Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

И.О. писав:
Inna Medvetska писав:
И.О. писав:Копии с сопроводительным письмом подаются в канцелярию желательно в день подачи деки. пример письма могу скинуть на почту
дякую, почта medvetska@ukr.net
отправила, только ж у меня по отсутствии регистрации в ЕРПН, переделаете под свой случай
дякую, отримала, до завтра перероблю і в бій.

И.О.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2304
З нами з: 23 листопада 2010, 03:40
Дякував (ла): 13964 рази
Подякували: 2289 разів

Повідомлення И.О. »

Удачи Вам! отпишитесь нам потом, а то случай у Вас исключительный.

Татка в тапках
Оракул
Оракул
Повідомлень: 243
З нами з: 15 серпня 2012, 01:27
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 110 разів

Повідомлення Татка в тапках »

Бюгюльмэ писав:
Татка в тапках писав:ой, ребята, налоговая - это что то:
Их вариант:
Уточнёнка за месяц, в котором отразили НК.
Если была сумма к уплате, то ещё и штраф :)
В новом месяце в реестре отразить эту НН как ПНУ...
#g_crazy#
Я совсем не поняла - это консультация по какому поводу?
Вы просто не поверите - по этой #smile3#
я грю - зачем же уточнёнка? - ведь предоплата была, и НН есть...
"ну и что?"... короче, с ней тоже надо было хорошо посидеть и подумать, а не так - с бухты-барахты...
просто ситуёвина реально нетипичная...
вот почему я терпеть не могу предоплаты, и стараюсь их не допускать - ни туды, ни сюды.

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

тут и думать нечего, при возврате предоплаты корректировка отражается месяцем возврата
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ
Питання:
Чи необхідно постачальнику виписувати розрахунок коригування до податкової накладної, виписаної на дату відвантаження товарів/надання послуг (отримання передоплати), якщо повернення товарів/послуг покупцем (коштів покупцю) здійснено у тому самому звітному періоді?
Відповідь:
Відповідно до п. 201.4 ст. 201 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI, із змінами та доповненнями (далі - ПКУ), податкова накладна складається в момент виникнення податкових зобов'язань продавця.
Пунктом 192.1 ст. 192 ПКУ визначено, що якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов'язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню.
Згідно з п. 18 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 01.11.2011 N 1379, у разі здійснення коригування сум податкових зобов'язань відповідно до ст. 192 ПКУ постачальник товарів/послуг виписує розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної.
Таким чином, у разі зміни податкових зобов'язань продавця у зв'язку з поверненням ним покупцю коштів за товари/послуги або повернення товарів/послуг покупцем розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної виписується в день повернення незалежно від того, чи здійснювалася така операція у тому самому звітному періоді, в якому відбулося постачання товарів (отримання коштів) та було виписано податкову накладну, чи в іншому періоді.
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

TataSt30
Оракул
Оракул
Повідомлень: 240
З нами з: 18 квітня 2012, 06:06
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення TataSt30 »

Подскажите, св-во НДС действует с 01/10/2012г., движений никаких не было. В каком объеме сдавать декларацию за октябрь: пустая декларация+пустой додаток 5+пустой реестр или только пустая декларация. Спасибо.

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Дека+реестр

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Почала заповняти 8 дод. і щось задумалася: яку дату ставити в колонці "Дата виникнення податкових зобов*язань" і "Номер і дата документа, що засвідчує факт відмови".

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

"Номер і дата документа, що засвідчує факт відмови" - это номер письма поставщика, в котором он отказывается выдать Вам НН. Я где-то читала, что если такого письма нет, то можно поставить номер своего письма к поставщику с просьбой о выдаче НН. Какая-то логика в этом есть - если НН отказывается выдать, то что уж о письме говорить.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Бюгюльмэ писав:"Номер і дата документа, що засвідчує факт відмови" - это номер письма поставщика, в котором он отказывается выдать Вам НН. Я где-то читала, что если такого письма нет, то можно поставить номер своего письма к поставщику с просьбой о выдаче НН. Какая-то логика в этом есть - если НН отказывается выдать, то что уж о письме говорить.
дякую, я вже знайшла, що можна дату свого листа поставити. А от у мене ще питання: в мене лист про те, що я їх прошу повернути надміру сплачені кошти згідно такого то рах., адже в мене іде коригування ПК. Чи написати лист щоб дали розрахунок коригування?

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Лучше сделать отдельным письмом требование выдать РК с указанием в нём основания - даты фактического возврата денег.

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”