Чим живе твоє місто?

Розмови на різні теми
shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 876 разів
Подякували: 3172 рази

Повідомлення shinna »

Agatha писав:В Києві є Львівська майстерня шоколаду на Горького, навпроти Мегамаркету. http://www.chocolate.lviv.ua/ Дуже гарна атмосфера.
... и очень хорошее кафе в конце Андреевского спуска, с шоколадными прибамбасами из Львова.#blum#

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2439
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

shinna писав:
Agatha писав:В Києві є Львівська майстерня шоколаду на Горького, навпроти Мегамаркету. http://www.chocolate.lviv.ua/ Дуже гарна атмосфера.
... и очень хорошее кафе в конце Андреевского спуска, с шоколадными прибамбасами из Львова.#blum#

Ще не відреставроване?????????????? Як це вони його оминули??????????????

Лимончик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2477
З нами з: 25 січня 2012, 03:14
Дякував (ла): 5794 рази
Подякували: 3610 разів

Повідомлення Лимончик »

http://www.icon1.ru/24.03.2007/2


Если кто-то здесь был-поделитесь!!!

Nadien
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 193
З нами з: 06 лютого 2012, 04:44
Дякував (ла): 210 разів
Подякували: 80 разів

Повідомлення Nadien »

Лимончик писав:http://www.icon1.ru/24.03.2007/2


Если кто-то здесь был-поделитесь!!!
Років з два тому їздили, побували тільки в Свято-Троїцькій церкві та біля поховань, в печери вхід закрили, тільки ми підійшли (було вже близько четвертої години). До них іти повз озера під гору. Тишина і благодать.
А ще їздили в Голосіївську пустинь, до матушки Аліпії. Ссилочку не вмію кидати, але в Інеті знайти не складно

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

Я була роки 2 назад. Нічого особливого. Нижче Китаєво ( бо це на горі), 2 страшенно запущенних ставки від яких влітку незабутній аромат. І такого розміру комарі, що відбиватись треба палкою. Все повністю оточене приватним сектором, тому буквально в 2 м. від паркану - перекошені халупи ( дуже контрастують з позолотою на куполах) з бабками і дедками, що лузають насіння і спостерігають за відвідувачами. Я не можу оцінити святість Китаєво, бо не є прихожанкою православної церкви Московського патріархату. Можливо глибоко віруюча людина відчує там щось, а я ходила просто ознайомитись, з історичної точки зору.

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

На реконструкцию Бортнической станции аэрации необходимо 450 млн евро. Об этом журналистам заявил глава экологической комиссии Киевсовета Денис Москаль.

«Ситуация, которая сложилась на Бортнической станции аэрации, вызывает существенное волнение. На заседание постоянной комиссии по экологическим вопросам мы приглашали руководителя станции, и из его доклада следует, что необходимо принимать меры относительно продолжения реконструкции дамб иловых полей пока погодные условия позволяют технике проезжать по ним и подвозить грунт для подсыпки. Это нужно делать немедленно, поскольку во многих местах есть протекания, которые размывают все поля, что может привести к экологической катастрофе», - отметил специалист.

ORXIDEA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1385
З нами з: 28 листопада 2011, 01:03
Дякував (ла): 904 рази
Подякували: 860 разів

Повідомлення ORXIDEA »

Киевляне, переключаемся, скоро весна и масленица, кто где бывал раньше, прокоментируйте.....#drinks# http://www.doroga.ua/Pages/Events.aspx?EventID=364

ІринаД
Гений
Гений
Повідомлень: 381
З нами з: 05 липня 2011, 03:49
Дякував (ла): 169 разів
Подякували: 130 разів

Повідомлення ІринаД »

А в мене питання до оляля...Оля, скажіть будь-ласка у Львові на масляну будуть гуляння?Якщо так, то де і якого числа? 9 березня їду в Трускавець підлікуватися, дуже хочу поїхати до Львова на свято масляної.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

11 березня 2013 - 17 березня 2013

Масляна 2013

МАСЛЯНА буде відзначатися у Львові та інших містах країни з 11 по 17 марта. Традиційно свято відзначали гуляннями. Традиції передбачали: народні гуляння з національними обрядами, концертно-розважальну програму, універсальну ярмарок товарів та послуг, майстер-класи від народних майстрів з виготовлення сувенірної продукції. Свято завершиться зустріччю Весни і обрядовим спаленням символу зими - солом'яної баби.
Це все що я знайшла. Якщ чесно, то шось і не дуже впевнена, що у Львові масляну святкують. знаю, що по селах святкують запусти - останній тиждень перед Великим постом. А у Львові точно Широкую масленицу святкують у російському культурному центрі.
Але, знаєте, думаю, коли б Ви не приїхали до Львова - обов"язково буде цікаво.

ІринаД
Гений
Гений
Повідомлень: 381
З нами з: 05 липня 2011, 03:49
Дякував (ла): 169 разів
Подякували: 130 разів

Повідомлення ІринаД »

оляля писав:11 березня 2013 - 17 березня 2013

Масляна 2013

МАСЛЯНА буде відзначатися у Львові та інших містах країни з 11 по 17 марта. Традиційно свято відзначали гуляннями. Традиції передбачали: народні гуляння з національними обрядами, концертно-розважальну програму, універсальну ярмарок товарів та послуг, майстер-класи від народних майстрів з виготовлення сувенірної продукції. Свято завершиться зустріччю Весни і обрядовим спаленням символу зими - солом'яної баби.
Це все що я знайшла. Якщ чесно, то шось і не дуже впевнена, що у Львові масляну святкують. знаю, що по селах святкують запусти - останній тиждень перед Великим постом. А у Львові точно Широкую масленицу святкують у російському культурному центрі.
Але, знаєте, думаю, коли б Ви не приїхали до Львова - обов"язково буде цікаво.
Дякую Оля! Я через свою болячку вже 10 років їзжу в Трускавець, і кожен рік хоча б один раз їду до Львова!!!! Я в нього закохана! Цього разу хотілося б потрапити саме на свято масляної...

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”