дней больничного (хотя по табелю у него стоят прогулы), а в феврале провести сторнирование зп и начисление больничных?
ви будете проводити йому прогули, чи закриєте лікарняне?
якщо лікарняне в лютому , починаючм з січня, то в січні в табл 6 показуєте з/п за січень без лікарняних, а к-сть кал днів 31

Наталья__1982
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3715
З нами з: 15 листопада 2010, 06:46
Дякував (ла): 997 разів
Подякували: 1247 разів

Повідомлення Наталья__1982 »

bonita12 писав:Добрый день

Подскажите пожалуйста всегда отчеты в ПФ сдавала через медок демо версия,но сейчас нет возможности вытянуть отчет с 1С. Каим то еще способом можно сдать отчет кроме(кроме как самой отнести)?
ну так сделайте в самом Медке отчет и отправьте. Я думаю так проще, чем нести в ПФ

graff25
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 19 лютого 2013, 01:35
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 136 разів

Повідомлення graff25 »

Щодо заповння реквізиту "працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню"
"що особи зазначенні у пунктах 1,5,6,7 підраховуються кожен звіт, поки не мене ії статус, а у пунктах 2,3,4 - тількі в місяці працевлаштування"
Вся статья: http://naydar-pfu.gov.ua/news/2013-02-19-269

bonita12
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 148
З нами з: 26 листопада 2012, 05:32
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення bonita12 »

Наталья__1982 писав:
bonita12 писав:Добрый день

Подскажите пожалуйста всегда отчеты в ПФ сдавала через медок демо версия,но сейчас нет возможности вытянуть отчет с 1С. Каим то еще способом можно сдать отчет кроме(кроме как самой отнести)?
ну так сделайте в самом Медке отчет и отправьте. Я думаю так проще, чем нести в ПФ
Так в демо версии отчеты не создаются,точней их отправка не поддерживается

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”