Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

Татка в тапках писав: жаловаться можно на то, что не зарегистрировали корректировку...
ее вообще нет
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Татка в тапках писав:
Inna Medvetska писав:02.10.12 постачальник повернув мені передоплату за товар, ще раніше на ці кошти постачальником мені була виписана і зареєстрована в реєстрі податкова накладна. Але розрахунок коригування менгі почтачальник вфідмовляється давати мотивуючи тим, що
1. мені не вигідно сторнувати мій пода. кредит
2. головний бухгалтер просто прогавила, що потрібно виписати дод. 2
Хто порадить як вийти з даної ситуації і чим мені загрожує несторнування свого кредиту.
шото я ваще не поняла - они отразили себе обязательство
вы получили кредит
и не хотят снять свои обязательства?
ви вірно все зрозуміли, вони не хочуть знімати свої зобов*язання. Хоча де логіка не знаю. Буду мабуть подавати дод. 8. Але які документи подати в податкову, окрім банк. виписки. Ми їм писали ще лист на повернення грошей.

Татка в тапках
Оракул
Оракул
Повідомлень: 243
З нами з: 15 серпня 2012, 01:27
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 110 разів

Повідомлення Татка в тапках »

nachfin писав:
Татка в тапках писав: жаловаться можно на то, что не зарегистрировали корректировку...
ее вообще нет

не, ну корректировку надо выбивать по-любому.
Ситуёвина для бюджета не опасная - те отразили лишние обязательства, эти не уменьшили кредит. Штрафом не пахнет...
это по идее можно сделать и сейчас, налоговая не обидится.
надо разговаривать с чудиками

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

Татка в тапках писав:надо разговаривать с чудиками
Inna Medvetska писав: Але розрахунок коригування менгі почтачальник вфідмовляється давати мотивуючи тим, що
1. мені не вигідно сторнувати мій пода. кредит
Чудики же не дают РК, лишний раз с ними разговаривать только говорилку тупить.
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ
Питання:
Чи може покупець - платник ПДВ самостійно зменшити податковий кредит у разі відмови з боку постачальника товарів/послуг надати розрахунок коригування при поверненні постачальнику товарів/послуг або поверненні покупцю попередньої оплати?
Відповідь:
Відповідно до п. 192.1 ст. 192 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI, із змінами та доповненнями (далі - ПКУ), якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов'язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню.
Якщо внаслідок такого перерахунку відбувається зменшення суми компенсації на користь платника податку - постачальника, то:
а) постачальник відповідно зменшує суму податкових зобов'язань за результатами податкового періоду, протягом якого був проведений такий перерахунок, та надсилає отримувачу розрахунок коригування податку;
б) отримувач відповідно зменшує суму податкового кредиту за результатами такого податкового періоду в разі, якщо він зареєстрований як платник податку на дату проведення коригування, а також збільшив податковий кредит у зв'язку з отриманням таких товарів/послуг (пп. 192.1.1 п. 192.1 ст. 192 ПКУ).
Згідно з п. 18 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 01.11.2011 N 1379, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22.11.2011 за N 1333/20071, у разі здійснення коригування сум податкових зобов'язань відповідно до ст. 192 ПКУ постачальник товарів/послуг виписує розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (далі - розрахунок) за формою згідно з додатком 2 до податкової накладної.
Відповідно до встановленої форми розрахунку покупець при його отриманні має засвідчити факт такого отримання, а саме зазначити на примірнику розрахунку продавця дату отримання розрахунку та засвідчити підписом.
Отже, враховуючи те, що податковий кредит визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг, що придбаваються з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку, то у випадку повернення покупцем-платником ПДВ товарів/послуг постачальнику, або при поверненні постачальником покупцю суми попередньої оплати товарів/послуг, такий покупець-платник ПДВ має здійснити коригування сум сформованого за такими товарами/послугами податкового кредиту, за результатами податкового періоду, протягом якого відбулось повернення ним товарів або повернення йому від постачальника сум попередньої оплати товарів/послуг, оскільки придбання товарів/послуг фактично не відбулось. Таке коригування здійснюється незалежно від факту отримання розрахунку.
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

nachfin писав:
Татка в тапках писав:надо разговаривать с чудиками
Inna Medvetska писав: Але розрахунок коригування менгі почтачальник вфідмовляється давати мотивуючи тим, що
1. мені не вигідно сторнувати мій пода. кредит
Чудики же не дают РК, лишний раз с ними разговаривать только говорилку тупить.
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ
Питання:
Чи може покупець - платник ПДВ самостійно зменшити податковий кредит у разі відмови з боку постачальника товарів/послуг надати розрахунок коригування при поверненні постачальнику товарів/послуг або поверненні покупцю попередньої оплати?
Відповідь:
Відповідно до п. 192.1 ст. 192 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI, із змінами та доповненнями (далі - ПКУ), якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов'язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню.
Якщо внаслідок такого перерахунку відбувається зменшення суми компенсації на користь платника податку - постачальника, то:
а) постачальник відповідно зменшує суму податкових зобов'язань за результатами податкового періоду, протягом якого був проведений такий перерахунок, та надсилає отримувачу розрахунок коригування податку;
б) отримувач відповідно зменшує суму податкового кредиту за результатами такого податкового періоду в разі, якщо він зареєстрований як платник податку на дату проведення коригування, а також збільшив податковий кредит у зв'язку з отриманням таких товарів/послуг (пп. 192.1.1 п. 192.1 ст. 192 ПКУ).
Згідно з п. 18 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 01.11.2011 N 1379, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22.11.2011 за N 1333/20071, у разі здійснення коригування сум податкових зобов'язань відповідно до ст. 192 ПКУ постачальник товарів/послуг виписує розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (далі - розрахунок) за формою згідно з додатком 2 до податкової накладної.
Відповідно до встановленої форми розрахунку покупець при його отриманні має засвідчити факт такого отримання, а саме зазначити на примірнику розрахунку продавця дату отримання розрахунку та засвідчити підписом.
Отже, враховуючи те, що податковий кредит визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг, що придбаваються з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку, то у випадку повернення покупцем-платником ПДВ товарів/послуг постачальнику, або при поверненні постачальником покупцю суми попередньої оплати товарів/послуг, такий покупець-платник ПДВ має здійснити коригування сум сформованого за такими товарами/послугами податкового кредиту, за результатами податкового періоду, протягом якого відбулось повернення ним товарів або повернення йому від постачальника сум попередньої оплати товарів/послуг, оскільки придбання товарів/послуг фактично не відбулось. Таке коригування здійснюється незалежно від факту отримання розрахунку.
Дякую, але я так зрозуміла, що без додатку 8 не обійтися, так як немає номеру корегування. А без номеру шлюз Дпс не пропускає реєстр і дод. 1

Татка в тапках
Оракул
Оракул
Повідомлень: 243
З нами з: 15 серпня 2012, 01:27
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 110 разів

Повідомлення Татка в тапках »

честно - не знаю - Таке коригування здійснюється незалежно від факту отримання розрахунку - на основании чего?
пригрозить им - мол я, господа, отразила себе налоговый кредит, на который не имею права.
мне необходимо его откорректировать.
Я это сделаю в любом случае (согласно вот этой вот статье).
но - могу пожаловаться на вас, а могу нет...

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

я бы поставил, к примеру, номер платежки на возврат денег и не парился (это если реально шлюз не пропускает в прил.1 к декларации прочерк)
Интересно, а как корректируют возврат товара, приобретенного по кассовому чеку. Я думал, что в № тоже прочерк ставят.
О, и Татка в тапках об этом спрашивает.
Надо у Инкогнито спросить, действительно ли это поле (реквизит), обязательный к заполнению.
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

Татка в тапках
Оракул
Оракул
Повідомлень: 243
З нами з: 15 серпня 2012, 01:27
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 110 разів

Повідомлення Татка в тапках »

погодите - я ни разу не жаловалась, поэтому и влезла...
А что ставят вместо номера, когда ситуация стандартна - продавец не предоставил НН ?

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Татка в тапках писав:честно - не знаю - Таке коригування здійснюється незалежно від факту отримання розрахунку - на основании чего?
пригрозить им - мол я, господа, отразила себе налоговый кредит, на который не имею права.
мне необходимо его откорректировать.
Я это сделаю в любом случае (согласно вот этой вот статье).
но - могу пожаловаться на вас, а могу нет...
це я їм уже казала, як ви бачили з верхніх постів, то це триває вже півтора місяці. Була відповідь:робіть що хочете. От я думаю, якщо я подасм дод. 8, то які документи окрім банк. виписки ще подати в податкову?

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Татка в тапках писав:погодите - я ни разу не жаловалась, поэтому и влезла...
А что ставят вместо номера, когда ситуация стандартна - продавец не предоставил НН ?
ставлять номер по-порядку з реєстра або номер з дод. 8, тобто 1, 2 і т. д.

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”