Електронний кабінет платника

Подання звітності в електронному вигляді
Наталія Віннікова
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 04 травня 2016, 21:27
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення Наталія Віннікова »

Tasa писав:
Котуся писав:Вчора здала звіти в кабінеті, квитанції прийшли, я їх точно бачили, але не роздрукувала, сьогодні ж в закладці квитанції 404 Not Found nginx/1.4.6 (Ubuntu). У кого таке було, куди поділися квитанції? біля звіту вказано " Звіт оброблено в ПФУ, прийнято в режимі оn-line@
Ви дивитесь через вкладку "введення звітності" ? Там справа має бути конверт з квитанцією...
в мене в "введення звітності" немає конвертика, а в "перегляді звітності" пише, що прийнято в режимі онлайн, коли відкриваю, є файл звіту і файл квитанції, але сама квитанція не відкривається, пише An error occurred. Що це може бути? До податкової додзонитись нереально. А в податковому календарі пише, що є квитанція №2

Нина1801
Оракул
Оракул
Повідомлень: 276
З нами з: 01 липня 2015, 14:54
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Нина1801 »

Наталія Віннікова писав:
Tasa писав:
Котуся писав:Вчора здала звіти в кабінеті, квитанції прийшли, я їх точно бачили, але не роздрукувала, сьогодні ж в закладці квитанції 404 Not Found nginx/1.4.6 (Ubuntu). У кого таке було, куди поділися квитанції? біля звіту вказано " Звіт оброблено в ПФУ, прийнято в режимі оn-line@
Ви дивитесь через вкладку "введення звітності" ? Там справа має бути конверт з квитанцією...
в мене в "введення звітності" немає конвертика, а в "перегляді звітності" пише, що прийнято в режимі онлайн, коли відкриваю, є файл звіту і файл квитанції, але сама квитанція не відкривається, пише An error occurred. Що це може бути? До податкової додзонитись нереально. А в податковому календарі пише, що є квитанція №2
Ви подивіться в "вхідні/вихідні документи" і все знайдете!

Гоша
Гений
Гений
Повідомлень: 439
З нами з: 29 березня 2012, 06:28
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 208 разів

Повідомлення Гоша »

Добрий день. У лютому- березні 2017 р. здавала ЄСВ (дод.4, дод.5) через кабінет. За звіти, здані у лютому є роздруковані квитанції 2. У березні при відкритті квитанції 2 в "вхідні/вихідні документи" видає "помилка not service". При відкриванні файлу квитанції у "перегляд звітності" на червоному фоні з"яляється "PDF-файл отсутствует". Причому те ж саме сталося і з квитанціями 2 за лютий. Їх вдається роздрукувати тільки у XML-форматі. А квитанції 1 за лютий-березень роздруковуються у звичайному pdf-форматі. Всі нарахування за звітом сіли вірно. Що це може бути?
"PDF-файл отсутствует. PDF.js v1.2.109 (сборка: 875588d)
Сообщение: Missing PDF "https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/serv ... 8786072243"."

Olik
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 15 листопада 2011, 02:24
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Olik »

У меня такая же ерунда.Ничего не понимаю. Даже не представляю куда писать или звонить. Делать "Print Screen" страницы? Но кому я что смогу этим доказать?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Гоша писав:Добрий день. У лютому- березні 2017 р. здавала ЄСВ (дод.4, дод.5) через кабінет. За звіти, здані у лютому є роздруковані квитанції 2. У березні при відкритті квитанції 2 в "вхідні/вихідні документи" видає "помилка not service". При відкриванні файлу квитанції у "перегляд звітності" на червоному фоні з"яляється "PDF-файл отсутствует". Причому те ж саме сталося і з квитанціями 2 за лютий. Їх вдається роздрукувати тільки у XML-форматі. А квитанції 1 за лютий-березень роздруковуються у звичайному pdf-форматі. Всі нарахування за звітом сіли вірно. Що це може бути?
"PDF-файл отсутствует. PDF.js v1.2.109 (сборка: 875588d)
Сообщение: Missing PDF "https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/serv ... 8786072243"."
В мене було теж саме. Зараз розібралась - вони змінили дещо інтерфейс, отже шукаєте так: введення звітності - біля свого звіту зліва нажимаєте на трикутничок сіренький - розкладається і там зліва конвертики - кв.1 кв.2 - на них і натискаєте - все є

Гоша
Гений
Гений
Повідомлень: 439
З нами з: 29 березня 2012, 06:28
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 208 разів

Повідомлення Гоша »

Tasa писав:
Гоша писав:Добрий день. У лютому- березні 2017 р. здавала ЄСВ (дод.4, дод.5) через кабінет. За звіти, здані у лютому є роздруковані квитанції 2. У березні при відкритті квитанції 2 в "вхідні/вихідні документи" видає "помилка not service". При відкриванні файлу квитанції у "перегляд звітності" на червоному фоні з"яляється "PDF-файл отсутствует". Причому те ж саме сталося і з квитанціями 2 за лютий. Їх вдається роздрукувати тільки у XML-форматі. А квитанції 1 за лютий-березень роздруковуються у звичайному pdf-форматі. Всі нарахування за звітом сіли вірно. Що це може бути?
"PDF-файл отсутствует. PDF.js v1.2.109 (сборка: 875588d)
Сообщение: Missing PDF "https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/serv ... 8786072243"."
В мене було теж саме. Зараз розібралась - вони змінили дещо інтерфейс, отже шукаєте так: введення звітності - біля свого звіту зліва нажимаєте на трикутничок сіренький - розкладається і там зліва конвертики - кв.1 кв.2 - на них і натискаєте - все є
Дякую, на трикутничок не звернула уваги.

Наталія Віннікова
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 04 травня 2016, 21:27
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення Наталія Віннікова »

Нина1801 писав:
Наталія Віннікова писав:
Tasa писав: Ви дивитесь через вкладку "введення звітності" ? Там справа має бути конверт з квитанцією...
в мене в "введення звітності" немає конвертика, а в "перегляді звітності" пише, що прийнято в режимі онлайн, коли відкриваю, є файл звіту і файл квитанції, але сама квитанція не відкривається, пише An error occurred. Що це може бути? До податкової додзонитись нереально. А в податковому календарі пише, що є квитанція №2
Ви подивіться в "вхідні/вихідні документи" і все знайдете!
вони є, але ні переглянути, ні роздрукувати неможливо, пише немає сервісу

Гоша
Гений
Гений
Повідомлень: 439
З нами з: 29 березня 2012, 06:28
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 208 разів

Повідомлення Гоша »

Наталія Віннікова писав:
Нина1801 писав:
Наталія Віннікова писав: в мене в "введення звітності" немає конвертика, а в "перегляді звітності" пише, що прийнято в режимі онлайн, коли відкриваю, є файл звіту і файл квитанції, але сама квитанція не відкривається, пише An error occurred. Що це може бути? До податкової додзонитись нереально. А в податковому календарі пише, що є квитанція №2
Ви подивіться в "вхідні/вихідні документи" і все знайдете!
вони є, але ні переглянути, ні роздрукувати неможливо, пише немає сервісу
Почитайте пост вище ( переписка Гоша-Tasa), можливо, Вам допоможе.

Котуся
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 17 березня 2015, 12:34
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Котуся »

Доброго дня! В електронному кабінеті, в таблицю 6, звіту ЄСВ хочу внести дані вручну, але виникло питання, як створювати нові рядки? Підкажіть будь ласочка!

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Котуся писав:Доброго дня! В електронному кабінеті, в таблицю 6, звіту ЄСВ хочу внести дані вручну, але виникло питання, як створювати нові рядки? Підкажіть будь ласочка!
Зараз не можу зайти в кабінет - але по пам"яті - шукайте там в табличній частині зліва має бути чи плюсик чи ще шосьабо на панельці вверху - я вводила точно...

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”