Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
sunset_sun@mail.ru
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 01 грудня 2011, 23:28
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення sunset_sun@mail.ru »

svitlass писав:а я б не ставила новостворене. це по-перше потрібно для того щоб користуватися пільгою по ЄСВ через рік, а з/п мін, то й так нічо не вийде.
1. це - створено нове робоче місце у зв’язку із створенням нового суб’єкта господарювання ?
2. це - створене шляхом модернізації або зміни технології виробництва, що потребують нових знань та вмінь працівника?
через деякий час, я думаю будуть дод розяснення по цьому питанню
я от теж сумніваюсь на рахунок галочки в пункті новостворене роб.місце((
у нас не нововстворене , не модернізоване. підприємство займатиметься новим видом діяльності. для нього наймаємо відповідних працівників зі спец. знаннями. у нас просто йде збільшення штат. одиниці.Але от якщо зарплата має бути не менше 3 мінімальних,то відпадає

*Марго*
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 25 січня 2013, 02:23
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення *Марго* »

Підкажіть,будь-ласка,як заповнювати реквізити таблиці ЄСВ стосовно осіб, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до 3 років?

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

*Марго* писав:Підкажіть,будь-ласка,як заповнювати реквізити таблиці ЄСВ стосовно осіб, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до 3 років?
Мнения по этому поводу разные. Одно из них такое:
Работника, находящегося в отпуске по уходу за реб. до 3-лет показывать только в "Штатной чисельності працівників" Табл.1. (это новый реквизит в новом отчете). Более нигде.

Добавлено: Это если УЖЕ "перебувають у відпустці".

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

а чому в штатній кількості показуємо прац, які по догл до 3 років
якщо є штатна одиниця - одна, 1 прац знах в відп по догл, а на її місці працює друга - то все одно штат одиниця одна

bonita12
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 148
З нами з: 26 листопада 2012, 05:32
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення bonita12 »

если у меня сотрудника с 04.01 на больничном по беременности и родам, то в таблице 6 в стр 14 я ставлю 28 дней, а в строке 15-31 день, так?

zendow
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 146
З нами з: 14 грудня 2011, 02:08
Дякував (ла): 77 разів
Подякували: 90 разів

Повідомлення zendow »

bonita12 писав:если у меня сотрудника с 04.01 на больничном по беременности и родам, то в таблице 6 в стр 14 я ставлю 28 дней, а в строке 15-31 день, так?
стр 15 3 дн.
В табл 5: категория 5 начало - 04

orelvn
Оракул
Оракул
Повідомлень: 212
З нами з: 18 лютого 2013, 07:07
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 58 разів

Повідомлення orelvn »

orelvn писав:Ситуация: Штатное расписание - 12 человек
Отпуск (по уходу за ребенком 3 года) - 2 людей
На время отпуска принят один сотрудник (без создания нового рабочего места)
Т.е. учетная численность = 13, среднеучетная численность = 11, штатное расписание = 12. Везде в отчете стоит 11 человек.
Вопрос, что ставить в графу "Штатная численность сотрудников"?
Апну ка я свой вопросик. Может у кого-то есть мысли#smile3#

bonita12
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 148
З нами з: 26 листопада 2012, 05:32
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення bonita12 »

zendow писав:
bonita12 писав:если у меня сотрудника с 04.01 на больничном по беременности и родам, то в таблице 6 в стр 14 я ставлю 28 дней, а в строке 15-31 день, так?
стр 15 3 дн.
ок,в стр 15 я укажу количество календарных дней когда сотрдница работала то есть 3 дня, но ведь тогда в 13 стр нужно отобразить сколько дней на больничном по родам то есть 28 дней?что я запуталась #wall#

graff25
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 19 лютого 2013, 01:35
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 136 разів

Повідомлення graff25 »

olechka-m85 писав:Добрый день! Помогите, пожалуйста, не могу отправить отчет по ЕСВ. Набираю отчет в программе ARM zvit 119 "Единий внесок" экспортирую в формат pfz, при импорте , для отправки отчета электронно, в программу Бест Звит видает ошибку "Не коректне ім"я файлу E04T00F.xml" не импортирует отчет#wall#
Про БЭСТ забыли. Отправляем с Ме-ДОКа

barash_vn
Гений
Гений
Повідомлень: 433
З нами з: 04 квітня 2011, 13:39
Дякував (ла): 186 разів
Подякували: 80 разів

Повідомлення barash_vn »

Доброго дня!!!! Підкажіть, сьогодні в ПФ сказали, що термін здачі звіту за січень продовжено до 25-го числа. Хто ще таке чув??? Чи це місцеві решення.

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”