Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
VLASTENA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1043
З нами з: 28 квітня 2011, 10:59
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 221 раз

Повідомлення VLASTENA »

КАК ВАМ ЭТО:
Пенсійний фонд постановою від 11.02.2013 N 2-9 вніс зміни до Порядку подання звітів до Пенсійного фонду України в електронній формі, якими, зокрема, передбачено, що звіт страхувальником повинен подаватися в повному обсязі.

Звіт складений з порушеннями вимог Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, у тому числі без обов'язкових реквізитів, передбачених п. 2.8 розд. II зазначеного Порядку, не вважається звітом та вважається таким, що не подавався.

Постанова зареєстрована в Міністерстві юстиції 27 лютого 2013 р. за N 334/22866 та набирає чинності з дня її офіційного опублікування.
КАКИЕ МЫСЛИ? ЧЕГО ХОТЯТ СКАЗАТЬ генераторы идей?

Lyusya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 238
З нами з: 24 березня 2011, 10:05
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Lyusya »

VLASTENA писав:КАК ВАМ ЭТО:
Пенсійний фонд постановою від 11.02.2013 N 2-9 вніс зміни до Порядку подання звітів до Пенсійного фонду України в електронній формі, якими, зокрема, передбачено, що звіт страхувальником повинен подаватися в повному обсязі.

Звіт складений з порушеннями вимог Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, у тому числі без обов'язкових реквізитів, передбачених п. 2.8 розд. II зазначеного Порядку, не вважається звітом та вважається таким, що не подавався.

Постанова зареєстрована в Міністерстві юстиції 27 лютого 2013 р. за N 334/22866 та набирає чинності з дня її офіційного опублікування.
КАКИЕ МЫСЛИ? ЧЕГО ХОТЯТ СКАЗАТЬ генераторы идей?
"Не подавався" - штраф впаяют!

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

ну ЄСВ йде ж в Мінздох, вот і вимоги як др податк звітності
у тому числі без обов'язкових реквізитів, передбачених пунктом 2.8 розділу II зазначеного Порядку, не вважається звітом та вважається таким, що не подавався
шаг влево, шаг вправо - растрел #hunter#
ще введуть "прийнято до відома" і т.д.
ви звернули увагу, що податківці зараз біснують , при чому, якщо в них вказівка зверху, то ніякі аргументи не приймаються

graff25
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 19 лютого 2013, 01:35
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 136 разів

Повідомлення graff25 »

VLASTENA писав:КАК ВАМ ЭТО:
Пенсійний фонд постановою від 11.02.2013 N 2-9 вніс зміни до Порядку подання звітів до Пенсійного фонду України в електронній формі, якими, зокрема, передбачено, що звіт страхувальником повинен подаватися в повному обсязі.

Звіт складений з порушеннями вимог Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, у тому числі без обов'язкових реквізитів, передбачених п. 2.8 розд. II зазначеного Порядку, не вважається звітом та вважається таким, що не подавався.

Постанова зареєстрована в Міністерстві юстиції 27 лютого 2013 р. за N 334/22866 та набирає чинності з дня її офіційного опублікування.
КАКИЕ МЫСЛИ? ЧЕГО ХОТЯТ СКАЗАТЬ генераторы идей?
Читайте:
2. Затвердити Зміни до Порядку подання звітів до Пенсійного
фонду України в електронній формі, затвердженого постановою
правління Пенсійного фонду України від 19 квітня 2007 року N 7-7
Тоесть просто приводят старую постанову про ЕЦП под закон о ЕСВ, вместо старого сбора в Пенсионный фонд. Конечно поздновато... ну лучше поздно, чем никогда:)
Тоесть, собственно постанова сводится к фразе из первого пункта:
після слів "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" доповнити словами ", "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування"
ну и к прочим актуализациям.
Про пункт 2,8 в этой постанове я ничего не нашёл, где вы взяли текст я не знаю. Но журналисты они такие,( я сейчас как раз пишу на эту тему пост, если интересно, позже скажу где почитать).
А вот пункт 2,8 текущего порядка, тот который от 10 грудня 2012 року № 24-1, начинается так:
2.8. Звіт повинен містити такі обов'язкові реквізити:
И идёт перечень необходимых реквизитов отчёта. Такчто журналист известного вам ресурса написал по принципу: "слышал звон..." и опирался на собственное богатое воображение.
А генераторы идей сказали только то что сказали.

Санита
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 29 грудня 2011, 14:25
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення Санита »

Может кто в курсе, отправила отчет, пришла 2 квитанция, что отчет принят, но с ошибкой - нет 5 дод. Перездавать нужно?

graff25
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 19 лютого 2013, 01:35
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 136 разів

Повідомлення graff25 »

Санита писав:Может кто в курсе, отправила отчет, пришла 2 квитанция, что отчет принят, но с ошибкой - нет 5 дод. Перездавать нужно?
текст квитанции в студию

Санита
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 29 грудня 2011, 14:25
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення Санита »

Спасибо, что ответили, но дословный текст квитанции смогу процитировать только после 14-00.

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

06 марта сдала отчет по ЕСВ. Получила квитанции1,2. Сегодня меня осенило, что в таблице 1 в строке "Працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню" поставила прочерк, а надо 1. Раньше я бы ничего не делала, а сейчас (((( Решила сдать сегодня отчет повторно. Копирую в МЕДке старый отчет, чтобы внести в него исправления, а мне пишет "Створення двох та більше копій документу у періоді лютий 2013 вплине на перенесення даних у документ наступного періоду, або на перевірки показників документів між періодами." И я чего- то забоялась.

Отзовитесь те, кто исправлял отчеты по ЕСВ и отправлял их повторно. Как мне это сделать в МЕДке.

Seviyorum
Гуру
Гуру
Повідомлень: 76
З нами з: 11 вересня 2012, 08:55
Дякував (ла): 178 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення Seviyorum »

cometa писав:06 марта сдала отчет по ЕСВ. Получила квитанции1,2. Сегодня меня осенило, что в таблице 1 в строке "Працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню" поставила прочерк, а надо 1. Раньше я бы ничего не делала, а сейчас (((( Решила сдать сегодня отчет повторно. Копирую в МЕДке старый отчет, чтобы внести в него исправления, а мне пишет "Створення двох та більше копій документу у періоді лютий 2013 вплине на перенесення даних у документ наступного періоду, або на перевірки показників документів між періодами." И я чего- то забоялась.

Отзовитесь те, кто исправлял отчеты по ЕСВ и отправлял их повторно. Как мне это сделать в МЕДке.

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17318 разів

Повідомлення Ин »

Seviyorum писав:
cometa писав:06 марта сдала отчет по ЕСВ. Получила квитанции1,2. Сегодня меня осенило, что в таблице 1 в строке "Працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню" поставила прочерк, а надо 1. Раньше я бы ничего не делала, а сейчас (((( Решила сдать сегодня отчет повторно. Копирую в МЕДке старый отчет, чтобы внести в него исправления, а мне пишет "Створення двох та більше копій документу у періоді лютий 2013 вплине на перенесення даних у документ наступного періоду, або на перевірки показників документів між періодами." И я чего- то забоялась.

Отзовитесь те, кто исправлял отчеты по ЕСВ и отправлял их повторно. Как мне это сделать в МЕДке.
Скопіювала, внесла зміни і знову відправила- це було в звіті за січень, на звіт за лютий , а я його теж вже здала, ніяк не вплинуло.

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”