= Разные вопросы по КАССЕ и кассовым операциям =

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
ландыш
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 198
З нами з: 27 лютого 2012, 01:01
Дякував (ла): 114 разів

Повідомлення ландыш »

загубила, бо зміна незакрилася б. А який штраф??? я бухгалтер і касир 2 в одном, тому і заповнюю книгу я,бо я кби ще і продавці писали, то...... А мені яким документом це все пояснити чи що зробити????

irrenka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 184
З нами з: 22 грудня 2011, 00:17
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення irrenka »

ландыш писав:загубила, бо зміна незакрилася б. А який штраф??? я бухгалтер і касир 2 в одном, тому і заповнюю книгу я,бо я кби ще і продавці писали, то...... А мені яким документом це все пояснити чи що зробити????
ну если ЗАГУБИЛА, то (КАК ВАРИАНТ) на контрольке он должен быть. Отмотайте ленту,попробуйте сделать ксерокопию ( и приложить какую нибудь объяснительную,в плане того,что случилось с оригиналом)

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

ландыш писав: А який штраф???
Согласно п. 4 ст. 17 Закона об РРО в случае невыполнения ежедневной печати фискального отчетного чека либо его несохранения в КУРО применяются финансовые санкции в размере 20 ннмдг (340 грн.).
+ админштраф может быть.
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

irrenka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 184
З нами з: 22 грудня 2011, 00:17
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення irrenka »

штрафа не избежать,хотя если будет ксерокс есть маааааааленький шанс ( это на усмотрение проверяющих)

ландыш
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 198
З нами з: 27 лютого 2012, 01:01
Дякував (ла): 114 разів

Повідомлення ландыш »

значить, треба зробити ксерокопію і щоб продавець написала пояснювальну записку!


а від мене щось також треба чи достатньо записки від продавщиці???

irrenka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 184
З нами з: 22 грудня 2011, 00:17
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення irrenka »

ландыш писав:значить, треба зробити ксерокопію і щоб продавець написала пояснювальну записку!


а від мене щось також треба чи достатньо записки від продавщиці???
От Вас ничего.
Ну придумайте что нибудь, ну к примеру( сделайте х-отчет залейте его водой, сотрите красиво практически все не нужные цифры , к нему приложите ксерокс нужной вам Зетки и пусть касси напишет объяснительную, что так мол и так ... по неосторожности залила водой и т.д. поэтому прилагаю ксерокс прошу не казнить....)
Но! еще раз! все на усмотрение проверяюших( могут таки штрафануть)

З.Ы. Нам повезло ( у нас прокатило#boast# )

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Чашка горячего чая, поставленная на кассовую ленту, творит чудеса, можно не заниматься заливанием и стиранием. )))

irrenka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 184
З нами з: 22 грудня 2011, 00:17
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення irrenka »

Бюгюльмэ писав:Чашка горячего чая, поставленная на кассовую ленту, творит чудеса, можно не заниматься заливанием и стиранием. )))
вот еще один способ!!!#good#

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

ми робили ксерокс з контрольки, дуже гарний. Пояснюючу теж робили, але ховали її далеко в ящик. коли прийшла пеервірка - підміну не замітили і пояснюючу ми навіть не витягували. Взагалі я не прихильник того, щоб одраху пояснюючими махати: ось, ми помилилимь. Зробили помилку - виправте, напишіть пояснюючу і сидіть тихо. а як скажуть: от помилка! А ви їм тоді пояснюючу на стіл хрясь! а може і не заміиять. але насамперед пеервірте контрольку. Якзо Ви кажете що зміна не закрилась - з-звітт не робився, штраф - на того, хто мв це зробити і тут ніяка копія Вам не допоможе

Тот самый гость
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 21 квітня 2012, 08:55
Дякував (ла): 1333 рази
Подякували: 1060 разів

Повідомлення Тот самый гость »

Вариант, если нужно подправить на термоленте что-то. Утюгом ненужное выжигаем - не переусердствовать, а то зачернится сильно (либо "забываем" неправильную ленту на время под прямыми солнечными лучами на подоконнике). А потом эту термоленту через факс проганяем, аккуратно подрезаем по размеру ленты и получаем красоту (термолента и факсбумага - для одного и того же принципа - термопечати). Но это именно для термоленты, т.к. если РРО печатает фиолетовыми чернилами, то номер не пройдёт.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”