Вопросы по программе 1С:8 (Срочные)

Продукти компанії 1С
ola-la1988
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 154
З нами з: 30 травня 2014, 13:19
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення ola-la1988 »

Допоможіть))) у мене 1 с8,3 - бухгалтерія для України, ми генпідрядник, всі роботи виконує субпідрядник. Ми закупили лампи, які субпідрядник встановив (в його акті вказано тільки монтаж), а ми з замовником вже закриваємо акт включаючи ці лампи. постає питання як мені в цій версії списать лампи? яким документом? чи можна це провести актом прийома-передачі з субпідрядником (хоч в акті виконаних робіт вони не фігурують)....де знаю що робить#wall# #wall# #wall#

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

ola-la1988 писав:Допоможіть))) у мене 1 с8,3 - бухгалтерія для України, ми генпідрядник, всі роботи виконує субпідрядник. Ми закупили лампи, які субпідрядник встановив (в його акті вказано тільки монтаж), а ми з замовником вже закриваємо акт включаючи ці лампи. постає питання як мені в цій версії списать лампи? яким документом? чи можна це провести актом прийома-передачі з субпідрядником (хоч в акті виконаних робіт вони не фігурують)....де знаю що робить#wall# #wall# #wall#
із субпідрядником робите документ "Передача матеріалів у монтаж" у ворді або екселі. А в 1С "Звіт виробництва за зміну" і на основі його "вимога-накладна", де і списуєте ці лампи. Ще в акті із субпідрядником можна дописать : "використано матеріали замовника на суму..."

Констаха
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 27 січня 2016, 13:04
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Констаха »

Всем добрый день! Подскажите пожалуйста, по сотруднику доначислили ндфл и военный сбор за прошлые периоды, каким образом это отразить в 1С, может кто то делал, спасибо заранее!

Abi
Оракул
Оракул
Повідомлень: 212
З нами з: 20 лютого 2012, 01:50
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 96 разів

Повідомлення Abi »

Констаха писав:Всем добрый день! Подскажите пожалуйста, по сотруднику доначислили ндфл и военный сбор за прошлые периоды, каким образом это отразить в 1С, может кто то делал, спасибо заранее!
Если Доначислить -то в Начислении ЗП ,закладка НДФЛ новые строки 101 и ВЗ, указываете налоговый период ,доход и суммы налогов. Зарплата к выплате учтет эти данные .

ola-la1988
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 154
З нами з: 30 травня 2014, 13:19
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення ola-la1988 »

Ребекка писав:
ola-la1988 писав:Допоможіть))) у мене 1 с8,3 - бухгалтерія для України, ми генпідрядник, всі роботи виконує субпідрядник. Ми закупили лампи, які субпідрядник встановив (в його акті вказано тільки монтаж), а ми з замовником вже закриваємо акт включаючи ці лампи. постає питання як мені в цій версії списать лампи? яким документом? чи можна це провести актом прийома-передачі з субпідрядником (хоч в акті виконаних робіт вони не фігурують)....де знаю що робить#wall# #wall# #wall#
із субпідрядником робите документ "Передача матеріалів у монтаж" у ворді або екселі. А в 1С "Звіт виробництва за зміну" і на основі його "вимога-накладна", де і списуєте ці лампи. Ще в акті із субпідрядником можна дописать : "використано матеріали замовника на суму..."[/quot

Акты з субпідрядником вже не перепідпишим (((((

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

ola-la1988 писав:
Ребекка писав:
ola-la1988 писав:Допоможіть))) у мене 1 с8,3 - бухгалтерія для України, ми генпідрядник, всі роботи виконує субпідрядник. Ми закупили лампи, які субпідрядник встановив (в його акті вказано тільки монтаж), а ми з замовником вже закриваємо акт включаючи ці лампи. постає питання як мені в цій версії списать лампи? яким документом? чи можна це провести актом прийома-передачі з субпідрядником (хоч в акті виконаних робіт вони не фігурують)....де знаю що робить#wall# #wall# #wall#
із субпідрядником робите документ "Передача матеріалів у монтаж" у ворді або екселі. А в 1С "Звіт виробництва за зміну" і на основі його "вимога-накладна", де і списуєте ці лампи. Ще в акті із субпідрядником можна дописать : "використано матеріали замовника на суму..."[/quot

Акты з субпідрядником вже не перепідпишим (((((
не страшно. Підпишіть з ними "Акт передачі матеріалів у монтаж". А ви КБ2в і відомість ресурсів робите із замовником?

ola-la1988
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 154
З нами з: 30 травня 2014, 13:19
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення ola-la1988 »

Ребекка писав:
ola-la1988 писав:
Ребекка писав: із субпідрядником робите документ "Передача матеріалів у монтаж" у ворді або екселі. А в 1С "Звіт виробництва за зміну" і на основі його "вимога-накладна", де і списуєте ці лампи. Ще в акті із субпідрядником можна дописать : "використано матеріали замовника на суму..."[/quot

Акты з субпідрядником вже не перепідпишим (((((
не страшно. Підпишіть з ними "Акт передачі матеріалів у монтаж". А ви КБ2в і відомість ресурсів робите із замовником?
з замовником - КБ2, КБ3, відомість, дефектний акт, з субпідрядником - відомість кб2,кб3

lesya2806
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 07 лютого 2013, 07:52
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення lesya2806 »

У нас 1с 8.2 , мы на едином налоге, в печатной форме расх. накл в шапке стоит цена с ПДВ и сума с ПДВ, покупатели требуют исправить чтобы печаталось цена без ндс и сума без ндс, не могу найти в настройка как это исправить. ПОМОГИТЕ!

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18794
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10345 разів

Повідомлення Popen »

lesya2806 писав:У нас 1с 8.2 , мы на едином налоге, в печатной форме расх. накл в шапке стоит цена с ПДВ и сума с ПДВ, покупатели требуют исправить чтобы печаталось цена без ндс и сума без ндс, не могу найти в настройка как это исправить. ПОМОГИТЕ!
Если вы неплательщики ПДВ, то вы не имеете права производить какие-либо действия по начислению/выделению ПДВ...

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

lesya2806 писав:У нас 1с 8.2 , мы на едином налоге, в печатной форме расх. накл в шапке стоит цена с ПДВ и сума с ПДВ, покупатели требуют исправить чтобы печаталось цена без ндс и сума без ндс, не могу найти в настройка как это исправить. ПОМОГИТЕ!
Подивіться як заповнена "Учетная политика организаций". Заповніть відповідно до системи оподаткування і тоді спробуте документ перепровести і надрукувати

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”