Внесення власних заощаджень готівкою

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18797
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

*Людок* писав:Ох и призадумалась я. Описываю ситуацию: ФОП 2 группа, есть кредитный счет с которого при необходимость снимает деньги, а потом пополняет при назначении платежа - собственные средства. Давайте подискутируем. Вопросы:
1. При снятии 3000,00 должен записать в книгу? не хочется, но придется согласиться
2. При возврате 3000,00 тоже должен записать в книгу? не хочу соглашаться, потому как на пустом месте 3000,00 дохода
3. Как заполнять проценты по кредиту в книге?
Главное квартал то закончился!!! Короче полная, целлюлитная ж.......а #g_cray# #g_cray# #g_cray#
Почитайте мой пост (01.04.12 9:04) на http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm1 ... spx#120669

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Я мабуть уже остаточно заплуталась:
Стаття 292. Порядок визначення доходів та їх склад

292.1. Доходом платника єдиного податку є:

1) для фізичної особи - підприємця - дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності;

2) для юридичної особи - будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті.

292.2. При продажу основних засобів юридичними особами - платниками єдиного податку дохід визначається як різниця між сумою коштів, отриманою від продажу таких основних засобів, та їх залишковою балансовою вартістю, що склалася на день продажу.

292.3. До суми доходу за звітний період включаються сума кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності, та вартість безоплатно отриманих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг).


Або я нічого не розумію, або покажіть, де тут написано про власні кошти у складі доходів??????

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Собств. ср-ва - НЕ ЯВЛЯЮТСЯ ДОХОДОМ - НО НАЛОГОВАЯ не понятно из какой логики - думает иначе и пишет, что это доход.
Так все единщики обычно делают пополнение счета собств.средствами, когда необходимо осуществить безналичн.перечисление.
Я никогда не считала пополнение личн.средств или пополнение обор.средств доходом - и дальше не буду считать. Но как отстоять это ...?
А если написать выручка - то выручка задвоится...

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Згодна на 1000% ! власне питання, як це аргументувати податковій, яка раптом врішила, що власні кошти - дохід?

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 876 разів
Подякували: 3172 рази

Повідомлення shinna »

Лилия-НИКА писав:Собств. ср-ва - НЕ ЯВЛЯЮТСЯ ДОХОДОМ - НО НАЛОГОВАЯ не понятно из какой логики - думает иначе и пишет, что это доход.
Так все единщики обычно делают пополнение счета собств.средствами, когда необходимо осуществить безналичн.перечисление.
Я никогда не считала пополнение личн.средств или пополнение обор.средств доходом - и дальше не буду считать. Но как отстоять это ...?
А если написать выручка - то выручка задвоится...
Я вас поддерживаю полностью и не собираюсь в книгу доходов записывать пополнение собственных средств, что бы там эти дебилы не разъясняли. Они сами не могут в этом козлячьем кодексе разобраться, вот и трактуют кто во что горазд. Сейчас, перед составлением декларации, будет масса вопросов к налоговой, так что это еще не последнее разъяснение, вспомните мои слова...#g_cray2#

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18797
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

оляля писав:Згодна на 1000% ! власне питання, як це аргументувати податковій, яка раптом врішила, що власні кошти - дохід?
Не мудрствуя лукаво, видимо, обратились к 292.6 (вырвав пункт из контекста НКУ) - всё, что пришло на счет = доход...

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

292.6. Датою отримання доходу є дата надходження коштів на поточний рахунок (у касу) платника єдиного податку, дата списання кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності, дата фактичного отримання платником єдиного податку безоплатно одержаних товарів (робіт, послуг).
Мабуть що так, але дохід все таки - 292.

olga-poltava
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 30 березня 2012, 06:06
Дякував (ла): 26 разів

Повідомлення olga-poltava »

Так что же все таки делать при сдачи наличности в банк? Писать торговая выручка и указывать за какие дни. или пополнения собственных средств и включать в доход? или ждать пока налоговая даст нужный нам ответ, что пополнения собственных средств не является доходам. Если бы не штрафы в пятикратном размере я бы не парилась, а так точно, что придется в Борисполь. Поделитись своим опытом кто , что пишет при сдачи наличности в банк :)))

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 876 разів
Подякували: 3172 рази

Повідомлення shinna »

olga-poltava писав:Так что же все таки делать при сдачи наличности в банк? Писать торговая выручка и указывать за какие дни. или пополнения собственных средств и включать в доход? или ждать пока налоговая даст нужный нам ответ, что пополнения собственных средств не является доходам. Если бы не штрафы в пятикратном размере я бы не парилась, а так точно, что придется в Борисполь. Поделитись своим опытом кто , что пишет при сдачи наличности в банк :)))
Мы выручку не сдаем вообще в банк, сразу кладем в карман. А когда нужно платить по б/налу за что-либо, формулировка "пополнение собственных средств"... В банке предлагают не так-то много формулировок для внесения наличности. Самая приемлемая и реальная из них - вышеуказанная. Что делать дальше пока сама не знаю, но однозначно в книгу доходов писать не буду.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

згодна з shinna: теж так роблю.Уже писала, що при перевірці хотіли суму, що була вказана в квитанції з призначенням виторг хотіли доплюсувати до доходів. Тоді то і сказала мені перевіряюча здавати з призначенням поповнення власними

Відповісти

Повернутись до “2-я група. Фізичні особи-підприємці”