Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Светланна
Гений
Гений
Повідомлень: 327
З нами з: 06 лютого 2014, 17:05
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 121 раз

Повідомлення Светланна »

Вероніка писав:Давно не сдавала Декларациюпо НДС с "-" и вот оно......
Какие сейчас тенденции?
И, если у меня примется Декларация с "-", то ничего на спецсчёт я в марте не плачу?
Спасибо.
Чего Вы переживаете, таких сейчас пол Украины будет, время загашников НН прошло:))

Как все таки нас выдрессировали налоговой нагрузкой ...

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Нашла в "ЗИР" что-то новенькое, касающееся уже новой Декларации...
Пока не спрашивайте, поизучайте...

101.23
Яким чином в податковій декларації з ПДВ відображається зарахування від’ємного значення різниці між сумою податкових зобов’язань і сумою податкового кредиту звітного (податкового) періоду (рядок 19 податкової декларації з ПДВ) до складу податкового кредиту наступного податкового періоду?

Коротка та повна відповіді ідентичні:
Розділ ІІІ «Розрахунки за звітний період» податкової декларації з ПДВ заповнюється відповідно до п. 5 розд. V Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23 вересня 2014 року № 966, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14.10.2014 за № 1267/26044.
Якщо в результаті розрахунку значення різниці між сумою податкових зобов’язань і податкового кредиту отримано від’ємне значення, то заповнюється рядок 19.
Якщо наявна сума від’ємного значення, що підлягає включенню до складу податкового кредиту поточного звітного (податкового) періоду, відображається у рядку 20, то у разі перевищення такого від’ємного значення (рядок 20) над значенням рядка 18, значення рядка 20 зменшується на значення рядка 18 та відображається у рядку 21.
Сума від’ємного значення поточного звітного (податкового) періоду та від’ємного значення, що підлягає включенню до складу податкового кредиту поточного звітного (податкового) періоду (рядок 19 + рядок 21), відображається у рядку 22.
З рядка 22 визначається сума перевищення від’ємного значення над сумою, обчисленою відповідно до п. 200 прим. 1. 3 ст. 200 прим. 1 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) на момент подання податкової декларації. Визначена сума вказується у рядку 22.1 та зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (рядок 24).
У разі якщо сума від’ємного значення (рядок 22) менша або дорівнює сумі, обчисленій відповідно до п. 200 прим. 1. 3 ст. 200 прим.1 ПКУ на момент подання податкової декларації, рядок 22.1 не заповнюється.
Сума, обчислена відповідно до п. 200 прим. 1. 3 ст. 200 прим. 1 ПКУ на момент подання податкової декларації, зазначається у відповідному службовому полі у рядку 22.1.
Сума від’ємного значення, що не перевищує суми, обчисленої відповідно до п. 200 прим.1. 3 ст. 200 прим. 1 ПКУ на момент подання податкової декларації (рядок 22 - рядок 22.1), зазначається у рядку 23.
Рядок 23 у деклараціях 0121 - 0123/0130 не заповнюється.
Сума від’ємного значення (рядок 23 у декларації 0110):
зараховується у зменшення суми податкового боргу, що виник за попередні звітні (податкові) періоди (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до Кодексу), в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до п. 200 прим. 1.3 ст. 200 прим. 1 ПКУ на момент подання податкової декларації (відображається у рядку 23.1);
підлягає бюджетному відшкодуванню на рахунок платника у банку. Платники податку, які відповідно до ст. 200 ПКУ мають право на бюджетне відшкодування податку на додану вартість, здійснюють розрахунок бюджетного відшкодування та подають до декларації 0110 (Д3) (додаток 3) та (Д4) (додаток 4).
Розрахунок суми бюджетного відшкодування здійснюється в межах суми, обчисленої відповідно до п. 200 прим. 1.3 ст. 200 прим. 1 ПКУ на момент подання податкової декларації за вирахуванням від’ємного значення поточного звітного (податкового) періоду, зарахованого у зменшення суми податкового боргу з податку на додану вартість.
Значення рядка 3 (Д3) (додаток 3) переноситься до рядка 23.2 декларації 0110;
зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду.
Залишок від’ємного значення після вирахування суми податкового боргу та суми бюджетного відшкодування (рядок 23 - рядок 23.1 - рядок 23.2) відображається у рядку 23.3.
Сума від’ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (рядок 22.1 + рядок 23.3), відображається у рядку 24 та переноситься до рядка 20.1 наступного звітного (податкового) періоду.
У деклараціях 0121 - 0123/0130 до рядка 24 переноситься значення рядка 22.
У деклараціях 0121 - 0123/0130 за перший звітний (податковий) період 2015 року до рядка 20.1 переноситься значення рядка 24 декларації за січень 2015 року / IV квартал 2014 року.
Рядок 20.2 передбачений для відображення суми залишку від’ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів, на яку збільшено розмір суми податку, визначеної пунктом 200 прим. 1.3 ст. 200 1 ПКУ, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/ розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних. Рядок 20.2 заповнюється в звітному (податковому) періоді, в якому було здійснено таке збільшення.
Значення рядка 20.2 відповідає значенню рядка 27.
Рядок 20.3 передбачений для відображення збільшення або зменшення залишку від’ємного значення, який (для декларації 0110 - після бюджетного відшкодування) включається до складу податкового кредиту поточного звітного (податкового) періоду за результатами камеральної чи документальної перевірки, проведеної контролюючим органом.

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

У деклараціях 0121 - 0123/0130 за перший звітний (податковий) період 2015 року до рядка 20.1 переноситься значення рядка 24 декларації за січень 2015 року / IV квартал 2014 року.


#wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall#

Всё остальное вроде бы понятно, но уверенности как-то нет.

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Вероніка писав:У деклараціях 0121 - 0123/0130 за перший звітний (податковий) період 2015 року до рядка 20.1 переноситься значення рядка 24 декларації за січень 2015 року / IV квартал 2014 року.


#wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall#

Всё остальное вроде бы понятно, но уверенности как-то нет.
Вверху Декларации есть номера. Обычная декларация - 0110.
Спецрежимы - 0121, 0122, 0123.
Сельхоз - 0130.
Поэтому не стоит забивать ими голову.

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Вероніка писав: Всё остальное вроде бы понятно, но уверенности как-то нет.
Я так думаю, что это разъяснение писалось еще без учета того, что электронное администрирование передвинулось, но принцип того, что минус текущего месяца отражается в строчке 24 - просматривается.

tatjana_65
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 14 січня 2014, 16:09
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 48 разів

Повідомлення tatjana_65 »

Любознательная писав:
Вероніка писав: Всё остальное вроде бы понятно, но уверенности как-то нет.
Я так думаю, что это разъяснение писалось еще без учета того, что электронное администрирование передвинулось, но принцип того, что минус текущего месяца отражается в строчке 24 - просматривается.
Если в ОПЗ заполнять декларацию с отрицательным значением за февраль, то заполняется стр. 19 далее 22; 22.1 и эта сумма переносится в стр. 24

natalka)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 17 січня 2015, 13:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення natalka) »

мюсля писав: Мне сегодня инспектр вообще перл выдала -вам НЕ надо заполнять разд. 4#swoon# Тогда кому, если не нам???????????
Пы.Сы.+дод.2 тоже не надо будет#blush#
#smile3# нічого дивного, більшість з них до цього часу не знає як заповнювалась попередня дека (особливо додаток 2 і відображення уточнюючих), а Ви вже по новій запитання задаєте...
мюсля,
можете скинути на емейл статтю по НДС? #blush#

Любознательная писав:Нашла в "ЗИР" что-то новенькое, касающееся уже новой Декларации...
Пока не спрашивайте, поизучайте...
...
101.23
Яким чином в податковій декларації з ПДВ відображається зарахування від’ємного значення різниці між сумою податкових зобов’язань і сумою податкового кредиту звітного (податкового) періоду (рядок 19 податкової декларації з ПДВ) до складу податкового кредиту наступного податкового періоду?
...
Нічого нового там немає - тупо переписані речення з нового порядку заповнення деки...

Любознательная,
чому Ви постійно копіюєте з ЗІР, а не з першоджерела? Абсолютно у всіх "тіпа консультаціях" ЗІР є посилання на ПКУ або інші нормативні акти. Ці "консультаці", доречі, не мають жодної юридичної сили (в суді пробували ними скористатись?). Більше того, там постійно зникають відповіді... сьогодні є - а завтра вже немає ))) Спробуй потім комусь докажи - що діяв відповідно до відповіді в ЗІР.

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

natalka) писав: Любознательная,
чому Ви постійно копіюєте з ЗІР, а не з першоджерела? Абсолютно у всіх "тіпа консультаціях" ЗІР є посилання на ПКУ або інші нормативні акти. Ці "консультаці", доречі, не мають жодної юридичної сили (в суді пробували ними скористатись?). Більше того, там постійно зникають відповіді... сьогодні є - а завтра вже немає ))) Спробуй потім комусь докажи - що діяв відповідно до відповіді в ЗІР.
1. Я даю ответы не для подготовки к рассмотрению вопроса в суде, а чтобы человек имел хоть какое-то представление о сути вопроса.
Это уже дело самого бухгалтера, имея "основу", найти в Налоговом кодексе те пункты и подпункты, на которых базируется ответ из "ЗИР".
2. Мы как-то уже осуждали тут вопрос о целесообразности создания такого документа, как Налоговый кодекс (то есть, единого документа, в котором собрано все по налогам и о фискальной службе). Со временем я пришла к выводу, что я являюсь ярым противником данного документа. Как для меня, то наличие разных законов, посвященных отдельным разновидностям налогом, - удобнее. До появления Налогового кодекса, я помнила каждый пункт и подпункт законов по тем налогам, которые я курировала. С появлением Налогового кодекса я не помню основную массу номеров пунктов, в которых написана та или иная позиция. Возможно, что это связано с возрастом (ведь я уже на пенсии). Поэтому давать пункты или подпункты Налогового кодекса для меня нет резона, мне легче дать ответ из "ЗИР", так как я довольно легко пользуюсь в нем поисковиком. Для меня же уже предоставление тут ответов - просто хобби, а поиск в Налоговом кодексе будет меня "напрягать".
3. Когда я работала консультантом, то каждый номер приказа у меня был, как говорится, "на слуху", я их все помнила (тем более, что были их бумажные варианты, а у меня зрительная память лучше). Сейчас я не помню номеров приказов, так как ознакамливаюсь с ними на компьютере. Типа, прочитала, уловила суть и закрыла. Иногда и не вспомню где я такое читала. А "ЗИР" - хорошая подсказка для самой сути.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Вероніка писав:У деклараціях 0121 - 0123/0130 за перший звітний (податковий) період 2015 року до рядка 20.1 переноситься значення рядка 24 декларації за січень 2015 року / IV квартал 2014 року.


#wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall#

Всё остальное вроде бы понятно, но уверенности как-то нет.
из этого следует, что р.4 не заполнять и дод.2 тоже ? просто переносим стр.24 и все?

Аря
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2257
З нами з: 10 серпня 2011, 12:55
Звідки: Київ
Дякував (ла): 429 разів
Подякували: 2568 разів

Повідомлення Аря »

Дракоша писав:
Дракоша писав:Как в марте подать декларацию за январь?

Декларацию по НДС за январь не подали в феврале (не было договора с ДПИ).
Как подать сейчас декларацию по НДС за январь?Brick wall
Старую форму не принимают, а новая вроде заполняется только за текущий (отчетный) период не нарастающим итогом.
ДПИ говорит: вопрос на рассмотрении.
Что делать?
долбите своего инспектора, вплоть до скандала, что с ключами затянули они (если это они) - мы ж не знаем всей ситуации, как там было и какая причина и чей провтык.
за неподанную деку штраф + все равно ее подать нужно будет. а очередные сдавайте как ни в чем не бывало.
все равно без подключенного договора эл.отчетности декл НДС никак не сдать, кроме как по электронке (см п.43 ПКУ в силе с 01.01.2015)

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”