Коды в 1 ДФ

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

svitlass писав:
Альона1 писав:Я забула у мене ще є каски і ремні до касок умене теж виконроб бере на всю бригаду. Який дурдом . Тепер цевсе забивати вручну в 1 ДФ , то скільки днів його прийдетьсянабирати я вже не витримаю цього дурдому#g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#
каски , рукавиці, ремені і т.д., що видається майстрам я не вказую в 1-дф, так видача не ідентифікована. хоч я згідна ЗІЗ ПОВИННІ ВИДАВАТИСЯ ПОІМЕННО ЛЮДИНІ. Я ВИРІШИЛА, ЩО БЕЗ МЕНЕ ВОНИ НЕ РОЗБЕРУТЬСЯ , А Я ПІДКАЗУВАТИ НЕ БУДУ. мило, салфетки, чай, кава,цукор не показуються однозначно
Так в тому то і проблема , що я приймаю акт на списання мила та рукавиць у виконроба тільки зі списком про видачу поіменно і кількість.

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Альона1 писав:
svitlass писав:
Альона1 писав:Я забула у мене ще є каски і ремні до касок умене теж виконроб бере на всю бригаду. Який дурдом . Тепер цевсе забивати вручну в 1 ДФ , то скільки днів його прийдетьсянабирати я вже не витримаю цього дурдому#g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#
каски , рукавиці, ремені і т.д., що видається майстрам я не вказую в 1-дф, так видача не ідентифікована. хоч я згідна ЗІЗ ПОВИННІ ВИДАВАТИСЯ ПОІМЕННО ЛЮДИНІ. Я ВИРІШИЛА, ЩО БЕЗ МЕНЕ ВОНИ НЕ РОЗБЕРУТЬСЯ , А Я ПІДКАЗУВАТИ НЕ БУДУ. мило, салфетки, чай, кава,цукор не показуються однозначно
Так в тому то і проблема , що я приймаю акт на списання мила та рукавиць у виконроба тільки зі списком про видачу поіменно і кількість.
так при перевірки видаліть поіменну відомість і залиште акт на заг кількість.
я зараз така умна, через місяць документальна, мо шо інше казатиму#dance#

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

#good# #good# #good# #good# #good# #good# #good#
#rolf# #rolf# #rolf# #rolf# #rolf# #rolf# #rolf# #rolf# #rolf#
Згадався анекдот:

Кінець року. Чоловік збирається нести декларацію до податкової . Думає: "Одягнусь в брудний одяг - подумають, що працюю з ранку до вечора, море грошей. Одягнусь в костюм - точно є гроші."
Пішов у дружини запитати, а вона йому:
- Давай я тобі краще історію розповім. Коли я виходила за тебе заміж, я запитала у мами, яку нічну піжаму одягнути в першу шлюбну ніч: просту чи шовкову. А мама мені відповіла: "Яку не одягни, донечко, все одно відтрах@ють."
Або:
— Що виходить, те виходить... Просто не можу звести кінці з кінцями!

#laugh# #laugh# #laugh# #laugh# #laugh# #laugh#

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

ха-ха, знаю, що "влечу" і все роблю, щоб вийшло менше на кишеню і нерви

чана
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 155
З нами з: 11 липня 2012, 05:01
Дякував (ла): 578 разів
Подякували: 48 разів

Повідомлення чана »

Татьяна бух писав:
Альона1 писав:У мене в цьому кварталі всі попбрали спецодяг і потрібно буде показувати , я тільки не знаю суму рукавиць включати чи ні. Думаю що да. До речі в минулому році я не показувала в 1 Дф спецодяг. Перевірка пройшла нічого не сказали. Вони напевне про це не знають , ще не вивчили.
Насколько я помню для рукавиц тоже есть нормы, поэтому лучше внести.

Код 126 ? и только те что свыше нормы ? При этом надо незабыть что сумма удержанного НДФЛ должна быть расчитана с учетом натурального коэфициэнта.

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

чана писав:
Татьяна бух писав:
Альона1 писав:У мене в цьому кварталі всі попбрали спецодяг і потрібно буде показувати , я тільки не знаю суму рукавиць включати чи ні. Думаю що да. До речі в минулому році я не показувала в 1 Дф спецодяг. Перевірка пройшла нічого не сказали. Вони напевне про це не знають , ще не вивчили.
Насколько я помню для рукавиц тоже есть нормы, поэтому лучше внести.

Код 126 ? и только те что свыше нормы ? При этом надо незабыть что сумма удержанного НДФЛ должна быть расчитана с учетом натурального коэфициэнта.
а в мене питання, в кого при перевірці звіряли норми видачі спецодягу і ЗІЗ з фактом???????

Golka
Гуру
Гуру
Повідомлень: 87
З нами з: 04 травня 2011, 08:04
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Golka »

Поясніть будь ласка. Як суми підзвіт відображаються в 1ДФ? Формулювання : "Суми надміру витрачених коштів, отриманих платником податку на відрядження або під звіт та не повернутих у встановлені законодавством строки, включаються до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу", мені щось нічого не пояснює. Тобто працівник витратив більше ніж видано аванс і до того ж має повернути цю суму?))))

Романтика
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1310
З нами з: 17 листопада 2011, 07:57
Дякував (ла): 1353 рази
Подякували: 936 разів

Повідомлення Романтика »

Яку суму коштів необхідно відображати в податковому розрахунку за ф. № 1ДФ, а саме: всю суму коштів, що видані на відрядження або підзвіт, чи тільки суму коштів, що не повернуті своєчасно та з яких утримано податок на доходи фізичних осіб?

Відповідно до Довідника ознак доходів, наведених у додатку до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.10 №1020, кошти, отримані платником податку на відрядження або під звіт, у тому числі надміру витрачені та не повернуті в установлені законодавством строки у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ під ознакою доходу «118».

Згідно із підпунктом 164.2.11 пункту 164.2 статті 164 Податкового кодексу України до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу включається сума надміру витрачених коштів, отриманих платником податку на відрядження або під звіт та не повернутих у встановлені законодавством строки, розмір якої обчислюється відповідно до п. 170.9 ст. 170 цього кодексу.

При цьому, відповідно до підпункту 165.1.11 пункту 165.1 статті 165 Податкового кодексу України не включається до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу кошти, отримані платником податку на відрядження або під звіт і розраховані згідно із пунктом 170.9 статті 170 кодексу.

Нормами пункту 170.9 статті 170 Податкового кодексу України визначено порядок оподаткування сум надміру витрачених коштів, отриманих платником податку на відрядження або під звіт та не повернутих у встановлений строк. Враховуючи вищевикладене, в податковому розрахунку за формою № 1 ДФ під ознакою доходу «118» відображається:

вчасно не повернута сума перевищення над сумою витрат платника податку на відрядження;

вчасно не повернута сума перевищення над сумою фактичних витрат платника податку на здійснення окремих цивільно-правових дій від імені та за рахунок особи, що їх надала.

ЕленаС.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 09 листопада 2011, 08:21
Дякував (ла): 4011 разів
Подякували: 3241 раз

Повідомлення ЕленаС. »

Golka писав:Поясніть будь ласка. Як суми підзвіт відображаються в 1ДФ? Формулювання : "Суми надміру витрачених коштів, отриманих платником податку на відрядження або під звіт та не повернутих у встановлені законодавством строки, включаються до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу", мені щось нічого не пояснює. Тобто працівник витратив більше ніж видано аванс і до того ж має повернути цю суму?))))
Это говорит о том, что если Вы выдали 100, он потратил 60, а 40 не вернул вовремя (3 рабочих дня), то 40 отражаете в 1-ДФ.
Избежать этого можно сдачей в кассу вовремя и в тот же день выдать и т.д.

Еленка***
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 15 квітня 2011, 04:54
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Еленка*** »

Добрый день! Работнику предприятия выдана ссуда, которая погашается путем удержания из зарплаты. Ссуда выдана на 1 год. В 1-ДФ нужно отражать, и с каким признаком дохода?

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДФО”