Заява про приєднання до Договору в електронному вигляді

Подання звітності в електронному вигляді
Светлана6
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 29 липня 2014, 16:00
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Светлана6 »

SonataEvol писав: Певно, спочатку треба зареєструватися у ДПІ)
Каким образом, если это просто физ.лицо НЕпредприниматель?

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2011
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1401 раз

Повідомлення SonataEvol »

Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Светлана6
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 29 липня 2014, 16:00
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Светлана6 »

SonataEvol писав:Вам не обов'язково бути підприємцем, щоб платити податки :)
ПОЛОЖЕННЯ про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків
Тобто, якщо я маю ІПН, працюю за трудовою угодою, то окремо реєструватися у податковій мені не потрібно і звіти про мої доходи (зар.плату) подає за мене роботодавець.
А якщо я працюю і понад це отримала якійсь дохід, то повинна подати Декларацію про майновий стан і доходи і для цього зареєструватись у податковій як фізична особа-платник податків? А без цієї реєстрації я не зможу подати Декларацію? І в паперовій формі не зможу?
І такий варіант, якщо я держ.службовець, отримую лище зар.плату і мені потрібно подати Декларацію, то для цього як і в другому варіанті потрібно окремо зареєструватись у податковій?

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

Светлана6 писав:
SonataEvol писав:Вам не обов'язково бути підприємцем, щоб платити податки :)
ПОЛОЖЕННЯ про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків
Тобто, якщо я маю ІПН, працюю за трудовою угодою, то окремо реєструватися у податковій мені не потрібно і звіти про мої доходи (зар.плату) подає за мене роботодавець.
А якщо я працюю і понад це отримала якійсь дохід, то повинна подати Декларацію про майновий стан і доходи і для цього зареєструватись у податковій як фізична особа-платник податків? А без цієї реєстрації я не зможу подати Декларацію? І в паперовій формі не зможу?
І такий варіант, якщо я держ.службовець, отримую лище зар.плату і мені потрібно подати Декларацію, то для цього як і в другому варіанті потрібно окремо зареєструватись у податковій?
Возможно Вам нужно подать декларацию в НАЗК, а не в налоговую.
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

Светлана6
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 29 липня 2014, 16:00
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Светлана6 »

elbuh писав:Возможно Вам нужно подать декларацию в НАЗК, а не в налоговую.
Возможно #dntknw# Честно говоря, вообще не в теме. Да это я и не за себя. Попросили одной барышне помочь, которая в Департаменте соц.защиты населения работает, ей на работе сказали сдать Декларацию, а что, как и куда она не знает
Но Вам за мысль спасибо ) про е-декларацию я даже не подумала

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Светлана6 писав:
elbuh писав:Возможно Вам нужно подать декларацию в НАЗК, а не в налоговую.
Возможно #dntknw# Честно говоря, вообще не в теме. Да это я и не за себя. Попросили одной барышне помочь, которая в Департаменте соц.защиты населения работает, ей на работе сказали сдать Декларацию, а что, как и куда она не знает
Но Вам за мысль спасибо ) про е-декларацию я даже не подумала
Это однозначно е декларация, для нее все чиновники делали ел.подпись, подается до 01.04.2017 на сайте назк. Вот уже неделю этот сайт лежит...

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2011
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1401 раз

Повідомлення SonataEvol »

Светлана6 писав:
elbuh писав:Возможно Вам нужно подать декларацию в НАЗК, а не в налоговую.
Попросили одной барышне помочь, которая в Департаменте соц.защиты населения работает, ей на работе сказали сдать Декларацию, а что, как и куда она не знает
Гадаю, якщо вона розпитає, то їй на роботі конкретніше розкажуть, яку саме декларацію і куди треба подавати.
А те, що вона нічого не знає і не переймається про те - відповідати за це потім їй доведеться... Наскільки я знаю, відповідальність за неподання е-декларації - кримінальна.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Флорр
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 14 березня 2017, 12:57
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Флорр »

Коллеги, кому интересно... Два дня была на иголках... Отправила договор 27.03.17 в 12,00, Квитанцию № 2 о принятии получила только что. Оболонская налоговая, г. Киев. Фуух... переживала что так долго, так как боялась, что задерживают потому-что что-то не так возможно... т.к. по другим фирмам Квитанция 2 приходила максимум на следующий день. Звонила в налогую два дня, но вразумительных ответов не получала. Кстати перезванивала на кучу телефонов -посылал кто куда или тупо не брали трубку. Более полузную инфу получила у своего инспектора по НДС. Тел., где трубку берут и консультируют о процедуре прохождения договора по службам Налоговой Оболонского р-на, (ксажолению, информацию лично о вашем договоре не дают...но все-же) -044 414-74-43. Удачки и терпения всем нам! Надеюсь кому-то помогла.

buhgalter2
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 635
З нами з: 27 січня 2014, 10:26
Дякував (ла): 66 разів
Подякували: 138 разів

Повідомлення buhgalter2 »

Добрый день!
Не могу зарегистрировать НН, приходит ошибка:
Порушено вимоги Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку, затвердженної наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233, а саме: - ЄДРПОУ: '...'. Можливо, припинено дію Договору про визнання електронних документів.
При этом договор действующий, пробовала переподписать - пишет, что договор есть в системе.
В отделе электронной отчетности ничего сказать не смогли толком, говорят ждите, это технический сбой, мы не знаем что с этим делать.
Прождала неделю, ждать дальше уже опасно нужно что-то делать. А что?
Может кто-то сталкивался, как решали эту проблему?

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

buhgalter2 писав:Добрый день!
Не могу зарегистрировать НН, приходит ошибка:
Порушено вимоги Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку, затвердженної наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233, а саме: - ЄДРПОУ: '...'. Можливо, припинено дію Договору про визнання електронних документів.
При этом договор действующий, пробовала переподписать - пишет, что договор есть в системе.
В отделе электронной отчетности ничего сказать не смогли толком, говорят ждите, это технический сбой, мы не знаем что с этим делать.
Прождала неделю, ждать дальше уже опасно нужно что-то делать. А что?
Может кто-то сталкивался, как решали эту проблему?
Скорее всего налоговая заблокировала прием отчетов в электронке. Решается в налоговой , но само вряд ли решится.
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”