Фінансовий звіт малого підприємства

Звітність, адреси районних відділень
Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Снежынка писав:#rrul# Бухгалтера допоможіть !)
1.Можна закрить с-до ДТ 6431 на 0,01 коп в балансі за 9 міс 2015р.
Якою проводкою?
2. Може бути С-до кінцеве ДТ443 "-4300,00"???( після виправлення невірних проводок по 361. Робила проводку ДТ 361 Кт 443) ?
Чи як його закрить?
Хто знає((((

Jeka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 21 липня 2015, 13:29
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Jeka »

#rrul#
Jeka писав:в принципе размер УФ должен быть правильным в Балансе, как не крутите, поэтому лучше внести исправления так-как Вам писали выше..
Извините ошибка 300тыс. УФ.
Пасив за счет увеличения УФ увеличивается, а актив не нет. Поэтому эту разницу нужно куда-то девать. Я думаю списывать за счет прибыли.[/quote]
Если в активе даже и непахнет этой суммой, значить были убытки.

Jeka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 21 липня 2015, 13:29
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Jeka »

Dfcbkbcf писав: Да неправильно оУФ отображен в прошлых периодах, я так думаю, что до 2012г. (((

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Jeka писав:#rrul#
Jeka писав:в принципе размер УФ должен быть правильным в Балансе, как не крутите, поэтому лучше внести исправления так-как Вам писали выше..
Извините ошибка 300тыс. УФ.
Пасив за счет увеличения УФ увеличивается, а актив не нет. Поэтому эту разницу нужно куда-то девать. Я думаю списывать за счет прибыли.
Если в активе даже и непахнет этой суммой, значить были убытки.[/quote]
Вы вносили изменения в Установительные документы относительно увеличения УФ??, каким образом у Вас увеличивался УФ???
да читайте здесь
2) виправлення помилок минулих років оформляється у місяці виявлення помилки бухгалтерською довідкою, в якій наводяться зміст помилки, сума та кореспонденція рахунків бухгалтерського обліку, якою виправляється помилка. У місяці складання бухгалтерської довідки її дані записуються до відповідного регістру бухгалтерського обліку та Головної книги.
http://dtkt.com.ua/show/1cid03043.html

Jeka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 21 липня 2015, 13:29
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Jeka »

Dfcbkbcf писав:
Jeka писав:#rrul#
Jeka писав:в принципе размер УФ должен быть правильным в Балансе, как не крутите, поэтому лучше внести исправления так-как Вам писали выше..
Извините ошибка 300тыс. УФ.
Пасив за счет увеличения УФ увеличивается, а актив не нет. Поэтому эту разницу нужно куда-то девать. Я думаю списывать за счет прибыли.
Если в активе даже и непахнет этой суммой, значить были убытки.
Вы вносили изменения в Установительные документы относительно увеличения УФ??, каким образом у Вас увеличивался УФ???
да читайте здесь
2) виправлення помилок минулих років оформляється у місяці виявлення помилки бухгалтерською довідкою, в якій наводяться зміст помилки, сума та кореспонденція рахунків бухгалтерського обліку, якою виправляється помилка. У місяці складання бухгалтерської довідки її дані записуються до відповідного регістру бухгалтерського обліку та Головної книги.
http://dtkt.com.ua/show/1cid03043.html[/quote]
Во всех уставных документах правильный, а в балансе нет. Как такое может быть? Идиотизм

Jeka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 21 липня 2015, 13:29
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Jeka »

Во всех уставных документах правильный, а в балансе нет. Как такое может быть? Идиотизм

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

Jeka писав:Во всех уставных документах правильный, а в балансе нет. Как такое может быть? Идиотизм
запросто, у меня на одном предприятии тоже так было.... Я старую отчетность не трогала, а со своего отчетного периода сделаа как положено

Jeka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 21 липня 2015, 13:29
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Jeka »

Люлик писав:
Jeka писав:Во всех уставных документах правильный, а в балансе нет. Как такое может быть? Идиотизм
запросто, у меня на одном предприятии тоже так было.... Я старую отчетность не трогала, а со своего отчетного периода сделаа как положено
А можно поподробней, как вы делали. Спасибо.

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

Jeka писав:
Люлик писав:
Jeka писав:Во всех уставных документах правильный, а в балансе нет. Как такое может быть? Идиотизм
запросто, у меня на одном предприятии тоже так было.... Я старую отчетность не трогала, а со своего отчетного периода сделаа как положено
А можно поподробней, как вы делали. Спасибо.
показала правильную сумму УФ, в соот. с учредительными доками.

Jeka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 21 липня 2015, 13:29
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Jeka »

Так показатели на начало года не идут(((

Відповісти

Повернутись до “Статистика”