Чим живе твоє місто?

Розмови на різні теми
офигевшая
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7852
З нами з: 18 січня 2012, 02:15
Дякував (ла): 10003 рази
Подякували: 5885 разів

Повідомлення офигевшая »

Королева в пальто писав:
офигевшая писав:
Королева в пальто писав:#smoke# Спасибки за мысль ... надо подумать ...
А чо тут думать? Если совсем плохо - коньяк или водка, если просто тоскливо - мартини или сухарь в компании единомышленниц...#blum#

Единомышленницы , ау !!! #drinks# #g_cray2#
А шо. я могу, но по скайпу, разве что.....#drinks# #drinks# #drinks# Нам же любое настроение создать - 5 минут делов!

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Ну я тут как-то оглашала скайп ... #blush# Впрочем , это лучше в личку ... #wink#

офигевшая
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7852
З нами з: 18 січня 2012, 02:15
Дякував (ла): 10003 рази
Подякували: 5885 разів

Повідомлення офигевшая »

Королева в пальто писав:Ну я тут как-то оглашала скайп ... #blush# Впрочем , это лучше в личку ... #wink#
Адназначна! Но сегодня уже поздно - уже и выпито и закушено.....#rolf# #rolf# #rolf# #rolf# #rolf# #rolf# #rolf#

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

офигевшая писав:
Королева в пальто писав:Ну я тут как-то оглашала скайп ... #blush# Впрочем , это лучше в личку ... #wink#
Адназначна! Но сегодня уже поздно - уже и выпито и закушено.....#rolf# #rolf# #rolf# #rolf# #rolf# #rolf# #rolf#
Низкий поклон #hi#

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »


LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Оляля! Ну що ж Ви так знущаєтеся, тим паче, що шоколад таки дужжжжжжжжжжже смачнючий - присмачнючий, Ви нам по проводку скиньте парочку плиток, або з'їжте за нас #g_haha#

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

краще по проводку, бо як почну за всіх їсти......
ніяк не виставлю фотку: шопка з шоколаду у віт рині Львівської майстерні шоколаду.#blush#

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

у Львові було дуже багато кав"ярень , цукерень і взагалі місць, де можна було провести час, різного рівня - від фешенебельних до бандитських генделиків. на вулиці Академічній ( тепер пр. Шевченка) була багато висококласних кав"ярень і цукерень, це було місце прогулянок львівської знаті. Як правило, кожен мав заклад, де часто "зависав". Так у кав"ярні Шкоцькій, наприклад, збиралися математики, серед них Стефан Банах. ТАм була створена Шкоцька книга ось тут про неї
…Мене найбільше вабила цукерня Залевського на вулиці Академічній. Відтоді, по правді, ніде у світі не бачив цукерничих вітрин, оздоблених із таким розмахом. Це була, по суті, велика сцена, оправлена в металеву раму, на якій кілька разів на рік змінювалися декорації, що були тлом для вражаючих скульптур і алегоричних фігур із марципану. Якісь великі натуралісти, рубенси цукерництва, втілювали на ній свої фантазії, а надто перед Різдвом і Великоднем, коли за шибами поставали дивовижі, застиглі в мигдалевій масі та чоколяді. Цукрові Миколаї мчали на санях, із їхніх лантухів ринули лавини смаколиків. На глазурованих полумисках спочивали шинки й риби в галяреті, теж марципанові і з кремовою начинкою. Навіть скибки цитрини, що просвічували крізь галяретку, були витвором цукерничого різьбярства. Пам’ятаю стада рожевих свинок із чоколядовими оченятами, найрізноманітніші фрукти, гриби, вудженину, рослини, якісь печери й скелі. Складалося враження, що Залевський подужає відтворити в цукрі та чоколяді цілий Космос, оздобивши сонце лущеним мигдалем, а зірки – лискучою глазур’ю”. Це опис Станіслава Лема цукерні Залевського - видатного львівського кондитера, якого після 39 року зіслали в Сибір. звідтам писав дружині, що пропадає за солодощами. Там і помер. А цукерню націоналізувли, там був магазин Світоч, зараз Пузата хата.
зараз іде відновлення оцих львівських традицій, виготовлення цукерок і пляцків на очах у публіки, виставлення їх у вітринах магазинів. Поки що тільки на пл.Ринок, але хто зна.... далі буде?

офигевшая
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7852
З нами з: 18 січня 2012, 02:15
Дякував (ла): 10003 рази
Подякували: 5885 разів

Повідомлення офигевшая »

Оля! ТО шоколад, то марципан...я уже слюной капаю на клавиатуру!!!!#rolf# #rolf#

Дашка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3769
З нами з: 19 серпня 2011, 01:25
Дякував (ла): 2944 рази
Подякували: 7631 раз

Повідомлення Дашка »

офигевшая писав:Оля! ТО шоколад, то марципан...я уже слюной капаю на клавиатуру!!!!#rolf# #rolf#
Точняк...ужо салфеток не хватает....#g_cray2# а до конца рабочего дня ещё далеко#g_cray2#

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”