Больничный по беременности и родам

пушка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 133
З нами з: 21 липня 2011, 01:44
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення пушка »

Я ще не була у своєму фонді,планую в п'ятницю в розвідку поїхати...подивлюсь що мені скажуть зприводу всіх цих питань і які документи подавати..в мене немає "зарплатної" картки,тому не знаю чи можна перерахувати на свою приватну ці кошти....в нас Приват і чекової теж немає.може хтось підкаже?і чи довго зараз перераховує фонд ці кошти? бо мене вже з мого місця потроху відтісняють,а я хочу все сама проконтролювати.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

пушка писав:Я ще не була у своєму фонді,планую в п'ятницю в розвідку поїхати...подивлюсь що мені скажуть зприводу всіх цих питань і які документи подавати..в мене немає "зарплатної" картки,тому не знаю чи можна перерахувати на свою приватну ці кошти....в нас Приват і чекової теж немає.може хтось підкаже?і чи довго зараз перераховує фонд ці кошти? бо мене вже з мого місця потроху відтісняють,а я хочу все сама проконтролювати.
а як вам до того виплачували з/п?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

пушка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 133
З нами з: 21 липня 2011, 01:44
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення пушка »

З каси, готівкою,через ВКО...я і виплачувала....як і іншим..але оскільки Приват чекових не дає,то відповідно я не зможу зняти готівку,зробити ПКо і виплатити собі.Виходить тільки на особисту картку можна..але чи правильно вони туди зайдуть і я їх зможу зняти безперешкодно.

stimul
Гений
Гений
Повідомлень: 377
З нами з: 04 червня 2010, 02:03
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення stimul »

Добрый день. Сотрудница была в отпуске с 08.12.16 по 12.04.17 (включительно). Уходит по уходу до 3 лет.
Декретные отражены в отчете по ЕСВ за декабрь 2016 (помесячно). Есв показано и уплачено по факту начисления за все месяцы.
В декабре мин. ЗП 1600 (зп + декретные за декабрь больше 1600).

Декретные с разбивкой показаны в отчете за декабрь:
январь 2738,2
февраль 2473,24
март 2738,23
апрель 1059,96.

Мне нужно доначислять ЕСВ до базы 3200 за все месяцы или только за апрель (ведь по сравнению с месяцем начисления декретные больше мин. зп за декабрь?

Как отразит в отчете:
табл 5: категория ЗО "5". Дата окончания 12.
категория ЗО ставить "6". Дата початку 13.
табл. 6: код категори ЗО "1"; Код типу нарахувань 13; мес. нарах "4",; сумма разницы м/д мин зп и зп: 3200-1059,96=2140,04; нарах ЕСВ 470,81.

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

пушка писав:З каси, готівкою,через ВКО...я і виплачувала....як і іншим..але оскільки Приват чекових не дає,то відповідно я не зможу зняти готівку,зробити ПКо і виплатити собі.Виходить тільки на особисту картку можна..але чи правильно вони туди зайдуть і я їх зможу зняти безперешкодно.
Вам нужно с банком общаться. Могут ли они выдать наличку со спецсчета?
Ощадбанк,например, не перечислял категорически на личную карту сотрудницы в другом банке. Только = на открытую карту у них. Не так сложно карту взять, если шо.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13686
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27922 рази

Повідомлення Яков »

stimul писав:Добрый день. Сотрудница была в отпуске с 08.12.16 по 12.04.17 (включительно). Уходит по уходу до 3 лет.
Декретные отражены в отчете по ЕСВ за декабрь 2016 (помесячно). Есв показано и уплачено по факту начисления за все месяцы.
В декабре мин. ЗП 1600 (зп + декретные за декабрь больше 1600).

Декретные с разбивкой показаны в отчете за декабрь:
январь 2738,2
февраль 2473,24
март 2738,23
апрель 1059,96.

Мне нужно доначислять ЕСВ до базы 3200 за все месяцы или только за апрель (ведь по сравнению с месяцем начисления декретные больше мин. зп за декабрь?

Как отразить в отчете:
табл 5: категория ЗО "5". Дата окончания 12.
категория ЗО ставить "6". Дата початку 13.
табл. 6: код категори ЗО "1"; Код типу нарахувань 13; мес. нарах "4",; сумма разницы м/д мин зп и зп: 3200-1059,96=2140,04; нарах ЕСВ 470,81.
с кодом "13" - за все месяцы 2017 года (январь - апрель, отдельными строками помесячно в отчёте за апрель). январь: 3200-2738,20=461,80 ЕСВ 101,60... и т.д.
Табл. 5 - правильно
Зображення

feoklena
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 07 лютого 2013, 01:39
Дякував (ла): 830 разів
Подякували: 607 разів

Повідомлення feoklena »

пушка писав:З каси, готівкою,через ВКО...я і виплачувала....як і іншим..але оскільки Приват чекових не дає,то відповідно я не зможу зняти готівку,зробити ПКо і виплатити собі.Виходить тільки на особисту картку можна..але чи правильно вони туди зайдуть і я їх зможу зняти безперешкодно.
А что в привате говорят? У них должны быть варианты под что можно снять деньги со счета (уже давно не снимала с привата).

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

пушка писав:Я ще не була у своєму фонді,планую в п'ятницю в розвідку поїхати...подивлюсь що мені скажуть зприводу всіх цих питань і які документи подавати..в мене немає "зарплатної" картки,тому не знаю чи можна перерахувати на свою приватну ці кошти....в нас Приват і чекової теж немає.може хтось підкаже?і чи довго зараз перераховує фонд ці кошти? бо мене вже з мого місця потроху відтісняють,а я хочу все сама проконтролювати.
Вам однозначно потрібно відкрити спец рахунок. В своєму обслуговуючому банку уточнити можливі варіанти виплати коштів з цього спец рахунку, щоб все було правильно.
Закон про соц страхування, стаття 34 http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1105-14/stru#Stru
"2. Страхувальник-роботодавець відкриває окремий поточний рахунок для зарахування страхових коштів у банках у порядку, встановленому Національним банком України. ....
Кошти Фонду, що надходять на зазначений рахунок, обліковуються на окремому субрахунку.
Страхові кошти, зараховані на окремий поточний рахунок у банку ..... можуть бути використані страхувальником виключно на надання матеріального забезпечення та соціальних послуг застрахованим особам. Страхові кошти, зараховані на окремий рахунок, не можуть бути спрямовані на задоволення вимог кредиторів, на стягнення на підставі виконавчих та інших документів, за якими здійснюється стягнення відповідно до закону."

пушка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 133
З нами з: 21 липня 2011, 01:44
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення пушка »

feoklena писав:
пушка писав:З каси, готівкою,через ВКО...я і виплачувала....як і іншим..але оскільки Приват чекових не дає,то відповідно я не зможу зняти готівку,зробити ПКо і виплатити собі.Виходить тільки на особисту картку можна..але чи правильно вони туди зайдуть і я їх зможу зняти безперешкодно.
А что в привате говорят? У них должны быть варианты под что можно снять деньги со счета (уже давно не снимала с привата).
Уже была в привате..сказали так снять не получится...нужно карту "для выплат" открыть.потом ее можно использовать для декретных(помощи)

пушка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 133
З нами з: 21 липня 2011, 01:44
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення пушка »

Татьяна ТС писав:
пушка писав:Я ще не була у своєму фонді,планую в п'ятницю в розвідку поїхати...подивлюсь що мені скажуть зприводу всіх цих питань і які документи подавати..в мене немає "зарплатної" картки,тому не знаю чи можна перерахувати на свою приватну ці кошти....в нас Приват і чекової теж немає.може хтось підкаже?і чи довго зараз перераховує фонд ці кошти? бо мене вже з мого місця потроху відтісняють,а я хочу все сама проконтролювати.
Вам однозначно потрібно відкрити спец рахунок. В своєму обслуговуючому банку уточнити можливі варіанти виплати коштів з цього спец рахунку, щоб все було правильно.
Закон про соц страхування, стаття 34 http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1105-14/stru#Stru
"2. Страхувальник-роботодавець відкриває окремий поточний рахунок для зарахування страхових коштів у банках у порядку, встановленому Національним банком України. ....
Кошти Фонду, що надходять на зазначений рахунок, обліковуються на окремому субрахунку.
Страхові кошти, зараховані на окремий поточний рахунок у банку ..... можуть бути використані страхувальником виключно на надання матеріального забезпечення та соціальних послуг застрахованим особам. Страхові кошти, зараховані на окремий рахунок, не можуть бути спрямовані на задоволення вимог кредиторів, на стягнення на підставі виконавчих та інших документів, за якими здійснюється стягнення відповідно до закону."
в приваті він відкритий автоматично,хоч з цим немає проблем...так і називається "соц.страх" але на всякий випадок перепитала-підтвердили,що його треба вказувати в заяві в фонд.

Відповісти

Повернутись до “Декретні”