= РОЗРАХУНОК ВІДПУСКНИХ =

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Татьяна ТС писав:
Снежынка писав:Скільки цифр після коми по коефіцієнту підвищення ЗП треба брать ?Наприклад 1,0481 чи правильно 1,048138???
Ось в одному з листів фахівець мінсоцполітики застосовує 4 знаки після коми
https://i.factor.ua/ukr/journals/ot/201 ... -free-news

Я тільки з цього року почала застосовувати 4 знаки, а до цього брала три знаки.
а на цьому сайті 6 знаків після коми
http://zponline.com.ua/index.php?q=sala ... c_vacation

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Снежынка писав:
Татьяна ТС писав:
Снежынка писав:Скільки цифр після коми по коефіцієнту підвищення ЗП треба брать ?Наприклад 1,0481 чи правильно 1,048138???
Ось в одному з листів фахівець мінсоцполітики застосовує 4 знаки після коми
https://i.factor.ua/ukr/journals/ot/201 ... -free-news

Я тільки з цього року почала застосовувати 4 знаки, а до цього брала три знаки.
а на цьому сайті 6 знаків після коми
http://zponline.com.ua/index.php?q=sala ... c_vacation
Вибір за вами.
Перевіряти документацію із зарплати буде не вказаний вами сайт, а управління праці, яке підпорядковане мінсоцполітики

Ukrtalor
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 09 серпня 2017, 16:37
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Ukrtalor »

Татьяна ТС писав:
Ukrtalor писав:
Татьяна ТС писав: Таке може бути.
Наприклад, оклад у працівника менше мінімалки 2000. Кожний місяць ми зобов"язані донараховувати доплату до МЗП, тому дохід за місяць буде 3200. При розрахунку середньої ЗП ця доплата до МЗП враховується, тому що це фонд оплати праці. Отже, середня ЗП від окладу буде 2000/20=100 грн, а при розрахунку середньої для відпускних буде 3200/20=160 грн.
А в випадку, коли оклад вищий 3200.

Наприклад: Загальна з/п 10 000 грн. Оклад становить 4000 грн, а 6000 грн премія.
В нас було 3 підвищення окладів.
Перше підвищення , оклад підвищився до 4200 грн (премія склала 5800 грн) загальна з/п не змінилась і склала 10 000 грн.
Друге підвищення , оклад підвищився до 5200 грн (премія 4800 грн) загальна з/п не змінилась
Третє підвищення , оклад підвищився до 8000 грн (премія 2000 грн) загальна з/п не змінилась

Нам потрібно розрахувати середню за 12 міс, для відпустки. Якщо ми коригуємо виплати на коефіцієнт зміни окладів, відповідно до порядку №100 від 8 лютого 1995 р., то виходить, що середнє буде більше, ніж людина б отримала за роботу. А це виходить взагалі не логічно.

Буду вдячний за допомогу.
Якось не логічно платити щомісячно оклад+премія і завжди = цифра однакова. Складається враження, що така оплата, підвищення окладів застосовується для одного працівника, а не вцілому по підприємству. Якщо це так, то коефіцієнт коригування доходу не застосовується за п.10 Постанови 100.

А якщо така система, підвищення окладів вцілому по підприємству, то потрібно коригувати. Є варіант коригувати, застосувавши коефіцієнт 1,00000001, скориставшись другим реченням п.10. "На госпрозрахункових підприємствах і в організаціях коригування заробітної плати та інших виплат провадиться з урахуванням їх фінансових ожливостей." Але він вам не підійде, тому що підприємство має можливість платити щомісячно премії, значить може коригувати дохід. Логічно? Так.

П.С. А цифирка гарна виходить #g_crazy#

А де ж тоді логіка? Коригування середнього зроблене для того, щоб людина не втрачала при відпустці. А тут виходить, що вигідніше після коригування в відпустку йти ) Причому всім підприємством

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Ukrtalor писав:
До того
Татьяна ТС писав:
Ukrtalor писав: А в випадку, коли оклад вищий 3200.

Наприклад: Загальна з/п 10 000 грн. Оклад становить 4000 грн, а 6000 грн премія.
В нас було 3 підвищення окладів.
Перше підвищення , оклад підвищився до 4200 грн (премія склала 5800 грн) загальна з/п не змінилась і склала 10 000 грн.
Друге підвищення , оклад підвищився до 5200 грн (премія 4800 грн) загальна з/п не змінилась
Третє підвищення , оклад підвищився до 8000 грн (премія 2000 грн) загальна з/п не змінилась

Нам потрібно розрахувати середню за 12 міс, для відпустки. Якщо ми коригуємо виплати на коефіцієнт зміни окладів, відповідно до порядку №100 від 8 лютого 1995 р., то виходить, що середнє буде більше, ніж людина б отримала за роботу. А це виходить взагалі не логічно.

Буду вдячний за допомогу.
Якось не логічно платити щомісячно оклад+премія і завжди = цифра однакова. Складається враження, що така оплата, підвищення окладів застосовується для одного працівника, а не вцілому по підприємству. Якщо це так, то коефіцієнт коригування доходу не застосовується за п.10 Постанови 100.

А якщо така система, підвищення окладів вцілому по підприємству, то потрібно коригувати. Є варіант коригувати, застосувавши коефіцієнт 1,00000001, скориставшись другим реченням п.10. "На госпрозрахункових підприємствах і в організаціях коригування заробітної плати та інших виплат провадиться з урахуванням їх фінансових ожливостей." Але він вам не підійде, тому що підприємство має можливість платити щомісячно премії, значить може коригувати дохід. Логічно? Так.

П.С. А цифирка гарна виходить #g_crazy#
А де ж тоді логіка? Коригування середнього зроблене для того, щоб людина не втрачала при відпустці. А тут виходить, що вигідніше після коригування в відпустку йти ) Причому всім підприємством
А навіщо її тут шукати, логіку? Підприємству (читай бухгалтеру) все прорахувати наперед важко. "Якби знав де впадеш, то підмостив би". Якщо викрутились окладами, преміями, то застосована схема вилізе іншим боком - наприклад великими відпускними. Варіант - не виходити у відпустку, привести до ладу систему окладів без таких премій, а потім через рік у відпустку.

Рыжий
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 09 липня 2015, 09:21
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення Рыжий »

blize писав:
Оптимист1 писав:
Рыжий писав:Коллеги, подскажите варианты решения проблемы: 2 сотрудника уже в отпуске, отпускные начислены и выплачены без применения коэффициента.
Посчитайте с применением к-та и доначислите разницу.
Я так в прошлом году и делала...
blize, подскажите, а как Вы, показывали эту разницу в отчете по ЕСВ: как зарплату в месяце доначисления или как отпускные за предыдущие?

Оптимист1
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 685
З нами з: 13 квітня 2016, 11:40
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 442 рази

Повідомлення Оптимист1 »

Рыжий писав:
blize писав:
Оптимист1 писав: Посчитайте с применением к-та и доначислите разницу.
Я так в прошлом году и делала...
blize, подскажите, а как Вы, показывали эту разницу в отчете по ЕСВ: как зарплату в месяце доначисления или как отпускные за предыдущие?
Показывала в текущем месяце, как отпускные(код типу нарахувань-10) за предыдущий период.

Рыжий
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 09 липня 2015, 09:21
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення Рыжий »

Оптимист1 писав:
Рыжий писав:
blize писав: Я так в прошлом году и делала...
blize, подскажите, а как Вы, показывали эту разницу в отчете по ЕСВ: как зарплату в месяце доначисления или как отпускные за предыдущие?
Показывала в текущем месяце, как отпускные(код типу нарахувань-10) за предыдущий период.
Благодарю!

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 195 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

Доброго дня!
В мене така ситуація: працівник, не відпрацювавши 6 місяців (31,08 буде 6 місяців) написав з 21,08 заяву на відпустку на 14 кал. днів.
Чи маю право йому надати таку відпустку (пільг не має)?
Прочитала роз’яснення в журналі, що можна надавати відпустку, не відпр.6міс., пропорційно відпрацьованому часу.
В моєму випадку це 12 кал. днів, але ж тоді я порушую правила, що одна частина відпустки не повинна бути меншою, ніж 14 кал. днів.


Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Галина_2004 писав:Доброго дня!
В мене така ситуація: працівник, не відпрацювавши 6 місяців (31,08 буде 6 місяців) написав з 21,08 заяву на відпустку на 14 кал. днів.
Чи маю право йому надати таку відпустку (пільг не має)?
Прочитала роз’яснення в журналі, що можна надавати відпустку, не відпр.6міс., пропорційно відпрацьованому часу.
В моєму випадку це 12 кал. днів, але ж тоді я порушую правила, що одна частина відпустки не повинна бути меншою, ніж 14 кал. днів.
Так отож ) Все так у написаному вами - тому як варіант: надайтн йому відпустку 10 д))))

MilaA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2248
З нами з: 05 грудня 2011, 07:27
Дякував (ла): 1752 рази
Подякували: 2670 разів

Повідомлення MilaA »

Галина_2004 писав:Доброго дня!
В мене така ситуація: працівник, не відпрацювавши 6 місяців (31,08 буде 6 місяців) написав з 21,08 заяву на відпустку на 14 кал. днів.
Чи маю право йому надати таку відпустку (пільг не має)?
Прочитала роз’яснення в журналі, що можна надавати відпустку, не відпр.6міс., пропорційно відпрацьованому часу.
В моєму випадку це 12 кал. днів, але ж тоді я порушую правила, що одна частина відпустки не повинна бути меншою, ніж 14 кал. днів.
користуюсь цим ресурсом,зручно
http://zponline.com.ua/salary/report/calc_vacation

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”