Больничный по беременности и родам

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

Если Вы в фонд первый раз обращаетесь, то нужно справку из банка положить еще. Об открытии счета.

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2196
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

Вика23 писав:Если Вы в фонд первый раз обращаетесь, то нужно справку из банка положить еще. Об открытии счета.
У меня справку не просили, просто счет написала в заявке и все

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

IRINAST писав:
Вика23 писав:Если Вы в фонд первый раз обращаетесь, то нужно справку из банка положить еще. Об открытии счета.
У меня справку не просили, просто счет написала в заявке и все
а я уже несколько банков поменяла (лопнули). И каждый раз фонд, при подаче заявки, требовал справку из банка.

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2196
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

Вика23 писав:
IRINAST писав:
Вика23 писав:Если Вы в фонд первый раз обращаетесь, то нужно справку из банка положить еще. Об открытии счета.
У меня справку не просили, просто счет написала в заявке и все
а я уже несколько банков поменяла (лопнули). И каждый раз фонд, при подаче заявки, требовал справку из банка.
Может и такое быть, у меня первый раз был поэтому не спрашивали, а вообще в каждом фонде и каждом городе свои какие-то правила, то платежку по есв принеси то больничный надо, то не надо.

Ксюшик5
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 16 січня 2017, 14:44
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Ксюшик5 »

Aj писав:
Ксюшик5 писав:Доброго дня! Я також маю декретчицю (відпустка з 20.04 по 23.08). І зараз розбираюся з нарахуванням даної допомоги. Так от, виникла проблема з звітом ЄСВ, не можу зрозуміти таке: У таблиці 6 звіту ЄСВ декретчицю показувати з двома строчками у першій зп за 19 відпрацьованих днів за квітень, а в другій з ознакою 42 - декретні ( 11 к.д.) і далі по місяцях декретні з ознакою 42? чи

Знайшла такий приклад заповнення звіту ЄСВ http://www.buhoblik.org.ua/big/esv-dekr ... iza06.html
За даним прикладом всі декретні місяці (в моєму випадку: квітень, травень, червень, серпень) показані в одномі звіті за квітень місяць, але, що тоді відображувати окремо в звітах за травень, червень, липень і серпень по даній працівниці? Буду дуже вдячна за відповідь!

https://epodatok.com.ua/ua/article/5538 ... paign=mail

Отже, на скільки я зрозуміла, Всі декретні місяці (в моєму випадку: квітень, травень, червень, серпень) я показую в одномі звіті за квітень місяць з доплатою до МЗП (13) за червень місяць (30 днів *105,12=3153,75-3200= 46,25 грн). Але, так і не зрозуміла, що тоді відображувати окремо в звітах за травень, червень, липень і серпень по даній працівниці, якщо ці всі дані вже відображені у звіті за квітень?

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2196
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

Ксюшик5 писав:
Aj писав:
Ксюшик5 писав:Доброго дня! Я також маю декретчицю (відпустка з 20.04 по 23.08). І зараз розбираюся з нарахуванням даної допомоги. Так от, виникла проблема з звітом ЄСВ, не можу зрозуміти таке: У таблиці 6 звіту ЄСВ декретчицю показувати з двома строчками у першій зп за 19 відпрацьованих днів за квітень, а в другій з ознакою 42 - декретні ( 11 к.д.) і далі по місяцях декретні з ознакою 42? чи

Знайшла такий приклад заповнення звіту ЄСВ http://www.buhoblik.org.ua/big/esv-dekr ... iza06.html
За даним прикладом всі декретні місяці (в моєму випадку: квітень, травень, червень, серпень) показані в одномі звіті за квітень місяць, але, що тоді відображувати окремо в звітах за травень, червень, липень і серпень по даній працівниці? Буду дуже вдячна за відповідь!

https://epodatok.com.ua/ua/article/5538 ... paign=mail

Отже, на скільки я зрозуміла, Всі декретні місяці (в моєму випадку: квітень, травень, червень, серпень) я показую в одномі звіті за квітень місяць з доплатою до МЗП (13) за червень місяць (30 днів *105,12=3153,75-3200= 46,25 грн). Але, так і не зрозуміла, що тоді відображувати окремо в звітах за травень, червень, липень і серпень по даній працівниці, якщо ці всі дані вже відображені у звіті за квітень?
Ничего до серпня месяца, а там или до 3 лет уходит или на работу (может и такое). Тогда в ЕСВ покажете ее движения, окончание декретного и начало до 3 лет или т.д.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13686
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27922 рази

Повідомлення Яков »

Ксюшик5 писав:
Aj писав:
Ксюшик5 писав:Доброго дня! Я також маю декретчицю (відпустка з 20.04 по 23.08). І зараз розбираюся з нарахуванням даної допомоги. Так от, виникла проблема з звітом ЄСВ, не можу зрозуміти таке: У таблиці 6 звіту ЄСВ декретчицю показувати з двома строчками у першій зп за 19 відпрацьованих днів за квітень, а в другій з ознакою 42 - декретні ( 11 к.д.) і далі по місяцях декретні з ознакою 42? чи

Знайшла такий приклад заповнення звіту ЄСВ http://www.buhoblik.org.ua/big/esv-dekr ... iza06.html
За даним прикладом всі декретні місяці (в моєму випадку: квітень, травень, червень, липень, серпень) показані в одномі звіті за квітень місяць, але, що тоді відображувати окремо в звітах за травень, червень, липень і серпень по даній працівниці? Буду дуже вдячна за відповідь!
https://epodatok.com.ua/ua/article/5538 ... paign=mail
Отже, на скільки я зрозуміла, Всі декретні місяці (в моєму випадку: квітень, травень, червень, липень, серпень) я показую в одномі звіті за квітень місяць з доплатою до МЗП (13) за червень місяць (30 днів *105,12=3153,75-3200= 46,25 грн).
Нет. В Вашем случае доплата до мин. страх взноса (с кодом 13) может быть только за 1-й и последний месяцы больничного по БиР.

Если бы менялся размер минималки (например, с 1 июля 3400), тогда были бы доплаты с кодом 13 за июль-август (т.к. начисления делаются исходя из 3200, а "стало" 3400).
Те, кто начислял декретные в конце 2016 (которые переходили в 2017-й), исходя из 1600, делают доплаты за месяцы 2017-го с кодом "13", сравнивая начисленные больничные за месяцы 2017-го г. с 3200. Вас это не касается

В отчёте за апрель показываете начисления в одной строке з/п за апрель.
Далее, отдельными строками, декретные за:
апрель,
май,
...
август,
далее, если з/пза апрель + декретныеза апрель < 3200, то отдельной строкой с кодом 13 показываете доплату до мин. страх. взносаза апрель.
Доплату до мин. страх. взносаза август покажете в отчёте за август.
Зображення

feoklena
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 07 лютого 2013, 01:39
Дякував (ла): 830 разів
Подякували: 607 разів

Повідомлення feoklena »

пушка писав:
feoklena писав:
пушка писав:З каси, готівкою,через ВКО...я і виплачувала....як і іншим..але оскільки Приват чекових не дає,то відповідно я не зможу зняти готівку,зробити ПКо і виплатити собі.Виходить тільки на особисту картку можна..але чи правильно вони туди зайдуть і я їх зможу зняти безперешкодно.
А что в привате говорят? У них должны быть варианты под что можно снять деньги со счета (уже давно не снимала с привата).
Уже была в привате..сказали так снять не получится...нужно карту "для выплат" открыть.потом ее можно использовать для декретных(помощи)
Я через карту "ключ к счету" снимала возвратную матпомощь. В терминале была общая "кнопка" типа "прочее" и там можно руками вписать под что снимаются деньги, потом это же назначение отразится и в чеке и в выписке.

OlenaFoU
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 17 квітня 2017, 11:42
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення OlenaFoU »

Скажите, пожалуйста, а расчет декретных нужно физически везти в соц. страх или можно в эл виде сдать? У меня почему вопрос, ттк предприниматель осуществляет деятельность в Киеве, а зарегистрирован в Чернигове. Подскажите, пожалуйста! Благодарю!

Лорик777
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 729
З нами з: 12 травня 2017, 16:26
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 343 рази

Повідомлення Лорик777 »

OlenaFoU писав:Скажите, пожалуйста, а расчет декретных нужно физически везти в соц. страх или можно в эл виде сдать? У меня почему вопрос, ттк предприниматель осуществляет деятельность в Киеве, а зарегистрирован в Чернигове. Подскажите, пожалуйста! Благодарю!
Попробуйте позвонить в соцстрах по этому вопросу. У меня были декретные в январе - мы возили сами отчет (тогда они по электронке не принимали)

Відповісти

Повернутись до “Декретні”