Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Nataly Iscar UA
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 112
З нами з: 22 серпня 2012, 05:34
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 33 рази

Повідомлення Nataly Iscar UA »

Nataly Iscar UA писав:
fin_o писав:
nikosbud писав: Згідно з п. 49.18 ст. 49 ПКУ податкові декларації, крім випадків, передбачених ПКУ, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює:
календарному року, крім випадків, передбачених підпунктами 49.18.4 та 49.18.5 п. 49.18. ст. 49 ПКУ - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (п.п. 49.18.3 п. 49.18 ст. 49 ПКУ).
календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя) (п.п. 49.18.2 п. 49.18. ст. 49 ПКУ);

т.е. если вы до 20 млн- 60 кд; есди больше-40 кд.
Спасибо!

Вот систематизировала:

Податковий кодекс України
N 2755-VI, 02.12.2010, Кодекс України, Верховна Рада України


Стаття 137. Порядок обчислення та сплати податку на прибуток підприємств

137.5. Річний податковий (звітний) період встановлюється для таких платників податку:

в) платників податку, у яких річний дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за показниками Звіту про фінансові результати (Звіту про сукупний дохід), за попередній річний звітний (податковий) період, не перевищує 20 мільйонів гривень. При цьому до річного доходу від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначеного за показниками Звіту про фінансові результати (Звіту про сукупний дохід), включається дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), інші операційні доходи, фінансові доходи та інші доходи.


Стаття 49. Подання податкової декларації до контролюючих органів


49.18. Податкові декларації, крім випадків, передбачених цим Кодексом, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює:

49.18.3. календарному року, крім випадків, передбачених підпунктами 49.18.4 та 49.18.5 цього пункту - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року;

49.18.4. календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розділом IV цього Кодексу;

( Підпункт 49.18.4 пункту 49.18 статті 49 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4661-VI від 24.04.2012 )
49.18.5. календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - підприємців - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

49.20. Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.
Мне кажется, что это применимо к 2016 году... МОжет, конечно, я ошибаюсь... Буду разираться!
У меня получается монолог какой-то :)) Вобщем я для себя определилась - тем, у кого отчетный период до 01/01/2016 был каледнарный год, подавать деку за 2015 до 29/02/2016. Тем, кто подавад деки, меньшие, чем за год - до 09/02/2016.
А изменения в НКУ касаются уже 2016 года.

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Небо над Дніпром писав:
fin_o писав:
люда5 писав:Девочки, а что писать в графе:"Прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці"? просто писать "так"?
Может галочку поставить по принципу как отмечаем "Наявність додатків"
Галочка там не ставится, поле предназначено для текста. я написала так:
відповідно до підпункту 134.1.1 пункту 134.1 статті 134 розділу ІІІ Податкового кодексу України прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці. Уже сдала, и вот теперь думаю правильно ли?
якщо в обліковій політиці організації поставити галочку "визначати об"єкт оподаткування без коригування фін результату",
тоді у звіті заповнюється автоматично фраза "Прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці"

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Nadiy писав:
Небо над Дніпром писав:
fin_o писав: Может галочку поставить по принципу как отмечаем "Наявність додатків"
Галочка там не ставится, поле предназначено для текста. я написала так:
відповідно до підпункту 134.1.1 пункту 134.1 статті 134 розділу ІІІ Податкового кодексу України прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці. Уже сдала, и вот теперь думаю правильно ли?
якщо в обліковій політиці організації поставити галочку "визначати об"єкт оподаткування без коригування фін результату",
тоді у звіті заповнюється автоматично фраза "Прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці"
А де найти "облікову політику" в Медку? В картуі підприємства я не знайшла.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

fin_o писав:А де найти "облікову політику" в Медку? В картуі підприємства я не знайшла.
Якщо не помиляюсь, то це мабуть в 1С8...

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Tasa писав:
fin_o писав:А де найти "облікову політику" в Медку? В картуі підприємства я не знайшла.
Якщо не помиляюсь, то це мабуть в 1С8...
Мабуть. Бо в Медку все перерила, то немає... Все рівно дякую, тепер зрозуміло краще.

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Tasa писав:
fin_o писав:А де найти "облікову політику" в Медку? В картуі підприємства я не знайшла.
Якщо не помиляюсь, то це мабуть в 1С8...
так, підприємство- облікова політика-облікова політика організації


Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

люда5 писав:
fin_o писав:
Небо над Дніпром писав: Галочка там не ставится, поле предназначено для текста. я написала так:
відповідно до підпункту 134.1.1 пункту 134.1 статті 134 розділу ІІІ Податкового кодексу України прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці. Уже сдала, и вот теперь думаю правильно ли?
Вы додаток АМ не подавали?
я не подавала
Дозвонилась на гор.линию. Спросила про Додаток АМ для "малышей". Ответили что разъяснений по этому поводу нет. Будут ли - неизвестно. Сроки сказать не могут, т.к. не знают. Сказали: "Делайте как хотите". Дословно: "На Ваш розсуд".

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

fin_o писав:Дозвонилась на гор.линию. Спросила про Додаток АМ для "малышей". Ответили что разъяснений по этому поводу нет. Будут ли - неизвестно. Сроки сказать не могут, т.к. не знают. Сказали: "Делайте как хотите". Дословно: "На Ваш розсуд".
Як завжди... Я теж намагаюсь заповними деку....

Новичок
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 121
З нами з: 27 квітня 2011, 11:50
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Новичок »

Какая ставка налога на прибыль?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Новичок писав:Какая ставка налога на прибыль?
18

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”