Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

IrinaR писав:Добрый день. Подскажите, пожалуйста, может кто-то сталкивался. У нашего поставщика свидетельство плательщика НДС анулировано 29.08 по инициативе налоговой. В августе, в первых числах у нас были от них поставки. Примут ли у них декларацию по НДС за август? Боюсь потерять налоговый кредит по этим поставкам...
на момент первого события ваш контрагент был плательщиком ндс, поэтому кредит вы не потеряете

IrinaR
ПрофиПрофи
Повідомлень: 46
З нами з: 15 червня 2009, 10:35
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення IrinaR »

Большое спасибо

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3154
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2382 рази
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

IrinaR писав:Добрый день. Подскажите, пожалуйста, может кто-то сталкивался. У нашего поставщика свидетельство плательщика НДС анулировано 29.08 по инициативе налоговой. В августе, в первых числах у нас были от них поставки. Примут ли у них декларацию по НДС за август? Боюсь потерять налоговый кредит по этим поставкам...
В начале августа были плательщиками, так что все в порядке
Я в прошлом году использовал в сент. ПН за март, от плательщика потерявшего свид-во в мае
нормально

olesya-zdes
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 135
З нами з: 03 лютого 2014, 13:13
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 28 разів

Повідомлення olesya-zdes »

Здравствуйте,
заполняю декларацию по ндс,
у нас был покупатель - не плательщик ндс,
в самой декларации я его пишу в налоговых обязательствах в рядке 1 эТО ПРАВИЛЬНО?, в додатке 5 я его пишу в операции, що оподатковуються за основной ставкою в ІНШІ - ПРАВИЛЬНО?
в реестре выданных накладных - у графі 5 „найменування (П.І.Б. – для фізичної особи) платника податку – покупця” записується «Поставка неплатнику податку»;
у графі 6 „індивідуальний податковий номер платника податку – покупця” проставляється позначка «Х»; ПРАВИЛЬНО?

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

olesya-zdes писав:Здравствуйте,
заполняю декларацию по ндс,
у нас был покупатель - не плательщик ндс,
в самой декларации я его пишу в налоговых обязательствах в рядке 1 эТО ПРАВИЛЬНО?, в додатке 5 я его пишу в операции, що оподатковуються за основной ставкою в ІНШІ - ПРАВИЛЬНО?
а куда мне его писать в реестре выданных накладных - ведь накладную мы ему не давали
да все правильно в реестре НН номер выписанной НН название не плательщика ИНН 400000000000, сумма с НДС, без НДС и НДС

olesya-zdes
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 135
З нами з: 03 лютого 2014, 13:13
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 28 разів

Повідомлення olesya-zdes »

Dfcbkbcf писав:
olesya-zdes писав:Здравствуйте,
заполняю декларацию по ндс,
у нас был покупатель - не плательщик ндс,
в самой декларации я его пишу в налоговых обязательствах в рядке 1 эТО ПРАВИЛЬНО?, в додатке 5 я его пишу в операции, що оподатковуються за основной ставкою в ІНШІ - ПРАВИЛЬНО?
а куда мне его писать в реестре выданных накладных - ведь накладную мы ему не давали
да все правильно в реестре НН номер выписанной НН название не плательщика ИНН 400000000000, сумма с НДС, без НДС и НДС
спасибо! хочу уточнить - в ПІБ писати ПОСТАВКА НЕПЛАТНИКУ ПОДАТКУ, а в інд под номере - 400000000000?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

olesya-zdes писав:
Dfcbkbcf писав:
olesya-zdes писав:Здравствуйте,
заполняю декларацию по ндс,
у нас был покупатель - не плательщик ндс,
в самой декларации я его пишу в налоговых обязательствах в рядке 1 эТО ПРАВИЛЬНО?, в додатке 5 я его пишу в операции, що оподатковуються за основной ставкою в ІНШІ - ПРАВИЛЬНО?
а куда мне его писать в реестре выданных накладных - ведь накладную мы ему не давали
да все правильно в реестре НН номер выписанной НН название не плательщика ИНН 400000000000, сумма с НДС, без НДС и НДС
спасибо! хочу уточнить - в ПІБ писати ПОСТАВКА НЕПЛАТНИКУ ПОДАТКУ, а в інд под номере - 400000000000?
Да, но я все равно указываю, кому конкретно: Поставка неплатнику податку (Иванов И.И.).

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

olesya-zdes писав:
Dfcbkbcf писав:
olesya-zdes писав:Здравствуйте,
заполняю декларацию по ндс,
у нас был покупатель - не плательщик ндс,
в самой декларации я его пишу в налоговых обязательствах в рядке 1 эТО ПРАВИЛЬНО?, в додатке 5 я его пишу в операции, що оподатковуються за основной ставкою в ІНШІ - ПРАВИЛЬНО?
а куда мне его писать в реестре выданных накладных - ведь накладную мы ему не давали
да все правильно в реестре НН номер выписанной НН название не плательщика ИНН 400000000000, сумма с НДС, без НДС и НДС
спасибо! хочу уточнить - в ПІБ писати ПОСТАВКА НЕПЛАТНИКУ ПОДАТКУ, а в інд под номере - 400000000000?
я пишу название контрагента...

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Тюша писав:
olesya-zdes писав:
Dfcbkbcf писав: да все правильно в реестре НН номер выписанной НН название не плательщика ИНН 400000000000, сумма с НДС, без НДС и НДС
спасибо! хочу уточнить - в ПІБ писати ПОСТАВКА НЕПЛАТНИКУ ПОДАТКУ, а в інд под номере - 400000000000?
Да, но я все равно указываю, кому конкретно: Поставка неплатнику податку (Иванов И.И.).
а обязательно это писать??? я название или ФОП или имя.. смотря кому отгружаем..

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

olesya-zdes писав:Здравствуйте,
заполняю декларацию по ндс,
у нас был покупатель - не плательщик ндс,
в самой декларации я его пишу в налоговых обязательствах в рядке 1 эТО ПРАВИЛЬНО?, в додатке 5 я его пишу в операции, що оподатковуються за основной ставкою в ІНШІ - ПРАВИЛЬНО?
в реестре выданных накладных - у графі 5 „найменування (П.І.Б. – для фізичної особи) платника податку – покупця” записується «Поставка неплатнику податку»;
у графі 6 „індивідуальний податковий номер платника податку – покупця” проставляється позначка «Х»; ПРАВИЛЬНО?
1. Правильно;
2. Правильно;
3.
101.21
Який порядок заповнення платником податку граф розділу І Реєстру виданих та отриманих податкових накладних у разі здійснення операцій з поставки товарів/послуг неплатникам ПДВ?
Коротка та повна відповіді ідентичні:
Порядок ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних (далі – Реєстр) затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.11.2013 № 708, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.12.2013 за № 2118/24650.
При занесенні до розділу І «Видані податкові накладні» Реєстру податкових накладних, що виписані при постачанні товарів/послуг покупцю, який не зареєстрований платником ПДВ:
у графі 1 записується порядковий номер податкової накладної;
до граф 2, 3 переносять відповідні реквізити податкової накладної;
у графі 4 «вид документа» проставляється позначення «ПНП02» (постачання неплатнику податку);
у графі 5 «найменування (прізвище, ім’я, по батькові - для фізичної особи – підприємця) покупця» записується «Поставка неплатнику податку» або «Натуральна виплата в рахунок оплати праці фізичним особам» тощо;
у графі 6 «Індивідуальний податковий номер платника податку – покупця» проставляється «400000000000»;
у графах 7 - 13 відображаються вартісні показники щодо поставки товарів/послуг.

P.S. Обращаю внимание на то, что ответ изменен!!!

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”