ПДВ 7 % на лікарські засоби

Розділ V ПКУ
Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1853
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 905 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

а медок уже обновился до нужного?

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

Denis@@@ писав:а медок уже обновился до нужного?
Я не знаю. У меня не МЕДОК. Но знаю что еще вчера шлюз Киевской ДПА не принимал деку НДС по новой форме. Надо подождать - опять галопом/скопом будем здавать ближе к 20 числу.

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1853
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 905 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

я пока не спешу. читаю. собираю налоговые. думаю что и как. как быть с первыми днями работы РРО без 7%(первая неделя апреля работали с 0%НДС).

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

Denis@@@ писав:я пока не спешу. читаю. собираю налоговые. думаю что и как. как быть с первыми днями работы РРО без 7%(первая неделя апреля работали с 0%НДС).
Я думаю 7 % сверху от сумы "без НДС" по Z отчету.

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1853
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 905 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Sancho Panza писав:
Denis@@@ писав:я пока не спешу. читаю. собираю налоговые. думаю что и как. как быть с первыми днями работы РРО без 7%(первая неделя апреля работали с 0%НДС).
Я думаю 7 % сверху от сумы "без НДС" по Z отчету.
первая неделя НДС будет за счет предприятия.

Oksana2014
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 14 травня 2014, 12:09
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Oksana2014 »

Добрый день!!! Наше предприятие реализует вакцины, сыворотки с НДС 7% а получаем услуги , канцтовары, курьерская доставка. Раньше я в книге приобретения писала использование в хоз деятельности и в декларации показывала в 10.2. С 01.04.14 все меняеться добавляеться ставка 7% Подскажите пожалуйста как мне правильно провести налоговые накладные на услуги аренды канцтовары услуги по регистрации вакцин в книге приобретения и как правильно вклютить НДСв налоговый кредит.

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1853
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 905 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Чи потрібно проводити розподіл податкового кредиту з ПДВ у декларації за квітень у зв’язку із застосуванням ставки ПДВ 7% при продажу ліків після 01.04.2014?

Ні, не потрібно.
Пропорційне віднесення сум ПДВ до податкового кредиту регулюється статтею 199 Податкового кодексу України (ПК).
Розподіл податкового кредиту з ПДВ проводиться у разі якщо придбані та/або виготовлені товари/послуги, необоротні активи частково використовуються в оподатковуваних операціях, а частково — ні (п. 199.1 ПК).
Зазначений порядок не застосовується у випадку, коли під час придбання товарів суми ПДВ, сплачені (нараховані) у вартості таких товарів, не були включені до складу податкового кредиту, а при продажу цих товарів були визначені податкові зобов’язання.
У такому разі слід провести коригування податкового кредиту за правилами, встановленими пунктом 198.5 ПК. Згідно з цією нормою платник ПДВ може включити на підставі бухгалтерської довідки до податкового кредиту суми ПДВ, сплачені (нараховані) у вартості товарів, що не були включені до складу податкового кредиту при придбанні або виготовленні таких товарів, та/або з яких були визначені податкові зобов’язання. Податкові зобов’язання і податковий кредит з ПДВ визначаються на дату початку фактичного використання товарів. При цьому слід пам’ятати, що коригування податкового кредиту можливе за умови, що такі товари починають використовуватися в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника ПДВ.
Враховуючи зазначене, суми ПДВ, сплачені (нараховані) при придбанні лікарських засобів і виробів медичного призначення, що залишилися невикористаними станом на 01.04.2014 і будуть надалі використовуватися при здійсненні операцій з постачання, які оподатковуються за ставкою 7%, можуть бути включені до складу податкового кредиту.
Суми податкового кредиту слід відобразити у рядку 16.6 декларації з ПДВ того звітного періоду, в якому відбулось постачання таких лікарських засобів і виробів медичного призначення.

Головбух


Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1853
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 905 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Лист Міндоходів від 04.04.2014 р. № 7860/7/99-99-19-04-02-17 "Про податок на додану вартість " http://minrd.gov.ua/podatki-ta-zbori/za ... 41158.html

Формування податкового кредиту

Суми податку на додану вартість, сплачені платниками, що здійснюють постачання лікарських засобів та виробів медичного призначення, при придбанні товарів та послуг як із застосуванням ставки податку 7 відсотків, так і ставки податку 20 відсотків (наприклад, комунальні послуги, канцтовари, меблі тощо), включаються ними до складу податкового кредиту в загальному порядку. Це стосується податкових накладних, які складені починаючи з 1 квітня поточного року та включені до реєстру виданих та отриманих податкових накладних квітня 2014 року та наступних звітних періодів.


Oksana2014
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 14 травня 2014, 12:09
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Oksana2014 »

Получается что если я реализую только с 7% а мне предоставляют услуги по ставке 20% распределение все таки должно быть т.к оно частично используеться в нашей деятельности

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1853
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 905 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

У нас на предприятии есть и 7% и 20%. Я таким вопросом не заморачиваюсь. А раньше было 0% и 20% то я такие налоговые даже не проводил. Но как быть в такой ситуации!!!

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”