Імпорт

Kinder
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 16 травня 2012, 04:46
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Kinder »

Может нужно писать в другой теме, но я не нашла. Прошу Вас помочь мне разобраться с ндс на приобретение импортного легкового автомобиля: мы 100% ндс можем отнести в налоговый кредит? Легковой автомобиль будет использоваться для нужд предприятия и оприходоваться как основное средство.Просто не сталкивалась с этим.

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Kinder писав:Может нужно писать в другой теме, но я не нашла. Прошу Вас помочь мне разобраться с ндс на приобретение импортного легкового автомобиля: мы 100% ндс можем отнести в налоговый кредит? Просто не сталкивалась с этим.
можете

Kinder
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 16 травня 2012, 04:46
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Kinder »

Спасибо

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

#rrul# #rrul# #rrul# застрельте м ене, або поясніть, як жити дальше! Дістала вісімка!
отже фірма імпортує товар. Авансів немає, тобто отримали - потім заплатили. залишок є постйно і на початок і на кінець місяця.Формуємо курсові різниці:
придбання товару - курсові різниці не формуємо (Евеліна, дякую!)
оплачуємо товар - курсові різниці не формуємо
кінець місяця - формуємо курсові різниці по залишкахзаборгованості перед постачальником.
Я все вірно розписала, чи десь помиляюся????

Ксюшик
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 193
З нами з: 26 вересня 2012, 00:54
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 31 раз

Повідомлення Ксюшик »

оляля писав:#rrul# #rrul# #rrul# застрельте м ене, або поясніть, як жити дальше! Дістала вісімка!
отже фірма імпортує товар. Авансів немає, тобто отримали - потім заплатили. залишок є постйно і на початок і на кінець місяця.Формуємо курсові різниці:
придбання товару - курсові різниці не формуємо (Евеліна, дякую!)
оплачуємо товар - курсові різниці не формуємо
кінець місяця - формуємо курсові різниці по залишкахзаборгованості перед постачальником.
Я все вірно розписала, чи десь помиляюся????
Стрелять не будем-патроны кончились(закончились).#search#
Потренируемся вместе.
Статья монетарная- будете перечислять(доперечислять).Я правильно поняла?.Будут курсовые разницы.Причем, насколько я понимаю, и при первом платеже и при окончательном.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

можве Ви і зрозуміли, але я нічого!!#g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# описаний мною приклад вкладається в місяць. Так робиться чи якось інакше*

Ксюшик
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 193
З нами з: 26 вересня 2012, 00:54
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 31 раз

Повідомлення Ксюшик »

оляля писав:можве Ви і зрозуміли, але я нічого!!#g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# описаний мною приклад вкладається в місяць. Так робиться чи якось інакше*
Вы получили товар, за него Вы же должны денег поставщику.Т.о. это монетарная статья, по которой курсовые разницы СЧИТАЮТСЯ.
Платите(например 30% от суммы поставки).Курс по ГТД(напр.дол)8,0), курс при оплате- 8,1.Разница-отр.значение курсовых разниц.
Дальше перечисляете 70% при курсе дол.7,9.Разница ПОЛОЖИТЕЛЬНОЕ значение курс.разниц.Я так понимаю.
Проверьте вручную. что по концу месяца Вам выдала программулина.

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

коли проводите закриття мысяця, то треба знымати "птичку" переоц валюти - це робиться в ост день кварталу
коли оплачуэте товар, то э курс рызницы

Ксюшик
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 193
З нами з: 26 вересня 2012, 00:54
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 31 раз

Повідомлення Ксюшик »

svitlass писав:коли проводите закриття мысяця, то треба знымати "птичку" переоц валюти - це робиться в ост день кварталу
коли оплачуэте товар, то э курс рызницы
Заходим в меню "Предприятие",далее "учетная политика",далее "немонетарные" далее открываются счета и там ставим галку в нужных местах по нужным счетам( дебет-кр)

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

а хіба в останній місяць кварталу?

Відповісти

Повернутись до “ЗЕД”