Веселые рецепты.

Розмови на різні теми
Аватар користувача
elen_maman
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6456
З нами з: 22 липня 2011, 03:53
Дякував (ла): 8617 разів
Подякували: 4356 разів

Повідомлення elen_maman »

Люблю и горжусь Донбассом!!

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

elen_maman писав:
Альона1 писав:Та я теж більше на молоці з булочками. Мясо мені так , що є що немає. А тут типу зять завівся, то дитя моє почало всякі блюда замовляти з мяса. Ми з доцьою без мужиків виростали. Раціону їхнього не знаєм. Чим їх кормить?
#rolf# #rolf# головне не балувать! #wink# чим прикормиш - те і їстиме! #secret# тому прикормлюйте тим, що подешевше и простіше, типа у нас така сімейна традиція...#g_haha# ...заодно і на характер глянете! якщо буде мовчки їсті і потім ще похвалить - можна брати у зяті!#g_crazy#
Мої коли ще зустрічалися, я готувала всяку...ммм...хрінь! їв! і не просто їв, а пусту тарілку залишав!! і тільки коли одружилися діти ...вияснилось, що він цибулю не переносить...#secret# #g_haha#
а як же шлях до серця через шлунок? бідолашний хлопець, їсти всяку хрінь, думати про те, що так буде все життя, якщо дружина не навчиться готувати краще тещі та після цього одружитися???? Це таки велике кохання

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13687
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14130 разів
Подякували: 27923 рази

Повідомлення Яков »

Чим їх (мужиків) кормить
ArinaArina писав:
elen_maman писав:
Альона1 писав:Та я теж більше на молоці з булочками. Мясо мені так , що є що немає. А тут типу зять завівся, то дитя моє почало всякі блюда замовляти з мяса. Ми з доцьою без мужиків виростали. Раціону їхнього не знаєм. Чим їх кормить?
#rolf# #rolf# головне не балувать! #wink# чим прикормиш - те і їстиме! #secret# тому прикормлюйте тим, що подешевше и простіше, типа у нас така сімейна традиція...#g_haha# ...заодно і на характер глянете! якщо буде мовчки їсті і потім ще похвалить - можна брати у зяті!#g_crazy#
Мої коли ще зустрічалися, я готувала всяку...ммм...хрінь! їв! і не просто їв, а пусту тарілку залишав!! і тільки коли одружилися діти ...вияснилось, що він цибулю не переносить...#secret# #g_haha#
а як же шлях до серця через шлунок? бідолашний хлопець, їсти всяку хрінь, думати про те, що так буде все життя, якщо дружина не навчиться готувати краще тещі та після цього одружитися???? Це таки велике кохання
Вы, прямо, рассказываете друг дружке, как будто про домашних животных #g_crazy# #g_crazy# Чем их прикармливать, как часто выводить гулять, как их кормить и растить#g_crazy#

(а я вроде как "подслушал" ваш #secret# разговор#smile3# )
Зображення

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Яков писав: Вы, прямо, рассказываете друг дружке, как будто про домашних животных #g_crazy# #g_crazy# Чем их прикармливать, как часто выводить гулять, как их кормить и растить#g_crazy#

(а я вроде как "подслушал" ваш #secret# разговор#smile3# )
#rolf# #rolf# #rolf#

Kalinda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 991
З нами з: 10 липня 2013, 12:56
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 710 разів

Повідомлення Kalinda »

Ой,а мне тоже блендер подарили-так я тоько один раз в нем к Пасхе сахарную пудру делала.А что с его помощью люди готовят?Смузи-паштеты?Поделитесь проверенными рецептами пожалуйста.

Аватар користувача
elen_maman
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6456
З нами з: 22 липня 2011, 03:53
Дякував (ла): 8617 разів
Подякували: 4356 разів

Повідомлення elen_maman »

Kalinda писав:Ой,а мне тоже блендер подарили-так я тоько один раз в нем к Пасхе сахарную пудру делала.А что с его помощью люди готовят?Смузи-паштеты?Поделитесь проверенными рецептами пожалуйста.
Я уже выше просила-просила рецептов...в итоге я поняла одно - взял шо есть+майонез или яйцо ...прожужжал ..= вкуснятина!#g_crazy#
Люблю и горжусь Донбассом!!

Аватар користувача
elen_maman
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6456
З нами з: 22 липня 2011, 03:53
Дякував (ла): 8617 разів
Подякували: 4356 разів

Повідомлення elen_maman »

Яков писав:
Чим їх (мужиків) кормить
ArinaArina писав:
elen_maman писав: #rolf# #rolf# головне не балувать! #wink# чим прикормиш - те і їстиме! #secret# тому прикормлюйте тим, що подешевше и простіше, типа у нас така сімейна традиція...#g_haha# ...заодно і на характер глянете! якщо буде мовчки їсті і потім ще похвалить - можна брати у зяті!#g_crazy#
Мої коли ще зустрічалися, я готувала всяку...ммм...хрінь! їв! і не просто їв, а пусту тарілку залишав!! і тільки коли одружилися діти ...вияснилось, що він цибулю не переносить...#secret# #g_haha#
а як же шлях до серця через шлунок? бідолашний хлопець, їсти всяку хрінь, думати про те, що так буде все життя, якщо дружина не навчиться готувати краще тещі та після цього одружитися???? Це таки велике кохання
Вы, прямо, рассказываете друг дружке, как будто про домашних животных #g_crazy# #g_crazy# Чем их прикармливать, как часто выводить гулять, как их кормить и растить#g_crazy#

(а я вроде как "подслушал" ваш #secret# разговор#smile3# )
#rolf# #rolf# #rolf# А как Вы думали?!#wink# Это не простой вопрос! Кота растить и то проще#secret#
Люблю и горжусь Донбассом!!

MarTerl
Гений
Гений
Повідомлень: 339
З нами з: 20 серпня 2012, 13:24
Дякував (ла): 235 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення MarTerl »

То же купила блендер месяц назад. Думала-срочно нужен, не могу жить без него. А стоит и стоит. Почитала elen_maman про корм для кота, все руки не доходят, а лук в блендере для котлет-это сила, потом лук для маринада для шашлыков сделала -классно получилось. Теперь сухарики из батона надо сделать и вообще все подряд туда кидать. А вчера овощи для борща (свекла,морковь,лук,чеснок) мзмельчала. Так быстро! Зажарка такая вкусная вышла и борщ удался на славу!!!

Аватар користувача
elen_maman
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6456
З нами з: 22 липня 2011, 03:53
Дякував (ла): 8617 разів
Подякували: 4356 разів

Повідомлення elen_maman »

Таки-да...лук измельчился до лукового пюре и в котлеты ваще вещь!!#good# #hi5#
Люблю и горжусь Донбассом!!

fishka+
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1866
З нами з: 10 жовтня 2012, 06:10
Дякував (ла): 1178 разів
Подякували: 1391 раз

Повідомлення fishka+ »

elen_maman писав:Таки-да...лук измельчился до лукового пюре и в котлеты ваще вещь!!#good# #hi5#
Спасибо, возьму на заметку! И про прикорм будущего зятя тоже!#rolf#

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”