Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
tatjana_65
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 14 січня 2014, 16:09
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 48 разів

Повідомлення tatjana_65 »

ar4ik писав:
КРисс писав:А что у нас с реестром НН за февраль не подаем,? а то в январе кто отправлял, кто нет.а сейчас как?
За февраль- не надо, кроме реестра по чекам, билетам и т.д., если имеются.
Подскажите, а в реестр за февраль кроме чеков, билетов, необходимо вписывать ГТД (электронную). Входит эта ГТД в и т.д.?

MOROZ-MOROZ
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 195
З нами з: 13 серпня 2012, 08:44
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення MOROZ-MOROZ »

Добрый день! Подскажите, поставщики не сдали деку за январь и мой кредит завис и р.к. тоже не дают. я могу просто уточненкой снять этот кредит?

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

tatjana_65 писав:
ar4ik писав:
КРисс писав:А что у нас с реестром НН за февраль не подаем,? а то в январе кто отправлял, кто нет.а сейчас как?
За февраль- не надо, кроме реестра по чекам, билетам и т.д., если имеются.
Подскажите, а в реестр за февраль кроме чеков, билетов, необходимо вписывать ГТД (электронную). Входит эта ГТД в и т.д.?
а разве мы реестр подаем с чеками? я поняла, что мы его просто ведем и информацию с него вкл/невкл. в деку НДС, а вот проверить его смогут только при проверке

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

tatjana_65 писав:
ar4ik писав:
КРисс писав:А что у нас с реестром НН за февраль не подаем,? а то в январе кто отправлял, кто нет.а сейчас как?
За февраль- не надо, кроме реестра по чекам, билетам и т.д., если имеются.
Подскажите, а в реестр за февраль кроме чеков, билетов, необходимо вписывать ГТД (электронную). Входит эта ГТД в и т.д.?
201.11. Підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту без отримання податкової накладної, також є:

а) транспортний квиток, готельний рахунок або рахунок, який виставляється платнику податку за послуги зв'язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер продавця, крім тих, форма яких встановлена міжнародними стандартами;

б) касові чеки, які містять суму отриманих товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального номера та податкового номера постачальника). При цьому з метою такого нарахування загальна сума отриманих товарів/послуг не може перевищувати 200 гривень за день (без урахування податку);

в) бухгалтерська довідка, складена відповідно до пункту 198.5 статті 198 цього Кодексу;

(з 01.07.2015 р. до підпункту "в" пункту 201.11 статті 201 будуть внесені зміни, передбачені абзацом тридцять першим пункту 49 розділу I Закону України від 28.12.2014 р. N 71-VIII)


г) податкова накладна, складена платником податку відповідно до пункту 208.2 статті 208 цього Кодексу та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних.

У разі використання платниками для розрахунків із споживачами реєстраторів розрахункових операцій касовий чек повинен містити дані про загальну суму коштів, що підлягає сплаті покупцем з урахуванням податку, та суму цього податку, що сплачується у складі загальної суми.

Порядок обчислення та накопичення реєстраторами розрахункових операцій сум податку встановлює Кабінет Міністрів України.

201.111. Платник податку веде реєстр документів, зазначених у підпунктах "а" - "в" пункту 201.11 цієї статті.



Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Люлик писав:
tatjana_65 писав:
ar4ik писав: За февраль- не надо, кроме реестра по чекам, билетам и т.д., если имеются.
Подскажите, а в реестр за февраль кроме чеков, билетов, необходимо вписывать ГТД (электронную). Входит эта ГТД в и т.д.?
а разве мы реестр подаем с чеками? я поняла, что мы его просто ведем и информацию с него вкл/невкл. в деку НДС, а вот проверить его смогут только при проверке
У меня сложилось тоже такое мнение...

tomassa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3941
З нами з: 14 березня 2012, 05:05
Дякував (ла): 1103 рази
Подякували: 2360 разів

Повідомлення tomassa »

MOROZ-MOROZ писав:Добрый день! Подскажите, поставщики не сдали деку за январь и мой кредит завис и р.к. тоже не дают. я могу просто уточненкой снять этот кредит?
Не понятен вопрос... Какое отношение ваш НК имееит к не сданной декларации вашим поставщиком? Что значит:
мой кредит завис и р.к. тоже не дают
Они НН для вас зарегистрировали? Мы же не ясновидящие... Что за ситуация? Задавайте вопрос конкретнее...

tomassa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3941
З нами з: 14 березня 2012, 05:05
Дякував (ла): 1103 рази
Подякували: 2360 разів

Повідомлення tomassa »

Любознательная писав:
Люлик писав: а разве мы реестр подаем с чеками? я поняла, что мы его просто ведем и информацию с него вкл/невкл. в деку НДС, а вот проверить его смогут только при проверке
У меня сложилось тоже такое мнение...
И в последнем письме ГФС было написано, что ведём, но не подаём...
...як Реєстр виданих та отриманих податкових накладних, який платником податку ведеться за власним бажанням, так і реєстр документів, зазначених у підпунктах "а" – "в" пункту 201.11 статті 201 розділу V Кодексу, якщо такий реєстр ведеться платником окремо від Реєстру виданих та отриманих податкових накладних, до контролюючого органу, починаючи із звітності за січень 2015 року, не подається.

MOROZ-MOROZ
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 195
З нами з: 13 серпня 2012, 08:44
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення MOROZ-MOROZ »

tomassa писав:
MOROZ-MOROZ писав:Добрый день! Подскажите, поставщики не сдали деку за январь и мой кредит завис и р.к. тоже не дают. я могу просто уточненкой снять этот кредит?
Не понятен вопрос... Какое отношение ваш НК имееит к не сданной декларации вашим поставщиком? Что значит:
мой кредит завис и р.к. тоже не дают
Они НН для вас зарегистрировали? Мы же не ясновидящие... Что за ситуация? Задавайте вопрос конкретнее...
Конкретнее сама не знаю. Дир с ними что-то решает. #clamping#
Еще и доки все не вернули по поставкам!!! и вернут ли - вопрос!

tomassa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3941
З нами з: 14 березня 2012, 05:05
Дякував (ла): 1103 рази
Подякували: 2360 разів

Повідомлення tomassa »

MOROZ-MOROZ писав:
tomassa писав:
MOROZ-MOROZ писав:Добрый день! Подскажите, поставщики не сдали деку за январь и мой кредит завис и р.к. тоже не дают. я могу просто уточненкой снять этот кредит?
Не понятен вопрос... Какое отношение ваш НК имееит к не сданной декларации вашим поставщиком? Что значит:
мой кредит завис и р.к. тоже не дают
Они НН для вас зарегистрировали? Мы же не ясновидящие... Что за ситуация? Задавайте вопрос конкретнее...
Конкретнее сама не знаю. Дир с ними что-то решает. #clamping#
Еще и доки все не вернули по поставкам!!! и вернут ли - вопрос!
#dntknw# #dntknw# #dntknw#

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14253
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40707 разів

Повідомлення ar4ik »

Люлик писав:
tatjana_65 писав:
ar4ik писав: За февраль- не надо, кроме реестра по чекам, билетам и т.д., если имеются.
Подскажите, а в реестр за февраль кроме чеков, билетов, необходимо вписывать ГТД (электронную). Входит эта ГТД в и т.д.?
а разве мы реестр подаем с чеками? я поняла, что мы его просто ведем и информацию с него вкл/невкл. в деку НДС, а вот проверить его смогут только при проверке
Сорри за дезу, сама запуталась#blush# , неподаём, и ладушки!

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”